Miliony nadmiarowych zgonów w czasie pandemii COVID-19 - czy winne są szczepionki?

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Od początku pandemii COVID-19 naukowcy z całego świata analizują dane dotyczące nadmiarowych zgonów, czyli liczby zgonów przekraczającej średnią z lat poprzednich. Najnowsze badanie przeprowadzone przez naukowców z Vrije Universiteit w Amsterdamie rzuca nowe światło na ten problem, sugerując, że część tych zgonów może być związana z negatywnymi skutkami szczepionek przeciwko COVID-19.

 

Analiza danych z 47 krajów Zachodu wykazała, że od 2020 roku odnotowano ponad 3 miliony nadmiarowych zgonów. Co niepokojące, trend ten utrzymuje się pomimo wprowadzenia szczepień i innych środków ograniczających rozprzestrzenianie się wirusa. Autorzy badania opublikowanego w czasopiśmie "BMJ Public Health" określili te liczby jako "bezprecedensowe" i wezwali rządy do dogłębnego zbadania przyczyn tego zjawiska, w tym potencjalnych szkodliwych skutków szczepionek.

 

"Chociaż szczepionki przeciwko COVID-19 miały chronić ludność cywilną przed zachorowaniem i śmiertelnością z powodu wirusa, odnotowano również podejrzane zdarzenia niepożądane" - piszą naukowcy z Amsterdamu. Dodają, że zarówno pracownicy medyczni, jak i obywatele zgłaszali do różnych oficjalnych baz danych w krajach Zachodu poważne urazy i zgony po szczepieniach.

 

Badacze wskazują, że w Europie, Stanach Zjednoczonych i Australii w 2020 roku, w szczytowym momencie pandemii, odnotowano ponad milion nadmiarowych zgonów. Liczba ta wyniosła 1,2 miliona w 2021 roku i 800 000 w 2022 roku, pomimo wprowadzonych środków zaradczych.

 

Zdaniem autorów raportu, do tej nadwyżki zgonów przyczyniły się nie tylko bezpośrednie skutki COVID-19, ale także "pośrednie skutki strategii zdrowotnych mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa i infekcji". Wśród potencjalnych powikłań po szczepionce wymieniane są m.in. udar niedokrwienny, ostry zespół wieńcowy, krwawienie śródmózgowe, choroby układu krążenia, zaburzenia krzepnięcia, krwawienia, zdarzenia żołądkowo-jelitowe i zakrzepy krwi.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ARTUR

Sąd Apelacyjny w USA wydał

Sąd Apelacyjny w USA wydał decyzję iż tzw. szczepionki na C19 mogą być co najmniej lekami zapobiegawczymi gdyż nie powodują zatrzymania rozprzestrzeniania się choroby , na tej podstawie rząd nie miał prawa nakazywać szczepień i stosować kar czy ograniczeń gdyż nie ma prawa ingerować w leczenie . Ciekawe czy ktoś u nas założy sprawę o nielegalne stosowanie restrykcji Smile

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika spokoluz

Gdyby nie pewne wydarzenie z

Gdyby nie pewne wydarzenie z lutego 2022  , które płaskaczem dało w zasyfiałą mordę pedozachódowi to jak zapowiadano w styczniu 2022 będzie 5 fala wiosną , 6 fala latem , 7 fala jesienią i tak qrwa bez końca.

Jakoś teraz nie ma qrvidowych fal a japońce oficjalnie przeprosili naród , że dali się nabrać i okłamali swojaków oraz zabierają się za zadośćuczenienie tej ściemie.  Teraz są fale psychomanipulacji NLP o tym , że w pewnym kraju nie ma operacji przew faszystom ale agresja.

Teraz jest pytanie - podziąkować należy twórcom przyczyny czy twórcy skutku ?  Bez przyczyny nie ma skutków.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika inzynier magister

kolego maracash  tak jak

kolego maracash  tak jak piszesz, same pato elity oficjalnie mowią że chcą pozabijać ludzi bo jest nas niby za dużo ! to jest zorganizowana akcja mordoania ludzi śmiercionkami w ramach zielonego ładu i fikcyjnego śladu węglowego pierdzących istot biologicznych ! tu macie film i wypowiedzi globalistów, aktorów razem z politykami że chcą pozabijać ludzi bo jest nas za dużo !

