W Uzbekistanie pobito rekord świata! W malutkim samochodzie przedszkolanka "upchała" 25 dzieci!

Kategorie: 

Źródło: internet

Do niezwykłego zdarzenia doszło w Uzbekistanie. Służby drogowe zatrzymały malutki samochód "Chevrolet spark", odpowiednik "Fiata pandy". Jest to bardzo mały pojazd, można do niego zmieścić 5 dorosłych osób, ale żeby było w miarę wygodnie to cztery osoby są optymalną liczbą. W tym to bardzo małym samochodzie uzbecka przedszkolanka "zapakowała" 25 dzieci i miała je zamiar rozwieść do domów ich rodziców.

Rozpoczęła podróż, na szczęście szybko została zatrzymana. W czasie zatrzymania policjanci naliczyli w samochodzie 25 dzieci. Nie wiemy czy wcześniej gdzieś się zatrzymała i oddała jakieś dzieci, co by zwiększyło i tak rekordową ilość maluchów w tak małym pojeździe. Uzbekistan to kraj w przeważającej mierze rolniczy, w którym największe znaczenie gospodarcze od lat posiada uprawa bawełny, pomimo tego Uzbecy nie mają problemów ze wzrostem demograficznym, w przeciwieństwie do biednej i wynędzniałej Polski, duszonej przez Zielony Ład!

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika chazarska logika

Wydawnictwo „Kompas”

Wydawnictwo „Kompas” korzystało ze wsparcia amerykańskich członków Kościoła Chrześcijan Baptystów, a także miejscowych przedsiębiorców związanych z tymże wyznaniem w Łodzi.

 

i wszystko jasne  zrodlo oszustow religijnych szkalujacych kosciol katolicki

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika wiktor wektor

A czego się spodziewać w

A czego się spodziewać w kraju gdzie katolicyzm jest religią państwową, przedmiotem szkolnego naucznia, wymogiem tradycji rodzinnej i nienaruszalnym tabu. Jezus "królem polski" a jego matka żydówka (raz biała a raz czarna) patronką, orendowniczką, pocieszycielką itp. , kościół "święty" a papierz zaraz po "bogu" jego namiestnikiem ? A ilu w Polsce jest komunistów, żydów nienawidzących Polski i polaków, zdrajców gotowych sprzedać nasz kraj za garść monet i zwykłych idiotów im wtórujących ? Dlaczego mądrych się tu nienawidzi a głupich, wulgarnych i chamskich szanuje ? Wielu jest niewierzących, niepraktykujących niczego ale jak przychodzi co do czego to idą do kościoła po "sakramenty" ... bo tak trzeba ! Zobacz ilu kretynów stawia minusy całkowicie bezzasadanie,  sami nic nie wiedzą więc i ten ktoś inny też "nie ma prawa" wiedzieć. No a jak podważasz ich TABU to już wogóle jesteś szatan, diabeł i bies wcielony.

Portret użytkownika Medium

Nie wiem, kto jest królem

Nie wiem, kto jest królem Polski, a w ogóle WTF?

Mogę natomiast donieść ponownie do katolickiego narodu, że papież Franciszek wyspowiadał się patriarsze ormiańskiemu i nazwał go duchowym przewodnikiem katolików. Tak więc szanowni państwo katolicy papież już nie jest waszym pośrednikiem z Bogiem.

JEDYNYM sposobem na pokonanie ich jest powrót do egzekwowania prawa naturalnego; Znieść CAŁE ich ustawodawstwo, które wzmacnia i wzbogaca ich, zubażając i zniewalając nas 

Portret użytkownika wiktor wektor

Czy masz zatem jakiś pomysł

Czy masz zatem jakiś pomysł jak się pozbyć tego szkodnika ? Jego siłą jest to że zaspokaja żywotną potrzebę kultu i "duchowości", więc siłą się tu nic nie zdziała, bo tą przestrzeń trzeba jakoś zagospodarować. Trzeba umieć i mieć co dać ludziom w zamian by porzucili tą patologię. Jak przekonasz pospólstwo, że kult i duchowość znajdą w sobie a nie w kościele ?

Portret użytkownika OjciecDyrektor

W Polsce na jesień będzie

W Polsce na jesień będzie upychanie baranami jednego pomieszczenia. Jest ich 460 niedojebanych mózgowo stworzeń.

Bo kto normalny idzie w partyjniactwo i daje z siebie zrobić pionka, którego można nawet zrzucić z planszy.

Jak ja tych kurew nienawidzę. A teraz robią słodie minki i kocie oczka, bo "zagłosuj na mnie".

Jedna mafia PO i wszystkie w koło, druga mafia PIS i wszystkie w koło.

Zwróćmy uwagę, że mafie biją się o wpływy. Oni mają w dupie, kim jesteś i czego oczekujesz. Oni przed wyborami obiecają, by wygaszać oczekiwania. A żeby było lepiej to zgonią wszystko na tych, co rządzili wcześniej i potrzeba czasu, żeby to zrobić ... i tak co 4 -8 lat ci sami się wymianiają. A ślepy lud leci z dowodem po kartę do głosowania, bo będzie lepiej. Chuja, nigdy już w Polsce nie będzie lepiej. Polska jest w rękach obcych korporacji i kapitałów.

 

Jak będzie przymusz, to chcę zastrzyk w pośladek. Zawsze będę szczerze odpowiadał, że mam szczepionkę w dupie.

Portret użytkownika Medium

Chuja, nigdy już w Polsce nie

Chuja, nigdy już w Polsce nie będzie lepiej. Polska jest w rękach obcych korporacji i kapitałów.

Co nie znaczy, że "ślepy lud" można ubezwłasnowolnić stwarzając okupacyjny obóz koncentrajny. Dali konstytucję, zaakceptowalismy niewielką przewagą głosów i póki co ta konstytucja obowiązuje.

I niech nawet Wojsko Polskie tych wyborów pilnuje, jak na Krymie!

Strony

Skomentuj