Alarmujący wzrost zachorowań na raka wśród młodych ludzi - dziwna nowa globalna epidemia

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Lekarze z całego świata biją na alarm - notuje się niepokojący wzrost liczby zachorowań na raka wśród pacjentów poniżej 50. roku życia. Sprawa ta, szeroko opisywana w mediach, nabrała szczególnej wagi po tym, jak brytyjska księżniczka Katarzyna ujawniła, że i u niej zdiagnozowano chorobę nowotworową.

 

Skala problemu jest zatrważająca. Roczny wskaźnik zachorowań na nowotwory wśród Brytyjczyków w wieku 25-49 lat wynosi 162,4 przypadków na 100 tys. mieszkańców - to o 22% więcej niż w latach 90. XX wieku. Podobne tendencje obserwuje się na całym świecie - według badań opublikowanych w czasopiśmie "BMJ Oncology", w latach 1990-2019 zapadalność na raka we wczesnym stadium wzrosła aż o 79%, a liczba zgonów z tego powodu o 27%.

 

Lekarze i naukowcy zastanawiają się nad przyczynami tego niepokojącego zjawiska. Wśród potencjalnych czynników wymienia się m.in. ulepszone metody diagnostyczne, predyspozycje genetyczne, zmiany w stylu życia i nieznane jeszcze czynniki środowiskowe. Jednak zdaniem ekspertów, kluczową rolę mogą odgrywać również drastyczne zmiany w składzie odżywczym żywności, do jakich doszło w ciągu ostatnich 70-80 lat.

 

Badania prowadzone w wielu krajach wykazały, że zawartość składników odżywczych, takich jak wapń, witaminy A, B1, B2 czy żelazo, w popularnych produktach spożywczych, takich jak brokuły czy ziemniaki, spadła nawet o kilkadziesiąt procent. Przyczyną tego zjawiska jest prawdopodobnie rosnące na całym świecie uprzemysłowienie rolnictwa.

 

Zdaniem naukowców, długotrwały brak kluczowych witamin i minerałów w diecie może być głównym czynnikiem odpowiedzialnym za wzrost zachorowań na choroby przewlekłe, w tym nowotwory. Badania pokazują, że odpowiednio dobrane suplementy diety mogą hamować rozwój komórek rakowych i zapobiegać przerzutom.

 

Równie niepokojąca jest kwestia szczepień przeciw COVID-19 opartych na technologii mRNA. Badania wskazują, że tego typu szczepionki mogą istotnie utrudniać naprawę uszkodzeń DNA, co z kolei może prowadzić do rozwoju chorób nowotworowych. Niektórzy obserwatorzy łączą wręcz ten rodzaj szczepień z szybkim rozwojem "turbo raka".

 

Wobec tych alarmujących doniesień, naukowcy i lekarze apelują do rządów o pilne podjęcie działań, które mogłyby odwrócić groźną tendencję. Wśród propozycji znajduje się m.in. promocja rolnictwa ekologicznego, dostarczającego żywność bogatszą w składniki odżywcze, a także ograniczenie stosowania kontrowersyjnych szczepionek mRNA. Tylko kompleksowe podejście może pomóc w zatrzymaniu niebezpiecznej "epidemii" raka wśród młodych ludzi.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wera

Bardzo ciekawy temat; a co

Bardzo ciekawy temat; a co mówią na ten temat teorie spiskowe? Od początku. Po wojnie były całe hodowle zwierząt doświadczalnych - małpy, psy, koty, króliki, szczury i dziś popszestaje się na myszach. Perfekcja badań doświadczalnych na zwierzętach nie wymaga już specjalnych laboratoriów bo dziś doświadczenia robi się na populacji naszych pupili przy pomocy karm. Dlaczego koty żywiące się myszami chorują tylko na robaki, które wydalają po zjedzeniu trawy. Dlaczego koty, psy chorują na nowotwory tzw. ludzkie. Obecnie występuje prawie 70% chłoniaków u kotów, koty chorują na nowotwory tak samo jak ludzie? dlaczego? Bo to biznes dla koncernów farmaceutycznych, które w związku z zapotrzebowaniem leków na "kocie" i "psie" choroby uwijają się z produkcją jak pszczółki.

Teraz odwróćmy to co wiemy i zanużmy się w teorii spiskowej. Otóż żeby wyleczyć chorobę musimy wiedzieć jak powstaje, co powoduje, że nowotwór zaczyna żyć własnym życiem unieszkodliwiając nasz wewnętrzny system obronny. Mając tą wiedzę bardzo łatwo przenieść to co wiadomo o nowotworach u kotów czy psów na ludzi.

Ale żeby leczyć najpierw trzeba chorobę wprowadzić do organizmu a to jest podawane do miseczek, zwierzątka stały się wielkim laboratorium doświadczalnym by ludziom podać gotowy produkt, przed którym nic ich nie uratuje. Najpierw nowotwór potem leczenie.

Biznes który sam się nakręca, leczenie chorego do śmierci bo wszyscy mówią, że rak jest nieuleczalny. Przecież największy biznes to leczyć, leczyć, leczyć a nie wyleczyć.

Gdzieś pisano, że żydzi nie chorują na raka. Koszerność polega na znajomości produktu od początku produkcji do stołu. Ludzie nie rozumieją, że produkcja żywności, produkcja leków, kosmetyków, produkcja sprzętu do diagnostyki i leczenia, jest praktycznie w jednych rękach. Czy kogoś dziwi wysyp nowotworów u ludzi?

Mnie nie dziwi ale dziwi mnie tylko to, że nikt nie kojarzy faktów. 

Portret użytkownika Lommmo

Jackowski podawał niedawno

Jackowski podawał niedawno że dziś dostaje dziesiątki maili dziennie w sprawach ustalenia powodów śmierci stosunkowo młodych ludzi. Ta akcją że szprycami w celu przerzedzenia ludności de facto jest bardziej bandycka niż stalinowski Wielki Terror z końca lat 30 tych XX wieku. Wielki Terror wprowadzono po to aby zwolnić stanowiska pracy dla młodzieży i zdjąć z rynku pracy okopane i zasiedziałe osoby 40 - 50 lat. Dziś nie dało się zrobić mordowania ludzi na chamówę jął wtedy czyli rewolwery, doły i wapno, więc wymyślono sprytna operacje psychologiczna gdzie pod przykrywką leczniczą szprycowano trutkę. Efekt społeczny jest jednak 10x bardziej dramatyczny niż za mordowania stalinowskiego. Wtedy współmałżonek pocierpiał do pół roku na depresję i po krzyku. Dziś znam przypadki kiedy nagle na raka albo nawet niwiadomo na co zmarły osoby ustawione zawodowo . A to dziś oznacza że taka rodzina ma kredyt hipoteczny i jeszcze inne kredyty. Więc brak w domu pieniążków na raty i jeszcze zrozpaczony małżonek traci pracę z powodu opieki nad umierającym , co dodatkowo rujnuje finanse rodziny. Na dodatek obniżony przez Rostowera za poprzedniego PO zasilek pogrzebowy nie starcza na pogrzeb więc dla i tak zrujnowanej finansowo i liczebnie rodziny powstaje dodatkowy koszt którego nie mają nawet skąd pokryć bez pożyczek po rodzinie ( bo nawet chwilówkarnie nie chcą z nimi rozmawiać).

Portret użytkownika akito

To są skutki szczepienia na

To są skutki szczepienia na cowid 19 a to są efekty że młodzi ludzie umierają na zakrzepy , udary czy zawały serca a ci którzy mają nie aktywne komórki rakowe nagle się uaktywniają stąd taki wzrost zachorowań i należy też powiedzieć o rozpylaniu jakiegoś świństwa przez samoloty w powietrzu jak jest słoneczny dzień to tak samoloty latają i rozpylają i pył rozchodzi się przez kilka godzin bo to nie jest strumień kondensacyjny bo ten po 15-20 minut niknie.

 

Portret użytkownika Endymion

Dawno rakiem nie

Dawno rakiem nie interesowałem się, ale z tego co pamiętam, najbardziej przekonywała mnie teoria, że to jest jak szkorbut, czyli brak czegoś w organiźmie, chyba to była jakaś witamina z grupy D. Chyba w Meksyku tego mitycznego raka leczą wlewkami witaminowymi. 

Mam dwa przypadki niewytłumaczalne; jeden to kuzyn w wieku 16 lat rak kości, sportowiec bez nałogów zmarł, podobie sąsiad 25 lat na raka płuc zmarł, a nie palił i zdrowy aktywny tryb życia prowadził. Cos mocno mi z tym rakiem nie pasuje, a chemioterapia prowadzi do śmierci.

Jeszcze moja Mama, co to ponoć miałą raka piersi, pierś zachowała, chemii nie brała i się wyleczła.. przeprawszam, ale nie wiem jak i czym.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Lucek Wąchozlewski

Jakie apele do rządów!

Jakie apele do rządów! Przecież to wszystko realizacja dawno zaplanowanych celów. Wymordowywanie ludzkości wchodzi na wyższe obroty, a będzie już tylko coraz szybciej jak nie przebudzi się wystarczająca liczba ludzi na świecie i nie zacznie robić porządku z tymi zwyrodnialcami!

Lucek Wąchozlewski

Portret użytkownika syriues

Wylewanie radioaktywnej wody

Wylewanie radioaktywnej wody,ciagly pożar nieugaszonej fukushimy, rakiety i bomby z Ukrainy, co więcej trzeba kto wie czy to nie zaporoże cos tam dostało, wszystko by zniszczyć awatara,w którym nasze dusze podróżują i się uczą zycia na ziemi.

Nasza wlasna wola ,nie zapominajcie o niej 

Portret użytkownika destroyer of minds

widze ze chuj caly wiesz o

widze ze chuj caly wiesz o tym wcielaniu tutaj

moge cie w sumie uznac za kurwe zadaniowa (w sensie czy pozyteczny idiota czy tez nie to juz mnie nie obchodzi), bo powielasz jedynie to co na ten temat uwaza wiekszosc a jak wiadomo wiekszosc zazwyczaj nigdy nie ma racji

macie okazje wykazac sie i dojsc do prawdy na ten temat...mam wyjebane by chujomordym pizdomądralinskim na tym portalu starym stetryczlaym dziadom cokolwiek wyjasniac

 

Strony

Skomentuj