Obowiązkowe złomowanie samochodów w Londynie, chyba, że zostaną oddane za darmo Ukraińcom

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

Mieszkańcy Londynu stoją w obliczu radykalnych zmian, które mają na celu walkę z zanieczyszczeniem powietrza i ochronę klimatu. Władze miasta wprowadziły nowe przepisy, które w znaczący sposób ingerują w ich własność. Zgodnie z nowymi regulacjami, część samochodów mieszkańców stolicy Wielkiej Brytanii będzie musiała trafić na złomowisko lub zostać przekazana na Ukrainę.

 

Dotyczy to aut napędzanych dieslem, wyprodukowanych przed 2015 rokiem, oraz samochodów benzynowych starszych niż z 2006 roku. Szacuje się, że przepisy mogą objąć nawet 700 tysięcy pojazdów. Co ciekawe, początkowo władze zakładały, że Londyńczycy będą musieli po prostu zezłomować swoje "stare" samochody. Później jednak zdecydowano, że mieszkańcy będą mogli również oddać swoje auta Ukraińcom, zupełnie za darmo. Taka alternatywa została zaproponowana przez burmistrza Kijowa, Witalija Kliczkę.

 

Nowe przepisy weszły w życie 15 marca i spotkały się z falą krytyki. Wśród osób potępiających te regulacje znalazł się nawet były premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson. Niestety, jak na razie nie udało się skutecznie powstrzymać tych zapisów. Jeśli nic się w tej sprawie nie zmieni, Londyńczycy będą zmuszeni do pozbycia się swoich samochodów. W zamian otrzymają "rekompensatę" w wysokości 2 tysięcy funtów, co wydaje się kwotą zupełnie nieadekwatną, szczególnie w przypadku aut o wartości sięgającej nawet kilkadziesiąt tysięcy funtów.

 

Alternatywą jest oddanie samochodu na Ukrainę, za co również przysługuje "rekompensata" wypłacana z pieniędzy podatników. Ostatnią opcją jest płacenie władzom miasta dziennej "opłaty" w wysokości 12,5 funta, co rocznie daje ponad 4,5 tysiąca funtów.

Wprowadzone przepisy wzbudzają ogromne kontrowersje wśród Londyńczyków i wskazują drogę jaką może wkróce pójść rozkręcająca się dopiero w klimatyzmie Unia Europejska. Wielu z nich czuje się pokrzywdzonych i zaskoczonych tak radykalnymi działaniami władz. Pojawiają się głosy, że te "zielone" regulacje to w rzeczywistości przejaw "zielonego zamordyzmu" - nadmiernej ingerencji państwa w życie obywateli, pod pretekstem ochrony środowiska.

 

Londyn stoi przed poważnym wyzwaniem. Realizując agendę globalistów władze miasta cynicznie twierdzą, że dążą do poprawy jakości powietrza i ograniczenia emisji zanieczyszczeń, co wydaje się jak najbardziej słusznym celem. Z drugiej strony, sposób, w jaki próbują to osiągnąć, budzi ogromne kontrowersje i sprzeciw wśród mieszkańców.

 

Nie wiadomo czy zwolennicy klimatyzmu nie posuną się dalej - co im szkodzi skoro opór społeczny nie istnieje? Już mówi się o zakazie remontowania starych samochodów w Unii Europejskiej. Plan zezłomowania naszych samochodów to dla tych ludzi jeden z priorytetów, z którym się już nawet nie kryją. Dla motłochu mają być rowery a nie samochody, bo spalinowe zostaną zezłomowane a do elektrycznych nie będzie energii zwłaszcza zimą.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ba19

CO2 można w każdej chwili

CO2 można w każdej chwili ograniczyć, ale takie gospodarki jak USA by zbankrutowały , tam nie ma komunikacji miejskiej, tylko prywatne samochody , z tego wynika ze cały świat ma się ograniczyć aby w USA mogli sobie jeździć samochodami o pojemności kilku litrów , bo taki kraj nigdy by się nie przedstawił na technologie opracowane, ale zaszufladkowane  , aby każdy za darmo sobie jeździł i nie wytwarzał CO2 :

ZLIKWIDOWALI SAMOCHÓD NA WODĘ

https://www.youtube.com/watch?v=5iI54EacGeA

A to dowodzi ze światem  - USA rządzi dolar a nie ochrona środowiska :

