Komitecie Noblowski, jak śmiesz! Greta Thunberg nie dostała pokojowego Nobla

Kategorie: 

Greta Thunberg - Źródło: Twitter

Wszyscy byli w tym roku niemal pewni, że znany ze swoich lewicowych poglądów norweski Komitet Noblowski, nagrodzi w tym roku pokojową nagrodą Nobla nastolatkę z Aspergerem ze Szwecji, która jest wykorzystywana jako twarz kampanii ideologów klimatycznych. Tymczasem nastąpiło zupełne zaskoczenie i pokojowego Nobla otrzyma premier Etiopii!!

Chciało by się zakrzyknąć! Jak śmiecie nie docenić szesnastoletniej aktywistki. Wszak zrobiła dla klimatu znacznie więcej niż Al Gore, który otrzymał Nobla za prezentację w PowerPoincie, czy Barack Obama, który był pierwszym pokojowym Noblistą, który prowadził kilka wojen w różnych częściach świata. Przy tych pokojowych tuzach, aktywistce Grecie Nobel należał się jak psu buda. 

 

Jednak nie otrzyma go w tym roku, ani polski świecki święty Jerzy Owsiak, ani klimatyczna święta Greta Thunberg. Zwycięzcą jest etiopski premier Abiy Ahmed, który zdołał zakończyć trwającą 10 lat wojnę Etiopii z Erytreą.

Tegoroczny laureat został najmłodszym premierem w Afryce. Doprowadził do znacznych przemian w jego kraju takich jak większa reprezentacja kobiet w polityce czy amnestie dla więźniów politycznych.

 

Następna szansa dla Grety Thunberg, aby zostać Noblistką będzie już za rok. W tym czasie autystyczne dziecko dwójki fanów Antify, z pewnością o sobie przypomni i zaszczyci nas kolejnymi interesującymi przemówieniami.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kad

Skoro juz mowimy o pokojowej

Skoro juz mowimy o pokojowej nagrodzie, to czy nie ma żadnego zdjęcia tej dziewczynki, na którym ona nie ma zacietej i agresywnej miny? Co takiego zrobila Greta, poza narzucaniem wszystkim na konferencji klimatycznej? Al Gore poza prezentacja w power poincie zalozyl fundację klimatyczna, zrobil film edukacyjny w tym temacie, poza tym byl jednym z bardzo niewielu amerykańskich politykow, ktory oficjalnie widzi konieczność zmian w polityce klimatycznej.

Portret użytkownika inzynier magister

Czyli przez następne 4 lata

przez następne 4 lata obrońcy rodziny i kultury łacińskiej będą pałowani na paradach równości przez policję, siedzieć po aresztach po 48h za protesty na manifestacjach LGBT, a w szkołach seksedukatorzy będą urządzali tęczowe piątki i obsceniczne ankiety. Będą płynąć dotacje dla filmów i spektakli które szczują na Polskę i Kościół Katolicki. Brawo wyborca polskojęzyczny. O ile ktokolwiek rzeczywiście ktoś te głosy liczy...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ziolo.ziolo

Cale szczescie jest to jeden

Cale szczescie jest to jeden z nielicznych portali na ktorych nikt nie blokuje komentarzy, co najwyzej admin wytnie kawalek tresci ktora za ktora podchodzi zazwyczaj pod paragraf, jesli chcesz zeby twoje komentarze byly na biezaco dodawane to sie zarejestruj i nie siej propagandy.

Portret użytkownika Kwazar

Greta Thunberg ? Nie żeby

Greta Thunberg ? Nie żeby było mi jej żal (bo co mnie ona właściwie obchodzi?) ale faktycznie to, trochę to dziecko (dziewczę młode? Czy jakoś tak coś koło tego?) wykorzystano.Dzieci młode pamiętajcie jedno! Jesteście w naiwności swojej bezbronne wobec cwaniaków.Potem się z tego wyrasta.Albo i nie.Mało to Ziemia widziała ginących w okopach, takich mnóstwo dorosłych dzieci w imię interesów DOROSŁYCH cawaniaków ?

Strony

Skomentuj