Tanzania powołała specjalną komórkę do tropienia homoseksualistów w sieci

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

W Tanzanii powołano do życia specjalny zespół, składający się z urzędników oraz policjantów, który będzie analizował media społecznościowe w celu wyśledzenia, a następnie aresztowania osób o homoseksualnej orientacji.

W ubiegłym tygodniu Paul Makonda, szef administracji w największym tanzańskim mieście, Dar es Salaam, poinformował, że nowopowołany organ rozpocznie pracę już w poniedziałek, 5 listopada. Ogłoszenie zostało ostro skrytykowane przez grupy broniące praw człowieka.

 

Decyzję argumentowano faktem, że akty homoseksualne są niezgodne z miejscowym prawem. Makonda dodał, że związki dwóch osób tej samej płci "depczą wartości moralne obywateli Tanzanii". Amnesty International potępiła pomysł, który według organizacji służy jedynie podsycaniu nienawiści społecznej.

 

Minister spraw zagranicznych Tanzanii wydał oświadczenie, w którym przekonywał, że działania pana Makondy nie reprezentują polityki rządu państwa, a jedynie jego własne poglądy. Dodał też, że rząd będzie nadal przestrzegał wszystkich praw człowieka, tak jak to przewidziano w konstytucji kraju.

 

Warto jednak zwrócić uwagę, że z tym przestrzeganiem w poprzednich latach bywało różnie. W tym okresie pojawiło się wiele działań, mających na celu dyskryminację homoseksualistów. W ubiegłym roku wiceminister zdrowia groził chociażby publicznym opublikowaniem listy gejów. Tanzania deportowała również trzech urzędników z RPA, którzy zostali oskarżeni o propagowanie homoseksualizmu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika mutant87

Roni ale generalnie to

Roni ale generalnie to właśnie z pedalstwa powstały pedofile, zoofile, nekrofile...ogólnie wszystkie zboki. Moim zdaniem, ci degeneraci powinni właśnie w jednym worku siedzieć, najlepiej jakby ich w tym worku np: utopić... jaki jest pożytek z takich pedałów...???...kupa smrodu i pedalskie choroby, o prokreacji można zapomnieć, natomiast lesbijki nikomu nie przeszkadzają, nawet jak się publicznie całują, nie jest to tak obleśne jak udawanie kopulacji przez pedałów...no i lesbijki mogą rodzić dzieci, nasz gatunek by nie zniknął.

Portret użytkownika Roni Tornado

Mutancie, takie dewiacje

Mutancie, takie dewiacje zdarzają się też wśród hetero, z tym wyjątkiem, że nie ma tam seksu między facetami. A wiesz dla czego lesbijki nikomu nie przeszkadzają ? Ponieważ są to nadal kobiety nadające się do wiadomo do czego dla facetów Sad Nasz gatunek nawet nie ma możliwości wyginięcia bo większość jest zainteresowana posiadaniem dzieci.

 

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj