Joe Biden ostrzega: Upadek Ukrainy spowoduje, że następna będzie Polska

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W niedawnym wywiadzie dla magazynu Time, prezydent Joe Biden wyraził poważne obawy dotyczące potencjalnych konsekwencji upadku Ukrainy w obliczu rosyjskiej inwazji. Jego słowa wzbudziły duże poruszenie, szczególnie w kontekście trwającej wojny i strategii obronnych NATO.

 

Zdaniem Bidena, jeżeli Ukraina nie zdoła się obronić, następnym celem Rosji mogą być kraje Europy Wschodniej, w tym Polska. Prezydent USA podkreślił, że inwazja na Ukrainę nie jest tylko regionalnym konfliktem, ale ma szerokie implikacje geopolityczne. Ostrzegł, że jeśli Rosji uda się zająć Ukrainę, może to zachęcić Kreml do dalszej ekspansji na terytoria państw członkowskich NATO, co z kolei mogłoby prowadzić do bezprecedensowego kryzysu w Europie.

"Obrona Ukrainy jest kluczowa dla zachowania stabilności w całym regionie" - zaznaczył Biden. 

Zapomniał jednak dodać, że ta wojna na Ukrainie została zmajstrowana między innymi z jego pomocą , bo to już powszechna wiedza, że jak twierdziła podczas przesłuchań Viktoria Nuland, USA zainwestowało 5 miliardów dolarów w ukraiński Majdan, którego skutki obserwujemy w tej chwili na froncie wschodnim.

 

Polska, będąca jednym z najważniejszych partnerów USA w regionie, odgrywa kluczową rolę w logistyce wsparcia wojskowego dla Ukrainy oraz w przyjmowaniu uchodźców wojennych. Biden podkreślił, że kraje wschodniej flanki NATO, w tym Polska, znajdują się na pierwszej linii frontu, jeśli chodzi o potencjalne zagrożenie ze strony Rosji, i dlatego wymagają szczególnej uwagi i wsparcia.

 

Jednocześnie prezydent USA stwierdził, że nie ma potrzeby zwiększania liczby wojsk amerykańskich stacjonujących na wschodniej flance NATO, co było jednym z postulatów strony polskiej. Zamiast tego, Biden skupił się na znaczeniu zjednoczenia sojuszników i kontynuacji wsparcia finansowego oraz militarnego dla Ukrainy.

 

Słowa Bidena odzwierciedlają rosnące obawy Zachodu o stabilność regionu Europy Wschodniej w obliczu trwającej wojny w Ukrainie. Podkreślają one również kluczową rolę, jaką odgrywa Polska jako sojusznik USA w zapewnieniu bezpieczeństwa całemu obszarowi. Innymi słowy jeśli zajdzie taka potrzeba USA będzie walczyć z Rosją nie tylko do ostatniego Ukraińca - a ci już powoli się kończą - ale do ostatniego Polaka ...

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika axell69

Tymczasem   nasz  zachodni

Tymczasem   nasz  zachodni ukochany  sąsiad  faszystowski   :

"Niemcy po raz pierwszy od zimnej wojny zaktualizowały swoje środki wojenne, przygotowując się na potencjalny konflikt z Rosją. .

Nowy plan obejmuje:

 

- Przywrócenie obowiązkowego poboru do wojska: Obywatele mogą zostać powołani do służby w dowolnym momencie.

- Ewakuacja obywateli i racjonowanie żywności: Plany masowej ewakuacji i zapewnienia jednego gorącego posiłku dziennie w drodze reglamentacji.

- Prowizoryczne bunkry i przygotowane szpitale: Stacje metra do wykorzystania jako bunkry; szpitale przygotowane na nagły napływ pacjentów.

- Awaryjne rezerwy żywności przechowywane w tajemnicy: zapasy żywności w nieujawnionych lokalizacjach na wypadek sytuacji kryzysowych.

