Homoseksualiści grożą więzieniem za opinie krytyczne względem środowiska LGBT

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Zdaniem homoseksualnego partnera Roberta Biedronia, Krzysztofa Śmiszka, który będzie "jedynką" partii Wiosna Biedronia z okręgu dolnośląsko-opolskiego w wyborach do Parlamentu Europejskiego, należy karać więzieniem za homofobie. Oczywiście jak zwykle, to środowiska LGBT będą decydowały o tym co jest homofobią, a co dopuszczalną krytyką zapewnioną konstytucyjnymi prawami do swobody wypowiedzi.

W wywiadzie dla Gazety Wyborczej, Krzysztof Śmiszek powiedział, że partia Wiosna będzie chciała wprowadzić przepisy, które będą surowiej karać homofobię. Ma to dać narzędzia prokuraturom do ścigania osób, które zdaniem looby homoseksualnego, są homofobami. Oznacza to, że nawet krytyczny komentarz w internecie będzie mógł mieć konsekwencje prawne z więzieniem włącznie.

„Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom”

W prasowym wywiadzie udzielonym Gazecie Wyborczej, pan Śmiszek wyjawia również plan polityczny środowiska homoseksualnego w Polsce. Sprowadza się on do nierealnego oczekiwania, że jego partner, Robert Biedroń, zostanie Prezydentem Polski oraz do typowych haseł lobby homoseksualnego czyli żadanie związków partnerskich i adopcji dzieci! Potwierdził zatem słowa innego aktywisty LGBT, Pawła Rabieja, aktualnego wiceprezydenta Warszawy.

 

Innymi słowy ludzie, którzy konsekwentnie zwalczają rodzinę jako podstawową komórkę społeczną, zamierzają zyskać dokładnie taki sam status jaki mają rodziny i domagają sóę aby ich jednopłciowy związek również nazywac rodziną. Domagają się oni, aby uznać, że to coś zupełnie normalnego i, że dwóch panów lub dwie panie z adoptowanym dzieckiem to ekwiwalent normalnej rodziny składającej się przeciez od zawsze z kobiety, mężczyzny i ich potomstwa.

 

Kandydat partii Wiosna do Parlamentu Europejskiego nakreślił pięcioletni horyzont czasowy na zrealizowanie postulatów środowisk homoseksualnych. Dodał, że czuje się obecnie "obywatelem drugiej kategorii". Środowisko LGBT konsekwentnie twierdzi, że jest dyskryminowane, polskie społeczeństwo jest bardzo tolerancyjne dla nich, a nawet ich licznych ekscesów w pełnych wulgarności pochodach zwanych Paradami Równości.

Mimo to homoseksualiści twierdzą, że są prześladowani i domagają się wprost prześladowania tych, którzy ośmielają się ich krytykować. Jak się okazuje żądania środowisk LGBT cały czas rosną i nie chodzi już tylko o równe prawa, ale formułowane są oczekiwania, aby terroryzować myślących inaczej za pomocą wymiaru sprawiedliwości! 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika konservaTor

James Watson  swego czasu

James Watson  swego czasu powiedział, że skrajna głupota ludzi powinna być leczona jak każde inne choroby psychiczne, a kobiety powinny mieć prawo do aborcji, gdyby okazało się, że dziecko zostanie homoseksualistą.

J.W genetyk noblista.

Portret użytkownika Abraka

Te wszystkie komentarze...

Te wszystkie komentarze... widzicie? Tak wyglada temat LGBT... na wszystkich poziomach.

Ludzie niepotrafiacy zaakceptowac ze natura jest dziwna przekrzykujacy sie z ludzmi ktorzy tego doswiadczyli albo mieli posrednia stycznosc (np. w rodzinie)

Nie potafie sobie wyobrazic jak tragicznie wyglada zycie osob ktorym wiekszasc spoleczenstwa zyczy zeby popelnili samobojstwo... z racji czegos nie wybranego przez nich. Masakra...masakra...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

BZDURA..  Na pewnym etapie

BZDURA..  Na pewnym etapie życia "preferencje" seksualne sa na granicy... Twój wybór i jesteś pedałem, albo gejem, albo hetero. Inna sytuacja, to natury agresywne pożądające bezwzględnej dominacji - to biseksy czyli na ogół genetycznie upośledzona osobowość. Takie osobniki powinne być poddane aborcji po badaniach genetycznych

Portret użytkownika Kwazar

Natura nie jest dziwna tylko

Natura nie jest dziwna tylko wszechstronna.Do teogo stopnia wszechstronna, że daje istotom myślącym,czyli też i człowiekowi WYBÓR ! Pokazuje jak prosto i bez specjlnego wysiłku predłuża się gatunek, że dzieci potrzebują matki i ojca.Że jak słońce świeci to jest fanie i przyjemnie a jak deszcz pada to jest mokro ale latem wszystko odżywa i rośnie .Nadal jest jednak inny wybor ! Natura dopuszcza również i do pewnego momentu inne zgoła scenariusze.Człowiek może np.lubić Powodzie. Deszcz przecież jest taki odżywczy.Może mieszkać na pustyni.Tam przecież jest tyle słońca a chłop może chłopa dmuchać chociaż niczemu to nie służy.Czy LGBT jest dobre czy złe ? NIE ! Natura pokazuje bowiem że to nie ma sensu i że na dłuższą metę jest czymś bardzo szkodliwym i rujnującym dla bytu człowieka.

NIE MA ŻADNEJ WIRUJĄCEJ KULI...

Broń jądrowa istnieje tylko w naszych głowach. Odstaw fluor = myśl samodzielnie.

5G - wara z tym od Polski!!

Głowy do góry i więcej wiary w siebie!!

Portret użytkownika nel35

To towarzystwo LGBTXYZ

To towarzystwo LGBTXYZ funkcjonuje na najniższch instynktach (na poziomie trzeciej czakry). Spostrzegają świat przez pryzmat odwłoka. Jest wiele ciekawszych czynności, niz tylko wkładanie przedłużacza, gdzie popadnie.
Epatowanie seksem jest typowe dla osób z rozmaitymi zaburzeniami.

Strony

Skomentuj