W Davos globaliści i przedstawiciele rządów "spenetrowanych" przez WEF będą knuć co z nami zrobić

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Światowe elity ponownie przybędą do Davos w przyszłym tygodniu na doroczne spotkanie Światowego Forum Ekonomicznego prywatnymi odrzutowcami i konwojami opancerzonych aut, aby omówić przyszły świat z automatyzacją i kwestiami klimatycznymi. NIkt nie wie dlaczego ta prywatna organizacja zwana World Economic Forum, zdobyła władzę nad tym co robią rządy na świecie, a większość premierów to ich wychowankowie.

 

Za kilka dni elita globalistów. w obstawie blisko 5 tysięcy szwajcarskich żołnierzy i przy akompaniamencie mediów głównego nurtu, w liczbie 2500 delegatów przybyłych prywatnymi odrzutowcami i limuzynami będzie ustalać jak bardzo nędzarze tej planety czyli my biedacy, niszczymy klimat Ziemi i co nam w związku z tym trzeba zrobić. 

 

Jednak co dziesiąty uczestnik Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) będzie podróżował prywatnym odrzutowcem. Ochrona klimatu jest jedną z ważnych kwestii w Davos, ale globalna elita polityczna i biznesowa nie wydaje się chcieć rezygnować z komfortu.

 

Doroczne spotkanie w Szwajcarii zabezpiecza do 5000 żołnierzy. Armia chroni to, co jest teoretycznie prywatną imprezą. Ponadto szwajcarska armia rozpoczęła prace budowlane w miejscu i wokół szczytu, aby wzmocnić bezpieczeństwo obiektu. Zatem nie tylko „armia żołnierzy”, ale i zasieki, aby odgrodzić się od niebezpiecznego „pospólstwa”.

 

Szef WEF, prawdziwy dr Evil vel Klaus Schwab to ktoś kogo w zmyślonym świecie na pewno zwalczał by jakiś James Bond, ale w naszej rzeczywistości zamiast tego zobaczy „rekordowe” 52 głowy państw i prawie 600 dyrektorów generalnych korporacji na dorocznym spotkaniu Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, ktore rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Ze strony Polski będzie w tym uczestniczył i Prezydent i Premier ze swoimi świtami. 

 

Globaliści z WEF zapewne wystosują ostrzeżenie przed kolejną „pandemią”, cyberatakiem tak rozległym, że odłącza cały internet. Klaus Schwab opowiada o tym zagrożeniu z taką pasją, że możnaby uznać, że to jego agenda. Nowy Internet, który zapowiedział będzie dostępny tylko dla osób z biometrycznym identyfikatorem cyfrowym. Prawie tak, jakby to był plan a nie zagrożenie. Z pewnością spenetrowane przez WEF rządy będą uzgadniać szczegóły cyfrowej kontroli ludzkości nazywając to eufemistycznie "walką z dezinformacją", a co jest dezinformacją? To czego władza nie uznaje albo to co chce ukryć.

 

Postacie z WEF takie jak Juwal Noach Harari otwarcie mówią o zbędnych masach ludzi, z którymi na skutek automatyzacji nie wiadomo co zrobić. Jednocześnie ludzie ci wyrażają troskę o nasze zdrowie i zalecają regularne wstrzykiwanie sobie pewnych substancji, a pandemie uważają za okazję do zresetowania świata wobec własnego wzoru Nowego Porządku.

 

Klaus Schwab otwarcie mówi, że jego WEF osiągnęła wielki sukces bo większość dzisiejszych przywódców uczęszczała do szkółki niedzielnej WEF Young Global Leaders. Nazywa to "spenetrowaniem" rządów. Potem ci ludzie de facto wykonują jego polecenia wsłuchując się w zakomunikowane raz do roku zadania do wykonania, które potem są wdrażane kropka w kropkę we wszystkich krajach zarządzanych przez "sektę" WEF. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Nomen - Omen

Jak "globalna elita" zamierza

Jak "globalna elita" zamierza się chronić przed masowymi pożarami, wzniecanymi w ramach buntu przez zniewalanych ludzi? Przed pożarami o takich rozmiarach jak na przykład pożar lasu Grunwald w 2022 roku?

"Pożar lasu na zachodzie Berlina. Ogień poza kontrolą" - (Artykuł z dnia 04-08-2022)

Płonie 1,5 ha lasu (15 000 m kw), a ogień nadal jest poza kontrolą. Sytuacja jest niejasna. To nas niepokoi – powiedział cytowany przez berlińską stację RBB rzecznik policji. Na pomoc berlińskim strażakom na razie nie przybędzie wezwany śmigłowiec gaśniczy Bundeswehry, bo wykorzystywany jest w akcji gaszenia pożaru lasów w Saksonii. Z powodu pożaru wstrzymano ruch pociągów podmiejskich i regionalnych na odcinku trasy między Berlinem a Poczdamem.

https://www.google.de/amp/s/amp.dw.com/pl/po%25C5%25BCar-lasu-na-zachodzie-berlina-ogie%25C5%2584-poza-kontrol%25C4%2585/a-62709079?espv=1

===

Portret użytkownika Nadzieja?