1 Tymoteusza 6: 10  Albowiem korzeniem+ wszelkich szkodliwych rzeczy+ jest umiłowanie+ pieniędzy, a zabiegając o to umiłowanie, niektórzy dali się odwieść od wiary na manowce i sami się poprzebijali wieloma boleściami.+

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Portret użytkownika wiktor wektor

O tym czy emitowane spaliny

O tym czy emitowane spaliny samochodowe są czyste czy nie, nie decyduje rok produkcji ale wynik pomiaru na stacji diagnostycznej. To że urzędasy uważają inaczej świadczy tylko o tym, że są to nieodpowiedni ludzie (idioci) na nieodpowiednich (zbyt wysokich) stanowiskach. 

Cały problem tkwi w tym, że im kto głupszy tym się wyżej pcha. A wszelkiej maści niedojdy i nieuki zostają urzędnikami, bo tam ani myśleć ani potrafić niczego nie trzeba byle wykonywać polecenia i robić swoje.

Zbliżają się wybory samorządowe i kogo widać na plakatach ? Same młode twarze (gęby) a do jakich partii się poprzyklejali i czyimi są wyborcami ? - postkomuny "ludowej" z kulawą trzecią kończyną. No to skoro tak.. to nie ma się co dziwić że lepiej to już było. Coś wam powiem.. nie poto się włodarze tak namęczyli żeby z NWO nic nie wyszło.. IDIOKRACJA to już nie jest tylko tytuł dość starego już filmu.. to nieuchronna rzeczywistość która nadchodzi. 

Każda cywilizacja przeżywa rozkwit, stagnację i upadek.. właśnie patrzymy na początek końca cywilizacji europejskiej.

Portret użytkownika ba19

Więcej dowodów nie potrzeba,

Więcej dowodów nie potrzeba, ze bez interwencji Boga Biblii ludzkość się nie ostoi , a przybędzie Jehowa Bóg i Jego syn Chrystus z potężnymi armiami aby dokonać porządku na Ziemi :

Judy1: 14  O nich też prorokował siódmy w linii od Adama, Henoch,+ gdy powiedział: „Oto przyszedł Jehowa ze swymi świętymi miriadami,+ 15  aby nad wszystkimi dokonać sądu+ i aby wszystkim bezbożnym udowodnić winę w związku ze wszystkimi ich bezbożnymi uczynkami, które bezbożnie popełnili, oraz w związku ze wszystkimi szokującymi rzeczami, które mówili przeciwko niemu bezbożni grzesznicy”.+

Mateusza 25: 31  „Kiedy Syn Człowieczy+ przybędzie w swojej chwale, a wraz z nim wszyscy aniołowie,+ wtedy zasiądzie na swym chwalebnym tronie.+ 32  I będą przed nim zebrane wszystkie narody,+ i będzie oddzielał+ jednych ludzi od drugich,+ jak pasterz oddziela owce od kóz. 33  I postawi owce po swej prawicy,+ ale kozy po swej lewicy.+

Objawienia 22: 12  „‚Oto przychodzę szybko+ — a zapłata,+ którą daję, jest ze mną — aby każdemu oddać według tego, jakie jest jego dzieło.+

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

 

Portret użytkownika syriues

No to wiadomo do czego sluzy

No to wiadomo do czego sluzy Ukraina.

Mielenie cywilizacji, powodem jest Nowy Swiatowy Rozkaz ,ktory zmieni nasze zycie w koszmar.

Jak na razie patrzymy jak miela nasza własność, wolność itd

Jak żaden narod sue nie przeciwstawi ,to będzie problem.Problem taki ze sztuczna bezinteligencja zabierze nam doslownie wszystko i przeksztalci nas doslownie w bateryjke.

Powstan ludu z kolan i doksztalc się. 

Nadmienie jedynie ,ze US może wyjsc z Nato a wtedy xala Europa bedzie w dupie

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ba19

Można to podsumować dwoma

Można to podsumować dwoma wersetami z Biblii :

Przysłów 27: 22  Choćbyś głupiego utarł tłuczkiem w moździerzu pośród tłuczonego ziarna, jego głupota od niego nie odejdzie.+

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Czyli  w Londynie spaliny są trujące a  na Ukrainie już nie i tych  spalin   trujących   wiatr  nie przywieje do Londynu , proponuje włodarzom Londynu mniej brać narkotyków na własny użytek, a to wszystkim wyjdzie na dobre !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj