Armia rosyjska używa szamańskich jurt do ochrony przed HIMARS

Kategorie: 

Źródło: tg

Buriaccy szamani przekazali armii rosyjskiej kilka jurt „wojowników Hunów”, aby chronić je przed rakietowymi atakami Sił Zbrojnych Ukrainy. I to nie jest żart.

 

W obwodzie rostowskim rozmieszczono zasadniczo nową „broń” armii rosyjskiej. Trzy jurty „wojowników - Hunów” z Buriacji. Jurty służą do ochrony personelu wojskowego przed atakami armii ukraińskiej. Oleg Bulutow, prezes Hun Fund, powiedział o tym rosyjskiemu wydaniu Rise. Według mieszkańca Buriacji, te elementy „pomocy humanitarnej” są realizowane przez kilku szamanów, którzy zajmują się „ochroną osoby” bezpośrednio w jurtach.

„Wysłaliśmy trzy jurty do Rostowa. To misja humanitarna. To taki koczowniczy dom, dom wojowników Hunów. Oni (szamani) będą tam odprawiać rytuały humanitarne, rytuały chroniące wszystkich, którzy się zgłosili… Im bliżej linii kontaktu, tym szybciej mogą się dostać bojownicy, a rytuały mają inną moc… – powiedział Bułutow.

Inicjator organizacji szamańskiej ochrony sił okupacyjnych przed bardzo realnymi rakietami i pociskami ubolewał, że na razie nie wolno im rozmieszczać nowej rosyjskiej broni na terytorium Ukrainy.

„Chcieliśmy sprowadzić te trzy jurty do Donbasu, ale ludzie boją się, że przyjadą tam szamani… Po co jurty? Kiedy odbywa się ceremonia, wojownicy Hunów przybywają tam… Powiedzmy, HIMARS, nazywamy ich „Chimerami”. Jeśli Chimera się porusza, wojownicy Hunów, którzy spali, budzą się. Potrzebują miejsca, potrzebują jurt, widzą swój dom, wszelkiego rodzaju akcesoria i pomagają naszym bojownikom” – mówi prezes Hun Fund.

Od czasu rosyjskiej inwazji wojskowej na Ukrainę w 2014 r. na stałe pojawia się sformułowanie „Putin walczy z Buriacjami”. Szefowa Fundacji Wolna Buriacja Aleksandra Garmaszapowa wyjaśniła, że te i inne odniesienia do Buriatów w kontekście wojny są bardzo często sztucznie tworzone przez rosyjską propagandę, aby wywołać negatywne emocje u ofiar militarnej agresji Putina.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika W.Redny

W dziesiątym miesiącu

W dziesiątym miesiącu dwutygodniowej operacji specjalnej w kacapskim gównokraju jak widać stabilnie. 

Nie tracą żadnej możliwości żeby się ośmieszyć i przy okazji pokazać jakimi debilami są ich zwolennicy. Biggrin

Portret użytkownika krasuha

Tymczasem w USA piszą że cyt

Tymczasem w USA piszą że cyt "Zachód naciska też na Ukrainę, aby postępowała w bardziej racjonalny sposób i np. nie używała rakiety za 150 tys. dol., aby uderzyć w drona kosztującego 20 tys. – pisze nowojorska gazeta." Taka jurta to ile warta? chyba ze 2 tyś no chyba ze będzie to jurta przeciwancerna wyposarzona w RPG to wtedy już nie ma żartów taka jurta może coś dużego ustrzelić.  

Portret użytkownika ARTUR

Najgorzej mają niewierzący w

Najgorzej mają niewierzący w nic , oni muszą bez przerwy zajmować się tym czego nie ma i krytykować to czego nie ma Smile Ciekawe czy dostają też granty na swoją działalność jak " naukofcy " , w średniowieczu też zajmowano się wieloma rzeczami które przynosiły dochód przez dziesięciolecia np. ile diabłów zmieści się na główce szpilki Smile

Portret użytkownika axell69

Ale nie marudź , ksiądz po

Ale nie marudź , ksiądz po kolędzie  w imieniu wiary  zabiera kasę a zostawia   obrazki , czy to nie prawda ?? wasz kapelan mgr inschtalator  też serwuje duuuuużo obrazków , mogą  oni ??!!   mogę i ja 

Prawdziwa wiar  jest sama w sobie   prawdziwa , a gówno  , zawsze śmierdzi  , od  setek lat  kłamiąc  od alfy do omegi , wiec swoje wywody zachowaj dla somsiadów  ,mnie nie pouczaj   bo twoja wiara nakazuje ciebie  Moshe   umiar  i rozsądek   co samo w sobie  widząc przepych  kościołów  zaprzeczeniem jest  czego kolwiek a najbardziej   czegoś  co tacy jak ty  górnolotnie zwiecie  kuwa  wiarą  

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika Endymion

Jest jeszcze lepiej..

Jest jeszcze lepiej.. pamiętam za dzieciaka, że kościół był cały dzień otwarty, zamykany na noc, a teraz otwierany tylko na mszę. Jakiś tam modlitewnik wystawiają przed żelazną kratę, oczywiście skarbonka obok. Ponoć z powodu bezdomnych kościół zamknięty. Purpuraci gęby pełne frazesów "natchnione" miłością bliźniego, a faktycznie, to kochają tylko portfel parafian.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika ARTUR

Msza się kończy wtedy gdy

Msza się kończy wtedy gdy ksiądz powie " Idżcie ofiara spełniona " i to niezależnie czy dałeś na tacę czy nie , możesz też wziąć za darmo gazetki kościelne i nie czytając użyć ich w wychodku zaoszczędzając na papierze toaletowym Smile - czysty zysk Smile

Strony

Skomentuj