Jest nadzieja, że ten

Jest nadzieja, że ten szatański plan nie wypalił?

Na tym tle nie zaskakuje, że George Soros i Klaus Schwab odmówili udziału w Światowym Forum Ekonomicznym w Davos.
News Front Polska:
"Rosyjscy i chińscy biznesmeni nie zostali zaproszeni na Światowe Forum Ekonomiczne w Davos - Bloomberg.
Odnosi się jednak wrażenie, że gdyby Prigożyn nagle postanowił odwiedzić to forum, zrobiłby to bez zaproszenia."

Najwyraźniej postanowili, że bez tych kolegów wydarzenie w ogóle nie ma sensu.
Telegram

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika axell69

Robią co chcą z narodami

Robią co chcą z narodami które utraciły swoje korzenie  i  tożsamość ,  zakłamana i podmieniona  historia  - czyli  naród  bez ojczyzny . Wszystko to przedstawia  jeden model  opracowany dawno temu   w  Rzymie i stąd powiedzenie  że "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu"  nalezy czytać to  dosłownie  i  w ukrytej przenośni gdyż Watykan   to też Rzym  a odnośnie nas Słowian (katolik to nie Słowianin )

"Polacy jako naród mają w sobie program ofiar na które przeprogramowała ich judeochrzescijańska religia.

Tożsamość narodowa i kulturowa Słowian, to nie ostatnie tysiąc lat niewoli religijnej i hierarchicznej pod watykańsko-babilońską jurysdykcją.

Ogłupianie i tak już bezwartościowego motłochu trwa jednak w najlepsze dalej a stan umysłu fanatycznego i ciemnego ludu widać jak na dłoni, czego pochodną jest otaczająca was rzeczywistość."

"Niestety schorzenie katolickie wśród „polskiego ludu bożego” się pogłębia, a jego wyznawcy są wspaniałym przykładem zniewolenia i wspaniałym przykładem bezmyślnego niewolnika. Została im skradziona tożsamość narodowa, w drodze tworzenia sztucznego państwa degeneratów, fałszujących historie świata. Przegrali wojnę religijną, ustrojową, poglądową i kulturową, dalej niszczą własne dziedzictwo słowiańskie, niszczą tożsamość własnego ludu, a do tego niedługo będą świętować 1050 rocznicę chrztu Polski (1050 lat Watykańskiej okupacji Lechii).
Dali się, całkowicie zniszczyć, poniżyć i napiętnować, Polacy nie mają własnej tożsamości, poglądów, świadomości realności zachodzących procesów życia w sztucznych tworach kastowych."

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/01/chrzescijanstwo-zydowska-farsa-dla-ciemnego-ludu/

 

 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika spokoluz

Axell - takich jak ja jest

Axell - takich jak ja jest więcej , bardzo dużo  , któzy widzą syf watykanu ale nie mają jaj aby sie wychylić bo jak zawsze potrzebują impulsu aby nie byc tym jedynym i samemu brnąć - a ja mam wy..ne i piszę o tym , idę tam gdzie wielu chce iść ale nie ma niestety jaj aby pójść  - zrobić pierwszy krok . Bezjajowców nie biorę ze sobą w drogę - niech zostaną i spojrzą w krocze a tam nie ma jaj.

Pierwszy krok jest zawsze początkiem każdej , wielkiej podróży.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Endymion

"Pierwszy krok jest zawsze

"Pierwszy krok jest zawsze początkiem każdej , wielkiej podróży."; DOKŁADNIE TAK JAK PISZESZ!

Ja jako pierwszy i jedyny z rodziny wyłamałem się i nie ochrzciłem dziecka. Nie pozwoliłem na okultystycznę ceremonię zaykania czakr duszy. Połowa rodziny obrażona była przez to. Mnie agnostyka, antyklerykała i antywatykańczyka kilka osób prosiło o bycie chrzestnym, hehe, nie mieli nawet pojęcia, że zadaniem chrzestnego jest prowadzenie dziecka w wierze chcrześcijańskiej. Te matoły nawet biblii nie przeczytały, a chrzczą dzieci z tego powodu co chodzą do kościoła co niedzielę; bo tak trzeba, bo wszyscy tak robią Sad

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Strony

Skomentuj