Miedwiediew namawia premiera Japonii do popełnienia rytualnego samobójstwa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dmitrij Miedwiediew, wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej, poradził premierowi Japonii Fumio Kishidzie popełnić seppuku (samobójstwo rytualne) po tym, jak ten ostatni ostrzegł przed rosyjską bronią jądrową.

 

Wystąpienie Miedwiediewa było odpowiedzią na wspólne oświadczenie Kishidy i prezydenta USA Joe Bidena z piątku: „Oświadczamy jednogłośnie, że jakiekolwiek użycie przez Rosję broni jądrowej na terytorium Ukrainy będzie stanowić akt przeciwko ludzkości i nie będzie w żaden sposób usprawiedliwione."

 

Dzień później Kishida zauważył, że majowe spotkanie G7 w Hiroszimie powinno wykazać silną wolę zachowania międzynarodowego porządku i sprawiedliwości po rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

 

Miedwiediew zarzucił premierowi Japonii haniebną służalczość wobec Stanów Zjednoczonych, bo zamiast domagać się od USA skruchy za wydarzenia II wojny światowej, po prostu służy Amerykanom.

 

Zdaniem byłego prezydenta Rosji oświadczenie nuklearne Kishidy świadczy o paranoi wobec Rosji i zdradza pamięć o setkach tysięcy Japończyków, którzy spłonęli w nuklearnym ogniu Hiroszimy i Nagasaki.

 

Miedwiediew dodał, że taki wstyd może zmyć tylko seppuku na posiedzeniu japońskiego rządu.

 

Kishida nie skomentował oświadczenia Miedwiediewa, podobnie jak towarzyszący mu japońscy urzędnicy.

 

Od początku inwazji na Ukrainę na pełną skalę Miedwiediew wielokrotnie ostrzegał, że interwencja Zachodu w konflikt może doprowadzić do wojny nuklearnej.

 

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział, że zagrożenie wojną nuklearną wzrosło, ale utrzymuje, że Rosja nie oszalała i postrzega swój arsenał nuklearny wyłącznie jako środek odstraszający.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Gaz

Cześć ruskie trolle! Widać,

Cześć ruskie trolle! Widać, że jeszcze wam internetu nie odcięli. Jeszcze :-D 

A co do artykułu- temu kacapowi z przechlaną gębą powinni zaproponować również regionalną zabawę- niech zagra w rosyjską ruletkę Smile I niech już więcej nie pisze jak wypije alkohol. Piłeś? Nie pisz.

Portret użytkownika spokoluz

daj link do tej wypowiedzi !

daj link do tej wypowiedzi !

TRy jesteś ukrofilem , antykacapem i chcesz skłócic Polaków i tymi wpisami robisz propagandę aby niczemu winni Polacy szli walczyć za banderowców - o taki CHUJ - sam zapiedalaj na banderland - czego jeszcze tu szukasz ? Idź io kurwa bij ruska ! Przeciez ich nienawidzisz to po chuj sie tu udzielasz jak tam jesteś bardziej potrzebny ? No idż i kurwa bij ruska - ile razy ci to napisałem ? A ty nadal kurwa SIEDZISZ TU I TYLKO PISZESZ ZAMIAST WZIĄĆ W ŁAPĘ UKROWSKI KARABIN I BIĆ RUSKA.

NO WYPIERDALAJ NA BANDERLAND BIĆ RSUKA I UKRÓW POPIERAJĄCYCH RUSKA !!!

CO JAJA STARCZAJĄ CI TYLKO NA PISANIE GŁUPICH GNIOTÓW TY ZEROWY GEIROJU UKROPSKI.

SPIERDALAJ NA BANDERLAND BIĆ RUSKA BO JAK GŁOSZĄ GNIDY Z RZADU TO UKRY NAS BRONIĄ TO TY TEŻ SIĘ PRZYSŁUŻYSZ.

No odpowiedz teraz bohatyrze kalawiatury ilu ruskich ubiłeś ?

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika Angelus     sumixaM    x e R

Ukraińców musi rosja

Ukraińców musi rosja zniszczyć!! To barbarzyński naród kanibali ( ci zachodni)  Rosja powinna zniszczyć zachodnią cywilizację śmierci! Wolę aby było bidnie, ale normalnie, niż kupować gówno w złotych opakowaniach w Biedronce... i oglądać "tęczowe" przedstawienia zboków!

