PiS przejmuje Marsz Niepodległości. Czy to wynik ustawki z Hanną Gronkiewicz-Waltz?

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Wokół odbywającego się od 2010 roku Marszu Niepodległości odbywają się dziwne rzeczy. Dzisiaj doszło do serii dziwnych zdarzeń. Najpierw ustępująca pani prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz ogłosiła decyzję o zakazie przemarszu Marszu Niepodległości, a potem partia rządząca wjechała na białym koniu i przejęła marsz nazywając go państwowym.

 

Po 8 latach organizowania Marszu Niepodległości, środowiska narodowe zostały okradzione w biały dzień. Trudno uwierzyć, że była szefowa PO zakazała marszu nie wiedząc jakie będą konsekwencje. Okazuje się, że mogła to być typowa polityczna ustawka. Sekwencja zdarzeń prowadziła nie tyle do zakazu przemarszu Polaków, żyjących rzekomo w niepodległej Polsce, tylko do przejęcia Marszu Niepodległości. I to się PiSowi udało.

 

Oczywiście rządowa propaganda będzie do bólu przedstawiała PiS jako zbawcę tej chorej sytuacji. Jednak prawda jest taka, że po prostu PiS przejął na bezczelnego Marsz Niepodległości! Przekonuje się nas, że to gest w stronę narodowców, którzy będą mogli dzięki temu maszerować, ale to jest oczywista nieprawda. To gest mający na celu przejęcie inicjatywy i samego Marszu.

 

Poinformowano, że ten pisowski marsz będzie miał charakter uroczystości państwowych, a w związku z tym wszystkie inne marsze, które ewentualnie mogłyby przebiegać tą samą trasą, z mocy samego prawa nie będą mogły mieć miejsca. Dotyczy to zwłaszcza Marszu Niepodległości. Można docenić, że PiS nie zmienia trasy, bo po podobnym zakazie we Wrocławiu okazało się, że zamiast Marszu Niepodległości obędzie się tam 8 listopada organizowany przez urzędników miejskich, marsz z okazji kryształowej nocy w Niemczech, który wystartuje z wrocławskiej synagogi.

Źródło: Twitter

Prawie na pewno narodowcy i tak pójdą w swoim zdelegalizowanym Marszu Niepodległości i to mimo zakazu działaczki PO. Prowokacje są prawie pewne, bo nie wiadomo co dokładnie szykuje się na te obchody, ale widać jak na dłoni, że mamy do czynienia z jakąś formą kombinacji operacyjnej służb. 

 

Doświadczenie wskazuje, że może to się skończyć nawet rozlewem krwi. Absurdu dodaje fakt, że trwa protest Policji zwany "ptasią grypą" na zwolnieniach lekarskich jest większość policjantów i nie ma jak zabezpieczyć tak dużej imprezy. Miejmy nadzieje, że w Warszawie nie dojdzie do zdarzeń jak w Kijowie kilka lat temu, a mieszają w tym przypadku u nas w kraju dokładnie te same siły co wtedy na Ukrainie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Nicco

Nic nie zostało przejęte.

Nic nie zostało przejęte. Oryginalny Marsz Niepodległości przeszedł oddalony od marszu Biało-Czerwonej jakieś 300 m. W TV też było to podkreślone, więc nie było nawet pod tym względem manipulacji. Poza tym marsz wyszedł bez prowokacji i bez skazy na wizerunku Polski w oczach świata. Prawo zakazywało wnoszenia innych flag, niż biało-czerwone, więc nie było mowy o promowaniu swoich partii, UE, czy poglądów, co ONR niekoniecznie respektował, ale to debile, którzy swoimi działaniami nie raz dały pretekst do oczerniania Polski. Choć PiSu nie lubię, to odwalili kawał dobrej roboty. W końcu sami wzięli czynny udział, było wojsko, nie było agresywnego działania policji. Moim zdaniem marsz w końcu był taki jaki być powinien.

„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”

Portret użytkownika Zenek ;)

Wczoraj miała miejsce

Wczoraj miała miejsce TARGOWICA 2.0

Grupa neo-syjonistycznych odrostów zwana dla niepoznaki Ruchem Narodowym

dokonała SPRZEDAŻY, reprezentowanego jako MARSZ NARODOWY, NARODU POLSKIEGO w NIEWOLĘ

Sprzedaży w ręce "carycy katarzyny" czyli KFACZYSTOWSKIEGO REŻIMU PiS.DA+

za parę STOŁKÓW PRZY RZĄDOWYM KORYCIE
(patrz SYSTEMOWY "naródofiec" M Kowalski, czy Kukiz)...

TARGI TE MIAŁY MIEJSCE JUŻ PARĘ MIESIĘCY TEMU

WCZORAJ SIĘ SFINALIZOWAŁ TEATRZYK pt.... ZAKAŻEMY WAM MARSZU POLACZKI

i CO NAM ZROBICIE, GÓWNO bo jak przykładni NIEWOLNICY (katzolaki)

POMASZERUJECIE na NASZEJ OBROŻY w NASZYM GLORYFIKUJĄCYM NAZIZM MARSZU....

BRUNATNYCH SYJONISTYCZNO-BANDEROWSKICH KFACZYSTOWSKICH KOSZUL....

I TO BYŁOBY NA TYLE W KWESTII ISTNIENIA POLSKI

ZNISZCZONEJ RĘKAMI KATZOWEGO POLACTWA

Portret użytkownika Logiczna logika

To będzie procesja jak na

To będzie procesja jak na boże ciało zobaczcie sobie program tego marszu najpierw msza (żenująco brzmi to słowo) potem modlitwy gówna katolskie a potem procesja ze świecami. Gdyby nie te katolickie gówna to chętnie bym poszedł na marsz, CHYBA ŻE ORGANIZUJEMY RÓWNOLEGŁY MARSZ ZNZ i spotykamy się o 12 koło franca. Czyli pomnika chopina w łazienkach i z buciora do Ronda Dmowskiego a potem na błonia narodowego. Pisać w komentarzach kto miałby ochotę. Nie pie***lcie że się ni da bo z mojej zabitej dechami wioski do wawy bilet kosztuje 60 pln. i jedzie 3h około. Jakby coś to mogę pomóc coś jeżeli chodzi o warszawę bo tu mieszkam od jakiegoś czasu.

Twardzi ludzie powodują dobre czasy, dobre czasy powodują miękkich ludzi, mięccy ludzie powodują trudne czasy, trudne czasy powodują twardych ludzi.

Portret użytkownika Zenek ;)

https://nczas.com/2018/11/09

https://nczas.com/2018/11/09/co-dalej-z-marszem-niepodleglosci-narodowcy-zdradzaja-kulisy-negocjacji-z-prezydentem-i-rzadem-rozmowy-przerwane/

"kovalski - prawdziwy król śródmieścia 09/11/2018 at 19:46

wszystko dawne temu ustalone. RN sprzedaje MN do PiS w zamian za stołki w ZjePrawicy.

teraz trwa tylko zasłona dymna, tak by goje RN dały się spokojnie wykastrować..

___kovalski - prawdziwy król śródmieścia 09/11/2018 at 19:55

___zresztą z tego co pamiętam, to NIE NEGOCJUJE SIĘ Z TERRORYSTAMI (I CIULAMI I ZŁODZIEJAMI!)..

___z punktu widzenia MN, jeśli się on nie odbędzie, to nic się nie stanie. każdy wie jak było oczywiście szkoda tych pieniędzy, ale może można odwołać transport, nagłośnienie itd… zresztą i tak potem będzie można podać dudę i resztę złodziei o odszkodowanie..

___ABSOLUTNIE NIE WOLNO IŚĆ ZE ZŁODZIEJAMI W JEDNYM MARSZU..

___ale co ja tu będę się produkował, kiedy wszystko dawno temu było ustalone przy małym okrągłym stole. sprzedali was. 100,000 ludu wykastrowane i sprzedane. będziecie robili za statystów w teatrzyku dudy i kaczyńsiego i całej reszty magdalenki..

______kovalski - prawdziwy król śródmieścia 09/11/2018 at 20:04

______i należy zrobić MN w każdą pierwszą niedzielę po 11.11, czyli za tydzień..

______na bazie tej kradzieży powstanie bardzo silna nowa idea, DZIEŃ NARODOWCA, i nikt nigdy się nie będzie mógł do tego dnia przykleić czy przyczepić czy nawet zorganizować swoje jakieś prowokacyjne kontrmanifestacje..

______jeśli RN tego nie wykorzysta tej okazji to są sprzedajne typy i zdrajcy. za stołki.".

(MN - Marsz Niepodległości)

Jeśli RN SPRZEDA MN to MOŻECIE 12 ŚWIĘTOWAĆ JUŻ ŻYCIE w POLIN+.....

z OFICJALNĄ FLAGĄ NA MASZCIE.....

i SZNUREK po "ZŁOTEJ" LECHII......

i też SWOJE WYMARCIE bo ten czy będzie (miał znaczenie)

jak UKRZYŻUJ z bajki o CHRYSTUSIE

taki DZIEŃ DŁUGICH KOSZERNYCH NOŻY .....

właśnie NA WASZYCH OCZACH MORDUJĄCYCH POLSKĘ......

PODOBNO polactwa OJCZYZNĘ...... zwłaszcza tego maryjkowo-jezudkowatego.......

Portret użytkownika pierło

Przestańcie pierwolić głupoty

Przestańcie pierwolić głupoty.W końcu macie co chcieliście...na czele pochodu Państwowego ze wszystkimi Polakami-patriotami pójdzie prezes,prezydent i premier.Przecież tak powinno być,a nie jakieś prywatne pochody "wybranych" synów narodu.O co wam chodzi.Cały czas czytam jaki to wspaniały marsz patriotów a teraz okazuje się,że jak przemianowany na państwowy to już nie...Czyli co,wychodzi na to,że jednak nie każdy kto czuje się Polakiem może sobie pomaszerować?To w końcu jaki ten marsz ma być i co to za różnica?

Prawda jest taka,że rasiści się obrazili ,bo nie będą mogli zasuwać, ze znaczkami falangi i polski walczącej...tylko z biało-czerwoną...łeeee i w dotatku nie będą mogli podtruwać starszych osób dymem z rac,nie będą mogli krzyczeć o białej rasie i brudasach...Ano wyszło szydło z worka i wszyscy już wiedzą jaki to miał być pochód...a tu kuku hehehehe

 

 

Portret użytkownika P. Rozwadowski

Nie pojmujesz, ze Kaczynski

Nie pojmujesz, ze Kaczynski (Kalksztajn), Duda (Fajgenbaum) i Morawiecki to sa Zydzi tak jak nimi byli Bierut (Rotenszwanc), Cyrankiewicz (Cymerman), Berman, Zambrowski (Nusbaum), Walesa (Kohne), Balcerowicz (Bucholc), Mazowiecki (Dikman), Geremek (Lewart), Kuron (Kordblum), Cimoszewicz (Goldsztajn), Kwasniewski (Sztolcman), Michnik (Szechter), Urban (Urbach), Komorowski (Szczynukowycz), Korwin-Mikke (Singer), itd. itd.
Obcy, zydowski narod dorwal sie do wladzy nad polskim narodem w 1945 r. i juz od tej pory przy niej pozostal, dajac nam masowe mordy krwawego UB, pokazowe procesy, terror, klamliwe srodki masowego przekazu, cenzure, niewole i nedze. Wyzyskuja nas i szydza z nas. Nienawidza nas i gardza nami.  
 ( prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/07/prawdziwe-nazwiska-elity-polskiej/ )
 ( piotrbein.wordpress.com/2010/12/15/bronislaw-geremek-lewartow/ )
 ( niszczsyjonizm.blogspot.com/2012/11/michnik-my-wezmiemy-wadzea-wy-polacy.html ).

Portret użytkownika Uther Lightbringer

@P.Rozwadowski. Ma Pan

@P.Rozwadowski. Ma Pan absolutną rację. Na dodatek znaleźli sobie następców i współpracowników, którzy pomagają im w opluwaniu naszego narodu, a także niszczą tych, którzy walczą o godność i wolność Polski. Mają ich umieszczonych wszędzie: w szkołach, urzędach,radiach, telewizjach a nawet i w kościołach.

Portret użytkownika еuklidеs

PiS najwzwyczajniej w świecie

PiS najwzwyczajniej w świecie ukradł Marsz (czego zresztą po złodziejach kradnących zarobione przez ludzi pieniądze można się spodziewać...). Dlaczego PiS nigdy wcześniej nie wpadł na pomysł organizacji takiego Marszu? Tradycyjnie Marsz był organizowany przez kogoś innego. Czy jakby państwo przejęło Olimpiadę, zastępując MKOL, rugując z udziału sportowców oraz zasłużonych działaczy to wszystko było by w porządku? Takie bezprawie, bezczelność i buta możliwe są tylko z lewacką partią u władzy, a jej wyborcy nie widzą w tym oczywiście nic złego, bo sami są zepsuci do cna.

Strony

Skomentuj