Izraelskie media donoszą, że "Żydowski komediant" zostanie nowym prezydentem Ukrainy

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia

Gdyby ktoś powiedział, że nowym prezydentem Ukrainy zostanie "żydowski komediant" to prawie na pewno zostało by to nazwane antysemityzmem, ale ponieważ stwierdziła tak żydowska gazeta, jest to akceptowane, chyba jako podkreślenie wyjątkowości tego narodu.

 

Tak czy inaczej, nowym prezydentem Ukrainy został "żydowski komediant" co stwierdzają żydowskie media. Dzięki temu można to przytoczyć bez ryzyka zaszufladkowania jako antysemity. 

 

Wszystko wskazuje na to, że Włodzimierz Żeleński, kandydat popierany przez posiadającego prywatną armię żydowskiego oligarchę Igora Kołomojskiego, zostanie kolejnym prezydentem Ukrainy. To trochę taka sytuacja jakby w Polsce premierem został Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju wspierany przez jakiegoś lokalnego szemranego miliardera. 

To ciekawe, że niemal wszystkie media zapominają wspomnieć o powiązaniach pana Żeleńskiego z panem Kołomojskim. Zresztą zmiana na stanowisku prezydenta Ukrainy jest nieco symboliczna, bo przecież i tak wszystko zostanie w rodzinie. 

 

Prezydent Petro Poroszenko powinien się nazywać Waltzman po ojcu, ale używał nazwiska matki. Pochodzenie jest jednak czymś drugorzędnym. Można przecież być patriotą mimo innej narodowości. Na takiej zasadzie niewątpliwie amerykańskim patriotą był Tadeusz Kościuszko. 

Jeśli obywatelom Ukrainy pasuje prezydent z telewizyjnego sitcomu, to cóż nam to oceniać. Kto wie czy u nas nie zwiastuje to przyszłości politycznej twórcom Ucha Prezesa? 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Ukraina to nie Banderland,

Ukraina to nie Banderland, ale reaktywacja Kaganatu Chazarskiego.

W drugiej turze Poroszenko uzyskał większość głosów tylko w obwodzie  lwowskim oraz części tarnopolskiego i w samym Tarnopolu, gdzie także przeważają banderowcy, oraz w mieście Iwano-Frankiwsk (dawnie Stanisławów). Wszędzie indziej wygrał Zełenski. Takie wyniki jasno pokazują, że Ukraina, na szczęście, nie stała się banderowska, zaś Poroszenko usiłujący budować państwo na tej ideologii poniósł zupełną klęskę i zamiast rozciągnąć to na całą Ukrainę sam zagonił się i zamknął w banderowskim rezerwacie w Hałyczynie. Jego polityczny pomysł na Ukrainę okazał się ślepym zaułkiem.

Portret użytkownika ąę

motto- przyganiał kocioł

motto- przyganiał kocioł garnkowi...

tylko najstarsi Gorale pamiętają jak w nadwislianskim kraju pewien chrzczony scyzorykiem pajac utworzył partię piwną na którą zagłosowało kilka milionów słabych na umyśle "wyborców"....

Portret użytkownika Zefel z Goleszyc

Kiedy Wy wreszcie zrozumiecie

Kiedy Wy wreszcie zrozumiecie że narody to wytwór władzy który zmienił niewolników w patriotów. Chyba dopiero kiedy wasze dzieci zaczną ginąć na froncie w imię interesów Waszych umilowanych państw. Pamiętajcie że to nie Państwo jest Wasze tylko Wy należycie do państwa jesteście dla władzy jakakolwiek by nie byla jesteście tylko PESELami.

Portret użytkownika Kangur.

narody to wytwór władzy

narody to wytwór władzy

To teraz jeszcze wytłumacz mi Zefel, bo nie trybię, jak ta władza języki tym narodom tak zróżnicowała.

nie Państwo jest Wasze tylko Wy należycie do państwa

...ani jedno, ani drugie...kiedy Ty w końcu ogarniesz, że Państwo, to jego mieszkańcy...

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika euklides

kiedy Ty w końcu ogarniesz,

kiedy Ty w końcu ogarniesz, że Państwo, to jego mieszkańcy...

W twoim słowniku jak widzę nie ma miejsca na organizację, która niewoli tych mieszkańców. Dla wyjaśnienia - to właśnie jest państwo. Nawet etymologia tego słowa mówi nam, że mamy do czynienia z panami (jaśnie państwo), a reszta to chłopstwo albo niewolnicy. Ci panowie podporządkowali sobie niegdyś całe narody metodami czysto terrorystycznymi.

Naród to ludzie posiadający wspólną kulturę, kraj to terytorium zamieszkiwane przez dany naród, a państwo to organizacja terrorystyczna, która podporządkowała sobie naród i zniewoliła go.

Portret użytkownika Zefel z Goleszyc

Władza języki ujednoliciła a

Władza języki ujednoliciła a nie zróżnicowała. Zostały wymyślone zasady ortografi, gramatyki etc. Język którego używam naturalnie przez władzę nie jest uznawany i nazywany gwarą. Ujednolicenie zasad językowych w poszczególnych państwach miało na celu wzmocnienie odrębności pomiędzy społeczeństwami zabieg ten ma szczególne ważne znaczenie w hodowli ludzi w rejonach przygranicznych.

Państwo jak sama nazwa wskazuje pochodzi od Pana. Państwa zbudowane są na brutalnej sile i przemocy. Na banktoch widnieja osoby które były masowymi mordercami, gwalcicielami i zwyrodnialcami. Nawet jak w tym państwie masz kawałek ziemi to i tak nie jest Twoja musisz za nią płacić a na zrobienie czegokolwiek na niej potrzebujesz zgodę.

Portret użytkownika NoProblemJest

A może jest tak, że jak

A może jest tak, że jak zdobywasz wyższe stanowisko to zaczynają grzebać w twoim drzewie genalogicznym, przygotowują się i składają ci wizytę z ofertą przystąpienia do ich sekty. Czy się zgodzisz czy nie to oni i tak ogłaszają że ty jesteś ich człowiekiem (bo miałeś ciekawą prababcię). Zostajesz wmanipulowany a nie ma dla równowagi silnej przeciwnej oferty.

Portret użytkownika hyh

Nieraz jest tak , ze sami sie

Nieraz jest tak , ze sami sie zglaszaja np do PISu mowiac ,ze chca dla nich pracowac. Przyklad Telewizja Narodowa. Blazny robili wywiad z takim ochotnikiem. Byc moze maja tez castingi , sposoby naboru sa rozne:

Agentura werbuje przez znajomych pracujacych w sektorach panstwowych.

Modelki sa werbowane na pokazach castingach i staja sie politykami

sami zglaszaja sie do partii Korwin , PIS , RN i chca "pracowac" dla systemu.

 

Strony

Skomentuj