Nagła śmierć europosłanki Michèle Rivasi, która zajmowała się aferą ze szczepionkami Pfizera

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

 Michèle Rivasi, francuska europosłanka z Partii Zielonych, znana ze swojego zaangażowania w śledztwa dotyczące szkodliwości Glifosatu czy afery szczepionkowej z Pfizerem w  roli głównej, zmarła niespodziewanie w wieku 70 lat.

 

Rivasi, posłanka do Parlamentu Europejskiego od 2009 roku, była kluczową postacią w badaniu afery związanej z wymianą SMS-ów pomiędzy przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen a dyrektorem generalnym firmy Pfizer, Albertem Bourlą. Jej śmierć, która nastąpiła w drodze do Parlamentu Europejskiego, była oficjalnie wynikiem ataku serca.

 

Zgon Rivasi wywołał szereg pytań dotyczących przyszłości prowadzonych przez nią badań. Rivasi była znana ze swojego krytycznego podejścia do zarządzania pandemią COVID-19 oraz roli firm farmaceutycznych w tym procesie. Jej działalność koncentrowała się na wymianie korespondencji między wysokimi urzędnikami Unii Europejskiej a przedstawicielami Pfizera, co budziło kontrowersje w kontekście publicznego dostępu do informacji dotyczących umów szczepionkowych.

 

Warto w tym kontekście przypomnieć, że politycy Prawa i Sprawiedliwości podpisali z tym samym Pfizerem tak niekorzystne kontrakty, że Pfizer pozwał nasze państwo na 6 mld złotych za niezakupione preparaty mRNA zwane szczepionkami przeciw COVID-19

 

Wokół przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen narasta atmosfera niepewności. Wracają pytania dotyczą potencjalnego konfliktu interesów, biorąc pod uwagę, że jej mąż jest związany z branżą farmaceutyczną. Choć nie ma bezpośrednich dowodów wiążących te okoliczności ze śmiercią Rivasi, sytuacja ta rzuca cień na przejrzystość działań Unii Europejskiej w zakresie zarządzania kryzysem zdrowotnym.

 

Śmierć Rivasi stawia również pytanie o kontynuację jej pracy i dalsze śledztwo w sprawie afery Pfizer. Jej działalność parlamentarna była kluczowym elementem w dążeniu do przejrzystości i odpowiedzialności w decyzjach dotyczących zdrowia publicznego.

 

W tym trudnym czasie współpracownicy i zwolennicy Rivasi wyrażają swoje kondolencje i podkreślają znaczenie jej pracy. Zapamiętana zostanie jako zaangażowana posłanka, która nie bała się podejmować trudnych tematów i domagać się przejrzystości w działaniach instytucji europejskich.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Biolog Felipe Reitz z

Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk. Obrazowanie termograficzne pokazuje masywne skrzepliny krwi u bezobjawowych zaszczepionych

Termografia lub obrazowanie termiczne może wykryć nieprawidłową wewnętrzną temperaturę ciała. Pozwalając na podkreślenie obszarów zapalnych i słabego krążenia krwi. Jest to najskuteczniejszy nieinwazyjny sposób wykrywania DVT, czyli zakrzepicy żył głębokich. Inaczej znanej jako skrzepliny krwi.  Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk.

To zdjęcie zostało zrobione na 23-letnim sportowcu. Ciemne linie to skrzepliny krwi. Ten 23-latek przyjął zastrzyk, ale nie ma żadnych objawów. Felipe Reitz przeprowadził również analizę żywej krwi. I tak jak słyszeliśmy od kilku innych badaczy, Reitz donosi o obecności obcych struktur nabierających kształtu we krwi zaszczepionych. I pokazał, jak komórki krwi zlepiają się w wyniku otrzymania zastrzyku. W zeszłym tygodniu doktor Richard Fleming opublikował film o tym, co dzieje się, gdy szczepionki genetyczne są dodawane bezpośrednio do ludzkiej krwi. Po dodaniu szczepionki Janssen do zdrowej próbki krwi, można zobaczyć w powiększeniu jak krew zaczyna się zbijać i zlepiać. W badaniach przeprowadzonych przez Natural News stwierdzono, że te tak zwane skrzepliny są prawie całkowicie pozbawione kluczowych elementów markerowych, które byłyby obecne w ludzkiej krwi, ale wykazują znacznie wyższe stężenia pierwiastków stosowanych w elektronice i obwodach elektrycznych.

