Policja Abu Zabi otrzyma supersamochód Lykan HyperSport

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Policja w Abu Zabi znana jest z używania supersamochodów. Ekskluzywne auta sportowe, takie jak Bugatti i Ferrari, a nawet latające motocykle są udostępniane arabskim funkcjonariuszom.

 

Najnowszym dodatkiem do tej interesującej floty jest Lykan HyperSport, wyprodukowany przez libańską firmę W Motors. Lykan HyperSport sprzedał dopiero siedem takich modeli. Każdy z nich kosztuje 3,5 miliona dolarów. Jeden z tych siedmiu pojazdów będzie używać policja w Abu Zabi (Abu Dhabi).

 

Samochód ma sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,7 litra i mocy 780 KM, a przyspieszenie od 0 do 100 km / h zajmuje 2,8 sekundy. Maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć Lykan HyperSport, to 395 km / h. Ogólnie rzecz ujmując, nawet Lamborghini Aventador lub McLaren 720S nie mogą uciec od takiej bestii.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika ryNcznik

Prędkość to nie wszystko,

Prędkość to nie wszystko, trzeba jeszcze mieć umiejętności żeby takie auto prowadzić. A jak dodatkowo podczas pościgu pan policjant z prześcieradłem na d*pie i głowie się w swym uniformie zapląta to matko bosko... pół dubaju ro$pj3ryd0l0ne

A tak przy okazji:

Portret użytkownika Max 1983

Uwiebiam to wywyższanie się

Uwiebiam to wywyższanie się Polaków, to kozojebcy to brudasy.....i jakoś 100 lat przed nami pod wieloma względami.Tak naprawdę gdyby tylko ogarneli się z tym swoim fanatyzmem religijnym to takie Abu Zabi to by był raj na ziemi.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Kangur.

Uwiebiam to wywyższanie się

Uwiebiam to wywyższanie się Polaków, to kozojebcy to brudasy ...

Mentalnie islamy są na poziomie tych, co wyruszali na pierwszą wyprawę krzyżową,

99% wartościowych wynalazków na Świecie powstało dzięki Polakom, to Polak zatrzymał "marsz islamu" na Europę w 1683 roku, to dzięki Polskim Husarzom nie piszesz po rusku, to dzięki Polakom złamano enigmę, dzięki Polakom też angole nie mówią po niemiecku, więc o jakim Ty qurwa wywyższaniu piszesz Max?

Najpierw napisz coś o osiągnięciach kozojebców, poza jebaniem kóz, a dopiero pisz o wywyższaniu się Polaków dobrze? bo to, że mają dzięki ropie masę kasy, nie jest żadnym osiągnięciem.

gdyby tylko ogarneli się z tym swoim fanatyzmem

...ogarną się za jakieś 1000 lat.

Chujowy to ptak, który we własne gniazdo sra.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Max 1983

A to już w kontekscie pisania

A to już w kontekscie pisania o brudasach bardzo zabawna rzecz::)Poczytaj sobie.

 

Dla muzułmanów kąpiel jest religijnym obowiązkiem. Zapewne z tego właśnie powodu udoskonalili recepturę mydła, którą stosujemy do dziś. Mydło znali już starożytni Egipcjanie. Rzymianie stosowali je raczej jako rodzaj pomady. Ale to właśnie Arabowie łączyli olejki roślinne z wodorotlenkiem sodowym i olejkami aromatycznymi. Dla nozdrzy Araba spotkanie z brudnymi krzyżowcami było zapewne przykrym doświadczeniem. Szampon dotarł do Anglii dzięki Arabowi, który w 1759 roku otworzył nad brzegiem morza w Brighton łaźnię. Wkrótce znalazł zatrudnienie u króla Jerzego IV oraz Williama IV.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Max 1983

99% wynalazków na świecie to

99% wynalazków na świecie to Polacy???Z jakiego źródła to wyczytałeś??Zdaje się że jak jeszcze o Polsce nikt nie słyszał a nawet jej w planach nie było to świat arabski już dawno istniał ,pisali ,budowali ich medycyna była na bardzo wysokim poziomie i tak dalej i tak dalej.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Kangur.

jak jeszcze o Polsce nikt nie

jak jeszcze o Polsce nikt nie słyszał ... to świat arabski już dawno istniał

Maksiu, naród Polski wywodzi się od PIERWSZEJ i najbardziej uduchowionej cywilizacji na Ziemi...od Ariów, to im zawdzięczamy wiedzę, uduchowienie, mądrość...i nienawiść zachłannych i tępych żydów... gdy nasi przodkowie oglądali gwiazdy, arabusy na drzewach jeszcze siedziały, zresztą nadal powinni na nich siedzieć, a te ich "osiągnięcia" albo nam skradli, albo odkupili. Chociaż nie wierzę w teorię ewolucji, to jednak uważam, że bliżej im do małp, niż do ludzi.

Prof. Mariusz Kowalski:

Polacy są potomkami Ariów. Rozmowa z autorem pracy „Ariowie Słowianie Polacy. Pradawne dziedzictwo Międzymorza”

...jeśli chodzi o wynalazki, jak dobrze poszukasz w internetach, to znajdziesz, że przy niemalże każdym znaczącym wynalazku, czy znaczącym osiągnięciu, jest Polskie nazwisko, czy osoba wywodząca się z Polski...poszukaj też, ile wynalazków nam skradziono.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Max 1983

Kangurku jak wiesz mimo

Kangurku jak wiesz mimo wzajemnej sympatii na pewne tematy nie ma sensu byśmy rozmawiali ,myślę że i ty i ja jesteśmy na tyle bystrzy by to wiedzieć.Ja znam twoją filozofie która polega na tym że jak 15-letni chłopak zadźgał w szkole kolege to zapewne miał korzenie arabskie ,żydowskie albo przynajmniej ukraińskie, bo Polacy takich rzeczy nie robią.Izraelici nazywają siebie narodem wybranym ,a ty byś nazwał Polaków narodem bez skazy::)

A ja mam filozofie ktora mówi że każdy człowiek bez względu na religie ,kolor skóry czy pochodzenie ,może byc dobry albo zły ,leniwy ,albo pracowity ,czysty albo brudas ,mądry albo głupi.Oczywiście istnieje coś takiego jak skala i zapewne na 10 Polaków średnie IQ wyjdzie wyższe niż np na 10 Etiopczyków ale....też bym sobie ręki ucinać za to nie dał.

Z tymi Ariami to oczywiście bardzo ciekawe ,ale to jak rozmowa o Bogu ,nie ma żadnej pewności że to nie bajeczki.Bazować możemy na wiedzy historycznej która zostala opisana ....choć wiem że każdy w tej historii mocno namieszał ,ale wehikułu czasu nie mam żaby sprawdzić jak było naprawdę.

Zapewniam cię natomiast że jeśli byś mi dał odpowiednie środki finansowe, to znajdę ci profesora ktory udowodni że pochodze w prostej lini od Kazimierza Wielkiego::)W tym kraju są profesorowie od każdej mozliwej teorii i bajeczki co udowodnili magik od Macierewicza::)

Być może nasi przodkowie nawet na latających dywanach latali, tylko potem dziwnym trafem historia zauważa nas dopiero gdy zaczynamy latac po bagnach i tworzyć jakieś pierwsze osady.Później wielkim osiągnięciem jest to że Kazimierz Wiellki(mój pra pra pra ....dziad jak juz ustaliliśmy)Zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną, to było w 14 wieku!!!Z tym że nadal po naszych ulicach płyneły gówna wylewane wiadrach przez okna.A teraz sobie poszukaj przez google jakie już wtedy osiągnięcia miały kraje Arabskie, jakie budowle już stały od setek lat.Kiedy w  Europie na skutek działań kościoła Rzymsko-pedofilskiego panowała ogólna ciemnota w krajach arabskich kwitł choćby rozwój medycyny.

Ja zreszta  niedawno widziałem materiał na Youtube o tym jak wygladała medycyna w starożytnym Egipcie....oni normalnych zabiegów chirurgicznych dokonywali ,wiedzieli czym jest sekcja zwłok i ją przeprowadzali, to było wieki przed nasza erą, gdzie w Europie za takie pomysły jeszcze w średniowieczu na stosie palono.

Jeszcze jedno na koniec.To że czyiś przodek był wybitny nie znaczy że obecne pokolenie tez takie musi być.Dotyczy to zarowno arabów jak i Polaków ,więc nie oceniał bym tego co było wieki temu na podstawie obserwacji dzisiejszych pokoleń.

Ja do jednej klasy chodziłem z wnukiem Arkadego Fiedlera....uwierz mi, on by nawet kilku zdań do kupy nie złożył, o napisaniu książki nie wspominając.

 

 

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Kangur.

Ja znam twoją filozofie która

Ja znam twoją filozofie która polega na tym że jak 15-letni chłopak zadźgał w szkole kolege to zapewne miał korzenie arabskie ,żydowskie ...

...zatem nie masz bladego pojęcia o mojej filozofii...już śpieszę z objawieniem Smile

Otóż moja filozofia jest oparta o wiarygodne dowody i fakty...a Twoja o widzimisię, stąd te ogromne różnice między naszymi filozofiami.

To że czyiś przodek był wybitny nie znaczy że obecne pokolenie tez takie musi być ... do jednej klasy chodziłem z wnukiem Arkadego Fiedlera....uwierz mi, on by nawet kilku zdań do kupy nie złożył

...już tu popełniasz kardynalny błąd, całkiem niedawno udowodniono, że istnieje pamięć genetyczna, i to, że u wnuczka Fiedlera ta pamięć się nie ujawniła, o niczym nie świadczy, z całą pewnością ujawni się ona u jego dzieci, albo wnuków.

Być może nasi przodkowie nawet na latających dywanach latali, tylko potem dziwnym trafem... 

Maksiu, ten "dziwny traf", nazywa się PASOŻYD, to oni nienawidzą prawdy i niszczą wszystko, co jest im nie na rękę, zacieraja lub przekłamują historię, jak "Polskie obozy zagłady", albo to, że to Polacy mordowali żydów"... już Ci napisałem, czemu nas, Polaków, tak te beznapletowe szmaty nienawidzą.