- Zakazy pracy w kluczowych sektorach: Zakazy odchodzenia z pracy o kluczowym znaczeniu dla obronności; media muszą publikować oficjalne aktualizacje.

- Ruchy wojsk NATO: Ułatwienie szybkiego przemieszczania się wojsk NATO przez Niemcy na front wschodni.

- Cywilne role pracowników służby zdrowia: lekarzy, psychologów, pielęgniarek i weterynarzy przystosowanych do służby wojskowej i cywilnej.

- Naprawy priorytetowe sprzętu wojskowego: Szybka naprawa i konserwacja sprzętu wojskowego; zwiększone zobowiązania budżetu obronnego wobec NATO.

Środki te wynikają z groźby odwetu ze strony Putina, jeśli Niemcy pozwolą Ukrainie na uderzenie na terytoria rosyjskie."

źródło : https://halturnerradioshow.com/index.php/news-selections/world-news/germany-updates-wartime-measures-draft-laws-reactivated

 

A  franca  Emanuel    skórwiały  daje  ukrom samoloty :

"

Jakby nie spowodował już wystarczająco dużo bólu, cierpienia i śmierci na Ukrainie, francuski prezydent Emmanuel Macron znów się tym zajmuje. Ogłosi, że francuskie myśliwce Mirage 2000-5 zostaną przekazane Ukrainie do walki z Rosją.

Ogłosi także, że te odrzutowce będą mogły być użyte do atakowania celów na terytorium Rosji, a ukraińscy piloci zostaną przeszkoleni do latania nimi we Francji.

Wygląda na to, że Macron nie spocznie, dopóki Rosja nie uderzy w Paryż bombą atomową."

 

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika ba19

Oto dowód jak USA sprytnie 

Oto dowód jak USA sprytnie  chce przejąć Rosje  - jej surowce i jak wmawia wszystkim, ze Rosja się rozpadnie :

Joe Biden odpowiada Putinowi. "Nie wydajemy zgody"

– Władimir Putin toczy zmagania o powstrzymanie kraju przed rozpadem, jednocześnie podtrzymując swój atak na Ukrainę – stwierdził w wywiadzie dla telewizji ABC News prezydent USA Joe Biden. Odpowiedział w ten sposób na groźby Putina dotyczące użycia amerykańskiej broni do ataku na terytorium Rosji.

https://wiadomosci.radiozet.pl/swiat/polityka/wojna-w-ukrainie-joe-biden-odpowiada-putinowi-nie-wydajemy-zgody

Ale chyba jest lepiej jak jeden kraj ma 60 tys. głowic atomowych pod swoją kontrolą , niż ten arsenał został podzielony na 10 kraików po Rosji , a może USA - UNIA - NATO  liczy, ze po rozpadzie Rosji ona dobrowolnie odda swój arsenał atomowy przekaże USA pod opiekę , ci ludzie z USA  - UNII - NATO  żyją w jakimś urojonym  matrixie !

Rosja – Król Północy jest nie do pokonania tak mówi Biblia , a ona się nie myli , bóg Rosji to militaryzm :

Daniela 11: 38  Ale na swoim miejscu będzie oddawał chwałę bogu twierdz; i bogu, którego nie znali jego ojcowie, będzie oddawał chwałę złotem i srebrem, i drogocennym kamieniem, i kosztownymi rzeczami.

40  „A w czasie końca król południa+ wda się z nim we wzajemne przepychanie i król północy niczym burza uderzy na niego z rydwanami i jeźdźcami oraz licznymi okrętami; i wtargnie do krajów, i zaleje jak powódź, i przetoczy się. 41  Wtargnie+ również do krainy Ozdoby,+ a wiele będzie krajów doprowadzonych do potknięcia.+ Ale oto ci ujdą cało z jego ręki: Edom i Moab+ oraz główna część synów Ammona. 42  I będzie wyciągał rękę przeciwko krajom; również ziemia egipska+ nie ujdzie cało. 43  I będzie władał ukrytymi skarbami złota i srebra oraz wszystkimi majętnościami Egiptu. A Libijczycy i Etiopczycy będą szli jego śladami.