Tymczasem dyrektor generalny Moderny, firmy, która wyszlamowała swoich klientów na 500 procent za śmiercionośny zastrzyk, otrzymał 50-procentową podwyżkę po spieniężeniu akcji o wartości 400 milionów dolarów. Im dłużej żyjemy bez sprawiedliwości, tym bardziej jest to do zaakceptowania. Moderna inwestuje teraz w przyszłość mRNA. tutaj zródło: https://www.bibula.com/?p=140383

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika S

Kary Mullis, wynalazł test

Kary Mullis, wynalazł test PCR i zawsze twierdził, że nie służy on do diagnozowania choroby, bo można nim wmówić badanemu każdą chorobę. Zmarł NAGLE na serce pół roku przed plandemią

Naukowiec, który na zlecenie rządu USA odkrył, że śmiercionki zawierają jad żmiji (sorry, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć nazwiska), zmarł NAGLE na serce, po przedstawieniu wyników badań. Śmiercionki czasem powodują zakrzepy, które wyglądają dokładnie jak po ukąszeniu żmiji.

dr Andreas Noack, jeden z czołowych ekspertów od grafenu, odkrył i przedstawił dowody na Live Stream, że śmiercionki zawierają wodorotlenek grafenu. Zmarł NAGLE na serce godzinę po wystąpieniu w necie (Pfizer po wyroku Sądu Najwyższego USA, przyznał rok później, że to prawda). Cząstki wodorotlenku grafenu łączą się samoczynnie pod wpływem fal radiowych w struktury przypominające mikro-żyletki, co może powodować uszkodzenia serca.

dr Rashid Buttar, od początku walczył z plandemicznym kłamstwem, głównie w USA. Odkrył, że w niektórych nanocząsteczkach grafenu, które służą jako "opakowanie" dla kodu RNA, znajduje się nie tylko kod wirusa SARS-Cov2, ale też kod innego wirusa (prawdopodobnie Marburg). Odkrył też, że te "skorupki" grafenowe pękają pod wpływem odpowiedniej częstotliwości sygnału 5G (czy tak stworzą kolejną plandemię, która jak obiecał Bill G. naprawde nami wstrząśnie?). Dr Buttar zmarł NAGLE na serce, dzień przed wywiadem w TV, gdzie miał pokazać dowody na swoje odkrycie.

No a teraz ta europosłanka zmarła NAGLE na serce...

Przypomnijmy, że CIA wynalazła pistolet na wodę, który powoduje atak serca. Specjalny pistolet wypełniony jest roztworem wody. Wystrzelony strumień wody zawiera kapsułkę z neurotoksyną pozyskiwaną z mięczaków morskich. Kapsułka przenika do ciała ofiary, po czym ulega rozkładowi lub rozerwaniu, uwalniając śmiercionośne substancje. W wyniku zatrucia ofiara dostaje nagłego ataku serca i umiera niemal błyskawicznie. Zanim przeprowadzone zostaną badania toksykologiczne, trucizna ulega rozkładowi i wszystko wygląda na zgon naturalny. Tajemnica pistoletu na wodę, który zabijał, została po raz pierwszy ujawniona w 1975 r. podczas obrad amerykańskiej komisji Franka Church’a – amerykańskiego prawnika i obrońcy praw człowieka. Jak donoszą dysydenci CIA, broń jest używana nawet obecnie.

Portret użytkownika Feliks

Nie !- no oczywiście że

Nie !- no oczywiście że korporacje zabijają swoich...no tych zabijają co im staną na drodze i korporacje uznaja ich za groźnych i że "warto" tych zlikwidować. I to juz od dosyć dawna trwa ( i oczywiście specjalizuje sie w tym pewna nacja, któej cechą charakterystyczną są garbate nosy). Przykład i to z oficjalnego kanału jakim jest "Historia" ( nawet niedawno to leciało). J.P. Morgan zamordował swoich konkurentów ( trzech ). Wynajął strzelców a ci: trach! trach! i J.P. Morgan nie miał już konkurentów w budowie lini kolejowej ( bo o jakąś linie kolejową chodziło ). I to oficjalnie było powiedziane: że każdy wiedział kto to zrobił... To były czasy około 100 lat temu...No. Zadrożniaka Marka zamordowali. On w sposób naukowy obnażył przekręty związane z tzw. zieloną energią. Lennona zamordowali bo też był dla nich groźny.