Nie ulega wątpliwości, że światem rządzą istoty duchowe, starujące umysłami globalistów, albo wręcz usadowione w ich ciałach, co jest zgodne ze słowami Zbawiciela, które kierował do tego typu humanoidów: "Lecz Jezus rozkazał mu surowo: «Milcz i wyjdź z niego!». Wtedy duch nieczysty zaczął go targać i z głośnym krzykiem wyszedł z niego." Ewangelia wg św. Marka 1:25

Film do obejrzenia tu:

"Zmarł nagle - Died Suddenly lektor PL".

https://rumble.com/v1wld30-died-suddenly-lektor-pl.html

Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk. Obrazowanie termograficzne pokazuje masywne skrzepliny krwi u bezobjawowych zaszczepionych

Termografia lub obrazowanie termiczne może wykryć nieprawidłową wewnętrzną temperaturę ciała. Pozwalając na podkreślenie obszarów zapalnych i słabego krążenia krwi. Jest to najskuteczniejszy nieinwazyjny sposób wykrywania DVT, czyli zakrzepicy żył głębokich. Inaczej znanej jako skrzepliny krwi.  Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk.

To zdjęcie zostało zrobione na 23-letnim sportowcu. Ciemne linie to skrzepliny krwi. Ten 23-latek przyjął zastrzyk, ale nie ma żadnych objawów. Felipe Reitz przeprowadził również analizę żywej krwi. I tak jak słyszeliśmy od kilku innych badaczy, Reitz donosi o obecności obcych struktur nabierających kształtu we krwi zaszczepionych. I pokazał, jak komórki krwi zlepiają się w wyniku otrzymania zastrzyku. W zeszłym tygodniu doktor Richard Fleming opublikował film o tym, co dzieje się, gdy szczepionki genetyczne są dodawane bezpośrednio do ludzkiej krwi. Po dodaniu szczepionki Janssen do zdrowej próbki krwi, można zobaczyć w powiększeniu jak krew zaczyna się zbijać i zlepiać. W badaniach przeprowadzonych przez Natural News stwierdzono, że te tak zwane skrzepliny są prawie całkowicie pozbawione kluczowych elementów markerowych, które byłyby obecne w ludzkiej krwi, ale wykazują znacznie wyższe stężenia pierwiastków stosowanych w elektronice i obwodach elektrycznych.

Tymczasem dyrektor generalny Moderny, firmy, która wyszlamowała swoich klientów na 500 procent za śmiercionośny zastrzyk, otrzymał 50-procentową podwyżkę po spieniężeniu akcji o wartości 400 milionów dolarów. Im dłużej żyjemy bez sprawiedliwości, tym bardziej jest to do zaakceptowania. Moderna inwestuje teraz w przyszłość mRNA. tutaj zródło: https://www.bibula.com/?p=140383

https://innemedium.pl/bezcenzury/wyprodukowano-film-o-prawdziwych-obcych-usadowionych-w-ludzkich-cialach

musimy się jednczyć wszyscy iluminaci katolliccy wyznawcy Jezusa Chrystusa to pokonamy diabelskich uluminatów ordo ab chao !

https://www.youtube.com/watch?v=nGbUBaZ-XKI&t=12s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika maracash

W kwestii nadmiarowych zgonów

W kwestii nadmiarowych zgonów, zostawię tu kolejny raz, gwoli utrwalenia, wypowiedź Gatesa z forum TED, z 2010 roku (zaczyna się w 4:32). Cytuję: „Dziś na świecie żyje 6,8 miliarda ludzi. Z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów.  Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć populację o 10 do 15 procent. Ale nawet wtedy populacja wzrośnie o około 1,3 miliarda.” 

Osoby, które nie znają tej wypowiedzi, proszę o własne przemyślenia oraz wnioski, po wysłuchaniu słów B.G i nie wciskanie ludziom farmazonów z demagoga i innych instytucji sponorowanych za sorosowe srebrniki, o tym, że Bill powiedział jedno a tak naprawdę myślał drugie. Nie wiecie co myślał Gates, w danej chwili a słowa które powiedział, nasuwają jednoznaczne wnioski! 

Dodam jeszcze, że "na chwilę" (18.10.2019) przed zagraniem plandemii, Gates zorganizował prawie 4 godzinne spotkanie Event 201, na którym to, toczka w toczkę, zasymulował przebieg plandemii wraz ze środkami, jakie należy wdrożyć.

Wisienką na torcie, jest fakt, że BG, mimo braku wykształcenia medycznego, przez cały czas trwania plandemii, cytowany był na całym świecie, jako autorytet od ochrony zdrowia, do tego stopnia, że w mainstreamie latały takie tytuły, jak: "Bill Gates: Osoby nieszczepione na CoVID-19 nie będą mogły funkcjonować w społeczeństwie"  

Mój wpis podsumuję słowami - nadmiarowe zgony, to zaplanowany efekt depopulacji ludzkości, przez chazarków, na czele z Gatesem. Drugim efektem tego zabiegu, jest spadek urodzeń na świecie, gdyż w tym samym czasie odbyła się również sterylizacja. Liczba poronień oraz umieralność noworodków i niemowlaków, również wzrosła

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Skomentuj