 

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika Eugene Krygier

Trzeba być naprawdę ślepym,

Trzeba być naprawdę ślepym, żeby nie dostrzec tego co Biden wygaduje za bzdury. Ten człowiek nie panuje już nad odruchami fizjologicznymi, a cóż dopiero nad swoim umysłem. Natomiast pewne jest, że ludzie stojący za nim mają jeden cel: doprowadzić świat do wojny. To się już zbliża wielkimi krokami i do tego jest im potrzebny facet z demencją, który nie wie o czym mówił przed godziną ale ważne, że powtarza, co mu napisano.

Portret użytkownika Drwal

Zachód już urabia opinię

Zachód już urabia opinię publiczną, tzn. oswaja obywateli Polski i krajów nadbałtyckich o nadchodzącym rozszerzeniu kofliktu. Stara sztuczka z gotującą żabą, ludzie mają przyzwyczaić się do narracji wojennej. Lada moment reaktywują pobór do wojska, wymordują mięso armatnie - mężczyzn, wiadomo tak jak na Ukrainie i zgodnie z planem Kalergiego, miejsce białych europejczyków wymordowanych w wojnie ma zająć napływ brudasów z południa. Chodzi generalnie o to, aby europejczyk przyszłości był multikulturowym eurazjatyckim-negroidem, jak w starożytnym Egipcie. Nie na darmo rewolucja seksualna z lat 60 XX wieku zbiegła się z masową emigracją do Europy Zachodniej. Młode Niemki czy Francuzki wiązały się  z imigrantami a także rodziły się pierwsze dzieci ze związków mieszanych. Z drugiej strony imigranci, wiązali się też głównie między sobą tworząc stopniowo swoje enklawy w wielu dzielnicach Paryża czy Berlina. Spadał natomiast przyrost naturalny wśród rodowitych Europejczyków do poziomu poniżej zastępowalności pokoleń, co spowodowało niekończącą się potrzebę imigracji.

Portret użytkownika Endymion

Właśnie zwiąkszono o 10.000

Właśnie zwiąkszono o 10.000 miejsc w "dobrowolnej zasadniczej służbie wojskowej", bo tylu chętnych jest ponoć, a wielu zwolniło miejsca przechodząc na zawodowego. To jest mięso armatnie mamione pensją i ulgą podatkowa do 26 roku życia, do którego i tak nie dożyją. Kto mądry zaciągnie się do wojska, gdy politycy najwyższego szczebla mówią wprost, że Polacy będą ginęli za Europę (znowu)? Raczej tej bazy genetycznej nie szkoda.

Co do multikulti, to słuchałem dzisiaj Kaczyńskiego na przesłuchaniu komisji ds. afery wizowej. Przyznał, że nasprowadzał ludzi z III świata, ale jako pracowników, pod dyktat przedsiębiorców, ponieważ w Polsce nie ma bezrobocia, a Polska jest tak bogatym krajem, że pewnych prac Polacy nie chcą już wykonywać. Na pytanie członka komisji, czy miał sygnały od sojuszników z NATO, że może być tam wielu terrorystów, odpowiedział, że nie analizowali tego, bo to są pracowici imigranci, co chcą pracować w Polsce.

Wiele Kebabów opanowała mafia z Bangladeszu, czy tam innych indian, co to jako ciapaci, robią za Arabów. W Poznaniu jest klub Cuba Libre i ci ciapaci z "Bangladeszu" na codzień udający Arabów, na ilmprezie udają Latynosów, a głupie Polki mają słabośc do ciemnej skóry. 

Chyba, ponieważ nie chcę skłamać, ale z tego co pamiętam z tej komisji, to 2018 wydano 100.000 pozwoleń na pracę, a w 2019 już ponad 400.000. Przez ostanie lata widze przyrost wręcz wykładniczy ciapatej swołoczy w Polsce.  

