Hollywoodzka aktorka płaczę i przeprasza za to, że urodziła się "uprzywilejowaną, białą kobietą"

Kategorie: 

Źródło: Twitter/RoArquette

Hollywoodzka aktorka Rosanna Arquette opublikowała w popularnym serwisie społecznościowym post, w którym przeprasza za to, że urodziła się na biała kobieta. Arquette napisała, że wstydzi się przywileju, jaki daje jej płeć i kolor skóry.

Aktorka napisała na swoim Twitterze:

„Przepraszam, że urodziłam się jako biała kobieta z przywilejami. Obrzydza mnie to. I bardzo mi wstyd.”

Nie wiadomo dokładnie, dlaczego nagradzana aktorka postanowiła podzielić się ze światem tego typu wiadomością, ale można tylko podejrzewać, że, a to związek z promowaną ostatnio lewicową ideologię wymierzoną w białych ludzi.

 

Ponadto, w poniedziałek Arquette opublikowała swoje zdjęcie, na którym klęczy przed dziesiątkami amerykańskich flag. Aktorka podpisała zdjęcie: „Nigdy więcej nie powstanę przy fladze.”

 

W marcu Arquette powiedziała, że ​​prezydent Donald Trump propaguje „chorą dyktaturę” i kieruje „rządem, który przywala na gwałt na tle rasowym i homofobię”.

 

Rosanna Arquette nie jest jedyną aktorką, która żałuje, że jest białą kobietą. W 2016 roku aktorka Julie Delpy powiedziała, że ​​wierzy, że „nie ma nic gorszego niż bycie kobietą” w Hollywood i żałuje, że nie jest czarna.

„Dwa lata temu powiedziałam, że Akademia Filmowa składa się z białych mężczyzn. Jest to fakt, a media były oburzone moimi słowami.” – powiedziała Delpy. – „To zabawne – kobiety nie mogą wyrazić swojego zdania. Czasami żałuję, że nie jestem Afroamerykanką, ponieważ wtedy nie usłyszałabym słów krytyki.”

 

Julie Delpy przeprosiła za ten komentarz. Rosanna Arquette również usunęła opublikowany przez siebie post kilka dni później.

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.plKomentarze

Portret użytkownika nalepka

To niech sobie zrobi krawat i

To niech sobie zrobi krawat i niech się wychuśta, jak jej tak żle :DDD Te żydy to mają nasrane w tych tępych łbach... .
I najgorze jest to że ich głupota nie zna granic ani końca.

Urodziła się w Nowym Jorku jako najstarsza z pięciorga dzieci aktora Lewisa Arquette (ur. 14 grudnia 1935, zm. 10 lutego 2001), nawróconego z katolicyzmu na islam[4][5] i polskiej Żydówki Mardi (z domu Nowak; zm. 8 sierpnia 1997 na nowotwór złośliwy sutka), znanej także jako Olivia, aktorki, hipiski, poetki, operatorki teatralnej i aktywistki politycznej[6], pochodziła z rodziny, która wyemigrowała z Polski i Rosji.

Oni wszyscy to aktory... szczyt ich fizycznej pracy. Pasożydy!

Portret użytkownika Adrem

To się wpisuje w promocję

To się wpisuje w promocję głupoty, trwającą od dość dawna.

Taki obraz kobiety-przygłupiej -kokoty jest promowany.

Nie kobiety szlachetnej, mądrej, zdobywającej wykształcenie, ceniącej swoją rodzinę szeroko pojętą, tylko takiej głupiej, narcyzystycznej, rozwiązłej, niesamodzielnej, zależnej.

A najgorsze jest to, że łatwo zbajerować młode kobiety, aby się tak zachowywały.

I potem must have: tipsy, dolepiane rzęsy, ubiór jak u młodej pracownicy agencji towarzyskiej.

Wykształcenie- nieważne.

Dobry zawód- nieważny.

Niezależność- nieważna.

Dobrze umeblowana głowwa- nieważna.

 

Ważne zdobyć chłopa zarabiającego i na nim pasożytować dając tylko d..., jako jedyny wkład w związek.

A jak podskakuje i nie chce tyrać na 2 etatach, to szantaż dziećmi i alimenty !

Nie tylko dla dzieci ale i dla niej.

 

Tak demoralizując kobiety niszczy się rodzinę.

A to wszystko pod płaszczykiem " tradycyjnego podziału ról".

 

A jaki model mężczyzny się promuje ?

A 2 modele. Jeden bodaty, firma, limuzyna, jacht.

W podtekście : jak tego nie masz, to jesteś nieudacznikiem.

A drugi : facet lekkoduch najlepiej w rurkach, bisex albo homo-cośtam.

Najlepiej obaj z brodą jak u   capa albo koziarza.

 

Na szczęscie mimo całego sztabu celebrytów mających promować model dla obu płci, coraz więcej młodych ludzi ma to po prostu w d....

 

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Dobrze piszesz. A wiesz po co

Dobrze piszesz. A wiesz po co to zostało wymyślone? Lichwiarze mieli tylko męskich niewolników, im ciągle mało $, dlatego wykombinowali sztuczkę zwaną "emancypacja" która wygnała kobiety z domów do pracy zarobkowej. Poszły von do fabryki. Teraz międzynarodówka ma niewolników dwa razy tyle. Znam tylko kilka kobiet, które różnymi metodami wyśmigały się z tego syfu i sobie żyją jak chcą czyli są jakoś w miarę niezależne. Jednak podejrzewam, że umie tak żyć 1 na 1000. Cała reszta mota się w tym syfie i robi karierę u rotszilda albo szuka łatwego życia na koszt bachorów.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

To jest kolejny przykład tego

To jest kolejny przykład tego, jak celebryci są oderwani od rzeczywistości. Sława i pieniądze tłumią u nich zdolność do racjonalnego myślenia. Jak nisko trzeba upaść, by mówić takie rzeczy. I to wszystko dla poklasku. Zresztą i polski show- biznes ie jest tu wyjątkiem.

Portret użytkownika MINOTAUR

Witam pnownie moje malenstwa

Witam pnownie moje malenstwa z rzeznipospolitej polszy. Zapraszam niunie do mnie i jej podobne to ja im pomoge w tym strasie i obiore dziewczynke ze skory zyby nie czula sie tak paskudnie. Wtedy napewno nie bedzie miala tej blancopatii... he jhe he mnia mniam mniajm. pozdrawia was byczy leb.

Strony

Skomentuj