Francuski sąd postanowił wyłączyć anteny 4G po śmierci 40 krów i spadku produkcji mleka o 20%

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Sąd we Francji orzekł na korzyść rolnika, który twierdził, że antena 4G jest szkodliwa dla zdrowia jego krów i nakazał wyłączyć antenę na dwa miesiące. Sąd administracyjny w Clermont-Ferrand (Auvergne-Rhône-Alpes) nakazał wyłączenie anteny po tym, jak Frédéric Salgues, rolnik z Hautes-Loire, powiedział, że podejrzewa, iż antena szkodzi zdrowiu jego stada.

Sąd stwierdził, że „rozsądnie byłoby zarządzić tymczasowe zawieszenie pracy tej anteny na dwa miesiące, biorąc pod uwagę jej ogólny wpływ, z ekspertem medycyny sądowej monitorującym zachowanie stada, w szczególności krów mlecznych, w tym okresie”.

 

Operator Orange ma teraz trzy miesiące na podjęcie działań w związku z orzeczeniem, w tym wyłączenie anteny i zapewnienie zasięgu telefonicznego, w tym połączeń alarmowych, użytkownikom Orange na obszarze objętym decyzją.

 

Po podjęciu decyzji pan Salgues powiedział, że ma nadzieję, że jego krowy „wyzdrowieją tak szybko, jak to możliwe” i nazwał decyzję sądu „wielką ulgą i zwycięstwem”.

Pan Salgues powiedział, że od czasu zainstalowania anteny w lipcu 2021 r. – 200 metrów od jego gospodarstwa w Mazeira d'Allier (Wys. Loara) – około 40 jego stada liczącego normalnie 200 sztuk, zmarło, a produkcja mleka spadła o 15-20% w ciągu jednego roku po włączeniu anteny.

 

Powiedział: „Nie ma żadnych czynników medycznych, które mogłyby wyjaśnić tak gwałtowny spadek produkcji mleka”.

 

Philippe Moliere, burmistrz Mazeira d'Allier, który wcześniej wydał zgodę na instalację anteny, zeznawał na korzyść rolnika. Powiedział, że obawia się „katastrofy na poziomie ludzkim” i że coraz bardziej „martwi go” los 1500 mieszkańców jego wioski.

 

Jednak prawnicy operatorów telefonii komórkowej, których dotyczy orzeczenie, w tym Free i Bouygues Telecom oraz Orange, stwierdzili, że „nie ma dowodów naukowych”, że istnieje związek między zdrowiem zwierząt a polami elektromagnetycznymi otaczającymi anteny.

 

Dzieje się tak, ponieważ wprowadzenie technologii 5G, która obiecuje jeszcze szybsze prędkości Internetu niż 4G, wywołało kontrowersje we Francji. Wiele anten zostało zniszczonych.

 

Jednak francuska agencja ds. zdrowia i bezpieczeństwa l'Agence nationale de sécurité sanitaire (Anses) wielokrotnie stwierdzała, że ​​współczesne badania naukowe pokazują, że anteny 5G „nie stanowią zauważalnego zagrożenia dla zdrowia, ponieważ wykorzystują częstotliwości bardzo zbliżone do poprzednich generacji komunikacji. "

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Prorocznia

TO PRAWDA!!!!!  „nie ma

TO PRAWDA!!!!!  „nie ma dowodów naukowych” ! bo nie robiono żadnych badań nad wpływem kolejnych G na organizmy żywe.

Wprowadzanie 4G i 5G oparto na badaniach nad 2G

Są za to liczne badania pokazujące szkodliwość wifi i innych zakresów fal radiowych.

Portret użytkownika jano24

Polski rząd wyłączył ok. 8

Polski rząd wyłączył ok. 8 000 hodowli tuczników, mamy teraz mięso -holenderskie ,niemieckie,duńskie - . Polski rząd Systematycznie wyłącza kopalnie bo polski węgiel truje a miał z wenezueli nie.
Polski rząd rozbroił Polskę na rzecz Ukrainy. Polski rząd ?

Portret użytkownika Endymion

Świnię od koryta tylko

Świnię od koryta tylko siekierą odetniesz, to jest znane od lat.. Boją się! Właśnie miałem rozprawę niejawną na temat mojego zażalenia, co do roztrzygnięcia, a raczej postanowienia sądu, który nie jest wyrokiem. Sędzia napisała, że postanawia zażalenie odrzucić bez jakiejkoliek argumentacji. To była jedyna i ostateczna możliwość słożenia zażalenia na postanowienie. Teraz muszę czekać na wyrok i dopiero na niego mogę składać zażalaenia.. państwo w państwie, a że boją się? Spróbujcie wygooglować facjatę sędziego.. wszystko usunięte, nawet zdjęcia dzielnicowych ze stron komend. Jak tak dalej pójdzie, to nawet nie będziesz wiedział jak wygląda polityk, bo wszystko utajnią. Sędzia, policjant itp. urzedas państwowy jest moim pracownikiem, a ja nie mam prawa wiedzieć jak Un wygląda?? Namordniki zamienią na kominiarki, zamaskowana swołocz pasożytów będzie dyktować nam prawo i je egzekwować, a w markecie z życzliwym uśmiechem nawet Ci pomoże, gdy upadnie Ci towar z wózka.. 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Trup

Nie chodzi o 4G a 5G - tu

Nie chodzi o 4G a 5G - tu jest o tym sprostowanie:

 1. Raport Benjamina Fulforda 2022.05.31 (ciekawe)
  Raport Benjamina Fulforda 2022.05.31 (ciekawe)

   

 2. Red Pill News Wiadomości W Czerwonej Pigułce 08.06.2022
  Red Pill News Wiadomości W Czerwonej Pigułce 08.06.2022

   

 3. Raport Benjamina Fulforda 2022.06.09
  Raport Benjamina Fulforda 2022.06.09

   

  A jeśli chodzi o te anteny 5G to u nas montowali to w momencie kiedy te debile pozamykały lasy i szkoły kiedy jeździły te samochody z megafonami i pierdolili że srovid srandemia siedźcie w domu i odległość i noście maski stan zagrożenia sranie w banie - i właśnie wtedy żeby nikt nie widział montowali te anteny zwłaszcza blisko szkół i przedszkoli i skupisk ludzi. U mnie to nawet jest antena (dużo) pod samym placem zabaw dla dzieci - skandaliczne!

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Strony

Skomentuj