 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika syriues

Polscy żołnierze zakuci w

Polscy żołnierze zakuci w kajdany.

Strzelali w powietrze.Ciekawe,że mowia o tym że to rezim Białorusi migrantow tam naslal w ramach wojny hybrydowej.

Ciekawym jest,ze sam Łukaszenko sie w ogole na ten temat nie wypowiada.

Ewidentnie Soroszowa sprawka.Cala europe destabilizuje wraz z usa.wszedzie jego marionetki.

Sadze ze juz zaczęli destabilizowac społeczeństwo, dzielic je i przeciwstawiac przeciwko sobie sieszac qrwa daleko stąd. 

Musimy z tym zrobic porządek. Jak sie wszyscy obudzą, to bedzie trzeba zrobic atak dywanowy na calym świecie i wrzucic tych zwyrodnialcow wraz z ich tajemnica do samej głębiny z ktorej wyszli .

Poytzebujemy jedynie zapalnika, ktory napędzi kolo zamachowe i bedzie po sprawie.taki czy inny ,wszyscy muszą zniknąć z powierzchni ziemii zanim ten prawdziwy porządek przyjdzie,bez tych durni z denonicznego nwo

Dodatkowo zabawy w wodę, pogodę, sprawi ze bedzie ciężko. 

 

 

Portret użytkownika syriues

To tak jest jak sie rozsypuje

To tak jest jak sie rozsypuje ekonomiczny burdel

Moglby powiedzieć idiota,ze jak sie wszystko rozsypie ,to wtedy uciekna w nieznane,banda antyspołecznych psychopatow 

Myślą, ze ich dług beda Polacy krwia spłacać, calkiem im sie pojebało. 

Wyglada na to,ze chca sie urządzić w okolicy.

https://wiadomosci.wp.pl/spytali-putina-kiedy-koniec-wojny-postawil-warunek-7035427398052544a

Ten artykuł jest ciekawy,ze względu na to, ze mowi o tym, ze to nato idzie krok dalej,a Rosja ewidentnie mowi ze to zniszczy międzynarodowe postanowienia.

I tak pokoj zostanie zabrany z ziemii.

Pytanie jest dlaczego masoneria dąży do tego. Moze musi,bo wlasciwie jest to przepowiedziane tu i tam,ale dlaczego oni pisza scenariusz?

Bo ewidentnie musza znac demony

Korzystając z Medium,korzystajac z okultyzm czyli tajemnej wiedzy którą maja istoty duchowe.

To kest udokumentowane, znane i wyprobowane przez innych.Jest nawet Ksiega duchów z 19 wieku.

Sądzę, że tu wcale tajemnej wiedzy nie ma, 8na poprostu jest bo zawsze była. 

Portret użytkownika ba19

 

 

USA jest jak UNIA bankrutem i chce wojny z Rosją na terenach byłych krajów RWPG :

https://www.usdebtclock.org/

A Unijne kraje mają dług większy od USA , wystarczy sobie poszukać  w Google , już rabowanie małych kraików nie wystarcza przyszedł czas na Rosje , i USA - UNIA - NATO  mniema, ze Rosja odda wszystkie swoje surowce  zachodniemu kapitalizmowi , radze mniej brać narkotyków na własny użytek :

Król Północy to Rosja

Król Południa to USA

Król Północy jest nie do pokonania :

Daniela 11 : 36  „A król będzie działał według własnej woli i będzie się wynosił oraz wywyższał nad każdego boga;+ i przeciwko Bogu bogów+ będzie mówił dziwne rzeczy. I będzie mu się wiodło, aż potępianie dobiegnie kresu;+ to bowiem, co postanowiono, musi zostać wykonane.

38  Ale na swoim miejscu będzie oddawał chwałę bogu twierdz; i bogu, którego nie znali jego ojcowie, będzie oddawał chwałę złotem i srebrem, i drogocennym kamieniem, i kosztownymi rzeczami.

 

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

 

Strony

Skomentuj