Portret użytkownika Helios

Reiner Fuellmich chciał

Reiner Fuellmich chciał doprowadzić do drugiej Norymbergii winnych plandemii C19 a zwłaszcza tych, którzy doprowadzili do śmierci tysięcy ludzi między innymi przez tak zwane zbawienne szczepionki. I co? Został aresztowany we wrześniu i siedzi we więzieniu. Tak postępują globaliści z każdym, kto chce się im sprzeciwić. Jak nie śmierć, to więzienie albo inna forma uciszenia. Nie ma szansy na to, aby to się zmieniło, niestety.   

Portret użytkownika Bartosz Maski

Jest po prostu stado lemingów

Jest po prostu stado lemingów skazanych na wymarcie. To niczyja wina. Sami są sobie winni. Przykro jest to z boku obserwować, ale to są siły natury. Istnieją też siły, które pomagają w tym wymarciu. One też muszą wymżeć. Prawo boskie jest takie, że ten kto zabija musi zostać zabity. To prawo działa jak grawitacja - obowiązuje wszystkich. To dlatego po wojnach nie ma spokoju. Po wojnach następują czystki, NKWD itp. Potem i oni muszą wyginąć. Takie jest prawo boskie. 

Portret użytkownika syriues

Babilon na naszych oczach

Babilon na naszych oczach powstaje z grobu.Zgadnijcie jaki to bedzie nasz wspólny jezyk.Nie domyslacie sie jaki to język?Jeszcze nie?A może taki z Babilonu?

To niech was oświecę. Jeden wspolny język. Jezyk bestii,język komputerowy. 010101.właśnie ten język.

Portret użytkownika spokoluz

01 język jest archaizmem ze 

01 język jest archaizmem ze  średniowiecza dopuszczony przez fatykan bo to jeden z fatykanczykuf to wymyślił ( podpierdolił jak każdy pomysł czy wynalazek ) - masz go w maszynie win , jabzo czy andro ale inne maszyny ( nie fatykańskie i przydupasuf ) , może słabsze operują innym systemem , zwielokrotnionym systemem cyfrowo-liczbowym  , który liczy szybciej dzięki temu , że jest wielokrotnie więcej znaków.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika inzynier magister

mord szczepionkowy to akcja

mord szczepionkowy to akcja na niewyobrażalną skalę ! w Polsce cały czas trwa !!! ostatnio moja znajoma która ma około 80 lat powiedziała z płaczem że jej lekarz powiedział że mają nakaz nie leczyć już ludzi starszych !!!!! toż to jakiś niewyobrażalny skandal który ukrywają w Polsce ! w USA nawet bibliści dali się naberać i pomumierali nagle po przyjęciu mikstury MENGELE !!

"Od jakiegoś już czasu czekaliśmy na nowe audycje Toma Horna i Michaela Heisera. Niestety nic się nie pojawiało. Zaczęliśmy szukać przyczyn, niestety okazało się, że ci znakomici znawcy starożytności przenieśli się do innego wymiaru, ich biologiczne ciała przestały funkcjonować. Jest to wielka szkoda dla amerykańskiej biblistyki jak i światowej. Na szczęście doktor Heiser pozostawił kilka nowych książek w temacie aniołów, demonów i Boga, podobnie pan Horn."

hitlerowskie służby medycznych lucyferian cały czas mordują bo chcą dla siebie przestrzeni życiowej lebensraum, czyli mniej śladu węglowego a ludzie starsi tak jak dzieci stoją im na przeszkodzie !!! młodzi też zresztą...

Wielka Narodowa modlitwa o rozpad unii europejskiej LUCYFERIAN rozpoczęta ! - Ks. Natanek - świeca !

https://youtu.be/KeAtKlGk5iU?si=pnX7vyRtwqnrMwLG

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

Twoje  zdanie  , a jako że

Twoje  zdanie  , a jako że jesteś po stronie  oprawców  i faszystów   co udowodniłeś tu wielokrotnie    a zarazem   przyznałeś się  że jestes zydem  który  rzekomo  zna Polski  historię  ( zna jak  kazdy   beznarodowościowy żyd)  w  ogóle  sie nie liczy , o czym ty doskonale  wiesz i dlatego napierdalasz  te nic  nie warte posty  i zero  warte   arty , które  admin puszcza   czyli   macie   się ku sobie   - jak żyd  z żydem

Przestań  parchu  nawijać   jak opętany   bo   szkoda  naszego czasu  na  ciebie  i twe  wywody spod  jarmułki   - a teraz w podskokach   do  uzurpatorów  w palestynie , karabin w  cuchnące łapki   i do boju   za ojszyznę   pejsatą     ,   zawalcz  jak meczyzna  z spóściznę     narodów pustynnych    bez kawałka gduntu własnego pod    parszywymi stopami  

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Strony

Skomentuj