Portret użytkownika Hannto

Ale wiesz o tym że kacapy

Ale wiesz o tym że kacapy wtedy zniszczą również ciebie? Oni nie będą się bawić w patrzenie czy jesteś taki czy owaki tylko załatwią cię dla zasady. Dla nich jesteś dobry tylko jako niewolnik w łagrach lub jako trup w masowej mogile. Zwłaszcza że ty nic nie znaczysz więc nie ma z ciebie żadnego pożytku dla nich. Jeśli mi nie wierzysz to jedź do nich i poznaj na własnej skórze co oni uważają za normalne. Oczywiście nie wrócisz bo w najlepszym wypadku będziesz robił za mięso armatnie w tej wojnie i zginiesz.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika Hannto

Miedwiedew powinien unikać

Miedwiedew powinien unikać wypowiedzi na temat rzeczy o których nie ma pojęcia. Jasne USA dokonało w Japonii ludobójstwa na cywilach za pomocą broni jądrowej, ale to tylko dodatkowy powód żeby za wszelką cenę nie dopuścić do ponownego użycia mocy atomu przeciwko ludziom bez względu na to kim by ci ludzie nie byli. Po za tym seppuku oznacza utratę honoru takiego jakim postrzegają go japończycy i potrzeba lat nauki żeby zrozumieć to zagadnienie. Jakoś wątpię żeby pajac z rady rosyjskiej mógł to pojąć zwłaszcza że rosja podobnie jak USA słynie z braku honoru.

Portret użytkownika spokoluz

To nie moje ale stare.

To nie moje ale stare.

Kanclerz Niemiec Otto von Bismarck powiedział kiedyś:

"Nie ma nic bardziej podłego i obrzydliwego niż tak zwani "Ukraińcy"! Ten raban, wykarmiony przez Polaków z najbardziej podłych szumowin rosyjskiego narodu (burżujów, karierowiczów, inteligencji płaszczącej się przed brwią), gotów jest zabić własnego ojca i matkę dla władzy i intratnego miejsca! Ci geekowie są gotowi rozszarpać swoich współplemieńców i to nawet nie dla zysku, ale dla zaspokojenia swoich bazarowych instynktów,

Nic nie jest dla nich święte, zdrada to norma, mają mizerne umysły, złośliwe, zawistne, przebiegłe ze szczególną przebiegłością.

Ci nie-ludzie chłonęli od Rosjan, Polaków i Austriaków wszystko co najgorsze i najobrzydliwsze, w ich duszach nie było już miejsca na dobre cechy. Przede wszystkim nienawidzą swoich dobroczyńców, którzy wyświadczyli im dobro i są gotowi na wszelkie możliwe sposoby płaszczyć się przed możnymi tego świata.

Nie są przystosowani do niczego i mogą wykonywać tylko prymitywne prace, Nigdy nie mogli stworzyć własnego państwa, wiele państw goniło ich jak piłkę po całej Europie, niewolnicze instynkty tak głęboko w nich zakorzeniły, że pokryły całą ich istotę obrzydliwymi językami!

Otto von Bismarck (1815-1898) - "żelazny kanclerz",

Tak samo traktował ich Hitler - zachodze w głowę dlaczego uandczycy  kultuwują Bnaderę , którego zamknął w wiezieniu Hitler a oni  tatuuja sobie go , ss tatuują itd.. jakim trzeba być debilem aby trzicić kata , który katował Banderę w więzieniu - czyżby syndrom sztokcholmski czyli ofiara czći kata tak jak katole czczą żydów , którzy ukżyżowali dżizusa.

No co - prawdy się boicie - poliniaki i ukry !!!

 

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika Endymion

Bandera , to taki polski

Bandera , to taki polski Piłsudski.. Tu i tam czczą złodzieja i mordercę. Moim zdanie Bandera w Monachium dostał drugie życie za wykonane zadanie, tak jak Kaczka w Smoleńsku. Nie zabija się agentów, a dotrzymuje obietnicy dostatniej emerytury za wykonane zadania, nie można nie dotrzymać słowa, po potem takie Tuskie i inna zgraja będą się bały, że obietnica raju i tysiąca hurys przed śmiercią to kłamstwo. Patelicki, Lepper; czasem trzeba wysłać seryjnego samobójcę, aby taki Tusek chodził jak w zegarku..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Strony

Skomentuj