Prawda już zapiernicza wartkim, nie do zatrzymania nurtem i na światło dzienne wychodzą co raz to nowsze fakty, które to właśnie są podstawa mojej filozofii, choć dla Ciebie są na razie tylko spiskowymi teoriami....ale przyjdzie Maksiu taki moment, że Ci powiem: "A NIE MÓWIŁEM?" :D  Smile

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Max 1983

..zatem nie masz bladego

..zatem nie masz bladego pojęcia o mojej filozofii...już śpieszę z objawieniem Smile

Otóż moja filozofia jest oparta o wiarygodne dowody i fakty...a Twoja o widzimisię, stąd te ogromne różnice między naszymi filozofiami.

Jeśli to miało mi coś wyjaśnić to słabo ci poszło::)Twoje fakty są naginane w zalezności od twoich potrzeb ,tak żeby zawsze się zgadzały z twoim wewnętrzynym przekonaniem, a też pewnie zwykłym chciejstwem(bo patriotyzmu i miłości do ojczyzny ci nie odmawiam ,wręcz zaślepienia jak to w miłości bywa)

..już tu popełniasz kardynalny błąd, całkiem niedawno udowodniono, że istnieje pamięć genetyczna, i to, że u wnuczka Fiedlera ta pamięć się nie ujawniła, o niczym nie świadczy, z całą pewnością ujawni się ona u jego dzieci, albo wnuków.

No gorzej jak nie będzie mieć dzieci to frajersko wyjdzie z ta pamięcią genetyczną::)Wyjdzie na to że troche przekombinowała i lepiej było żeby coś z dziadka przeszło na Mareczka.

Maksiu, ten "dziwny traf", nazywa się PASOŻYD, to oni nienawidzą prawdy i niszczą wszystko, co jest im nie na rękę, zacieraja lub przekłamują historię, jak "Polskie obozy zagłady", albo to, że to Polacy mordowali żydów"... już Ci napisałem, czemu nas, Polaków, tak te beznapletowe szmaty nienawidzą.

Polska się swojej historii nawet tej oficjalnej w żadnej razie wstydzić nie musi ,a jestem wstanie uwierzyć że wiele nam z pięknych dokonań zabrano ,wiele przekłamano.Ale jak zawsze jesteś ortodoksem, a jedno nie wyklucza drugiego!!!To że Polska ma chwalebną historię i korzenie nie musi wykluczać tego że i świat Arabski dokonał czegoś więcej jak nauki jazdy na wielbladzie.Poszukaj trochę ...arabista nie jestem ale doceń też ich dokonania, choćby w tym minimalnym zakresie o którym wspomniałem.Nie będę tu przecież teraz dzisiątek linków wklejał itp to bez sensu, ale nie zachowuj się jak ignorant.

Trochę mi teraz przypominasz znajomego brata z Ameryki który jak tu przyjechał to był w szoku że my mamy muzykę naszą Polską  ,czy kinematografę!!!Autentycznie był zaszokowany !!On myślał ze cały świat słucha Beyonce czy Rihanny bo jak tacy Polacy moga mieć coś swojego, w końcu w MTV tego nie grają.Podejrzewam że do teraz przeciętny amerykaniec rezerwując z jakiegos powodu bilet do Polski jest przekonany że samolot ląduje na polu kukurydzy a po ulicach chodza niedzwiedzie i mam wrażenie że to taki sam sposob myślenia jak twój o arabach.

Jak już nic nie umiesz docenić to doceń choć to że umieją trzymac baby krótko::)

 

Prawda już zapiernicza wartkim, nie do zatrzymania nurtem i na światło dzienne wychodzą co raz to nowsze fakty, które to właśnie są podstawa mojej filozofii, choć dla Ciebie są na razie tylko spiskowymi teoriami....ale przyjdzie Maksiu taki moment, że Ci powiem: "A NIE MÓWIŁEM?" Biggrin

A wiesz że lubie się mylić gdy to dotyczy rzeczy przyjemnych!!!Więc obym się mylił i kiedyś zrozumiał jak wielkim jesteśmy narodem, bo póki co widze że jesteśmy jacy jesteśmy, nie lepsi od innych.A jeśli zakladasz że mi to powiesz to rozumiem że twoim zdaniem ten moment jest blisko??Żebyś się nie zawiódł ,ja niby też przez skórę czuje że żyjemy w czasach może nie ostatecznych ale że zbliża się jakaś totalna rewolucja ktora albo zmieni wszystko na lepsze albo wręcz odwrotnie ,przestaniemy istnieć(co z mojego punktu widzenia i moich poglądów też złe nie jest)tylko że to przeczucie mam w sobie od minimum 10 lat i tak rok za rokiem a tu ciągle nic.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Kangur.

Oczywistym jest, że w każdej

Oczywistym jest, że w każdej nacji są czarne owce, ale dopóki są one wyjątkami, a nie większością, dopóty należy brać pod uwagę większość i na ich podstawie oceniać....Medium, aż dziw mnie bierze, że w Twoim zacnym wieku o tym nie wiesz.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Strony

Skomentuj