Skandal medyczny we Francji. Postanowiono zagłodzić pacjenta

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Francją wstrząsnął skandal medyczny. Wszystko za sprawą pacjenta, Vincenta Lambert, którego zdecydowano zabić w majestacie prawa, za pomocą przymusowej eutanazji. Na dodatek wybrano wyjątkowo niehumanitarną metodę, postanowiono go zagłodzić odcinając mu pożywienie. 

Europejczycy są poruszeni dramatem jaki rozgrywa się aktualnie we Francji. Ujawniła się tam w całej okazałości europejska cywilizacja śmierci. Postanowiono zabić 42 letniego pacjenta, który od 2008 roku jest w stanie ograniczonego kontaktu. 

 

To ostatnio coraz częstsze przypadki, gdy w Unii Europejskiej legalizuje sie zabijanie nie tylko nienarodzonych, ale i urodzonych już osób, które mogą zostać legalnie zamordowane na mocy prawa jeśli nie spełniają określonych kryteriów. Taki los spotkał małego Alfiego Evans w Wielkiej Brytanii, który po uszkodzeniach neurologicznych na skutek szczepionki, znalazł się w stanie wegetatywnym i w końcu został odłączony od aparatury podtrzymującej życie na wniosek szpitala. 

 

Podobny los miał spotkać Vincenta Lamberta, pacjenta, który od 10 lat pozostaje w stanie ograniczonego kontaktu z otoczeniem. Wyrok na niego podpisała Agnès Buzyn, francuska minister zdrowia, która zadecydowała, aby zagłodzić na śmierć chorego człowieka odcinając mu pożywienie, a nawet wodę. 

 

Matka chorego była zdruzgotana. Zwłaszcza, że zabroniono jej pożegnać się z synem. Poprosiła go tylko, żeby nie płakał i pogłaskała go na pożegnanie, bo zakazano jej go przytulić. Vincent od 2008 pozostaje w stanie minim. świadomości, sądy i trybunały skazały go na śmierć przez zagłodzenie.

 

Na szczęście sprawa zrobiła się głośna, a francuskie media zaczęły interesować się sprawą. Presja społeczna spowodowała, że Sąd Apelacyjny w Paryżu nakazał szpitalowi wznowienie odżywiania Vincenta Lamberta. Oprócz tego zobligowano państwo francuskie do podjęcie wszelkich działań, w celu zapewnienia środków na przeżycie Lamberta, o które w dniu 3 maja 2019 wystąpił Komitet ds. Niepełnosprawnych ONZ. Prawdopodobnie skończy się to przeniesieniem Lamberta do innego szpitala. 

 

Mordowanie chorych i niepełnosprawnych w UE stało się ostatnio upiornym standardem. Bez cienia przesady przypomina to praktyki nazistowskich Niemiec. Odbywa się to przy jednoczesnym braku kary śmierci dla skazanych morderców, co najlepiej świadczy o upadku cywilizacyjnym jaki następuje w Europie w ostatnich latach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Kangur.

Przecież to był test,

Przecież to był test, sprawdzali, czy Francuzi zareagują tak jak angole i pozwolą w majestacie „prawa” uśmiercić człowieka…skur***łe angole pozwoliły lewactwu zamordować małego Alfiego, Francuzi się postawili i szacunek im za to.

Pamiętajmy...

Alfie Evans

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika kapitan ameryka

WY WSZYSCY JESEŚCIE TACY

WY WSZYSCY JESEŚCIE TACY DOBRZY!!! CZYTAM I CZYTAM CO PISZECIE JAKI MACIE OGROM EMPATII DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA,PEWNIE MACIE SIE ZA IDEALISTÓW,CO TYDZIEŃ DO KOSCIOŁA Z RODZINA UDAJĄC ŚWIETEGO I PORZĄDNEGO ,A ILU Z WAS WPUSCIŁO BY ALBO JUZ TO ZROBIŁO ...KTO Z WAS BY WPUSCIŁ BEZDOMENGO NA WIGILIE????JESTESCIE WSZYSCY ŻAŁOSNI BEZ WYJĄTKÓW!!!!!

+ Jesteś naszym bogiem  - Jesteś naszym idolem

Portret użytkownika Ractaros96

U mnie zawsze na Wigilii było

U mnie zawsze na Wigilii było dodatkowe miejsce przy stole. Problem w tym, że w Polsce nie ma takich normalnych bezdomnych, którzy zachowują resztki swojej godności i utrzymują trzeźwość umysłu. Ewentualnie są to pojedyncze przypadki, bo reszta siedzi w jakiejś dziurze wiecznie napruta alkoholem. Taki bezdomny nie pofatyguje się do domofonu w moim bloku i nie zacznie dzwonić do mieszkań pytając czy ktoś go nie przyjmie, bo nie chce w święta być sam i chociaż raz do roku zjadłby coś porządnego.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika Racjonalista

To rzeczywiście

To rzeczywiście problematyczne i smutne. Sam bym wpuszczał, gdybym miał pewność, że nie zasrają mi kibla, napuszczą robactwa albo nie zabiją/zgwałcą mnie i rodziny.  Ale jednocześnie rozumiem, że kiedy odmawiasz wejścia, idziesz do szpitala lub hospicjum i pomagasz ulżyć chorym przedłużając im życie, ewentulanie skracając cierpienie? 

Portret użytkownika inzynier magister

Chyba nie macię wątpliwości

Chyba nie macię wątpliwości że sorosowe zboki NWO będą mordować ludzi ?! oni są prawdziwymi nowymi hitlerowcami NWO ! 

„Faszyści, wszędzie faszyści” – tak mniej więcej lewacki Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych widzi i opisuje Marsz dla Życia i Rodziny, który odbył się w minioną niedzielę w Białymstoku. W relacji zamieszczonej na społecznościowym profilu tej organizacji „faszyzm nacjonalizmem rasizm pogania”, jednak nie sposób doczytać się ani dopatrzeć, które konkretnie hasła uczestników tak oburzyły obrońców „politycznej poprawności”.„MARSZ FASZYSTÓW I NACJONALISTÓW W BIAŁYMSTOKU PROWADZILI KSIĘŻA I ZAKONNICE. To się nie mieści w głowie, uśmiechnięta zakonnica z krzyżem na szyi maszeruje na czele nacjonalistycznej, pełnej nienawiść demonstracji. Jej koleżanka pomaga młodym faszystom z Młodzieży Wszechpolskiej rozwieszać proporce i banery. Całą nacjonalistyczną imprezą dowodzi ksiądz dyrygujący młodymi faszystami” – tak zaczyna się opis rodzinnego marszu, zamieszczony na Facebooku.

Wielki UFOmasoński plan nowocześnie modyfikowanych transhumanów GMO

https://youtu.be/PS60nrbk7SQ

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj