W Niemczech - tak jak w Polsce - rodzice musieli "porwać" ze szpitala własne dziecko

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemiecka policja poszukuje listem gończym rodziców z Polski, którzy zabrali ze szpitala swoje nowo narodzone dziecko! Rodzice uciekli z dwudniowym noworodkiem obawiając się, że dziecko zostanie im odebrane przez Urząd ds. Młodzieży-Jugendamt. Mieli podstawy do obaw, bo ten sam Jugendamt odebrał już troje dzieci innej polskiej rodzinie.

 

Odbieranie dzieci rodzicom to praktyka, którą zapoczątkowali niemieccy naziści. Jest to zachowanie kontynuowane przez dzisiejsze państwa opiekuńcze i nikt nie zwraca uwagi na to, że są to zachowania typowe dla państw faszystowskich. Ta, najwyższa forma terroru dla rodziców, jest oczywiście prowadzona w ramach rzekomej walki o dobro dziecka i dlatego zamiast zostawić je w rodzinie specjalne urzędy decydują o tym gdzie będzie mu lepiej.

Odbieranie dzieci Polakom przez Niemców na Zamojszczyźnie w latach 40-tych ubiegłego wieku

Elitarne metody państw opiekuńczych obserwuje się praktycznie wszędzie. Dzieci można stracić z powodu różnych rzeczy. W Niemczech na przykład za to, że w domu nie mówi się z nimi po niemiecku nawet jeśli chodzi o polską rodzinę mieszkajacą w tym kraju. Nadużycia względem rodzin są oczywiste i urzędnicy chcieliby o wszystkim wiedzieć i decydować o rozwoju dziecka dokładnie tak jakby byli jego właścicielami.

 

Dzieci odbierane są w krajach skandynawskich i na zachodzie Europy. Wygląda na to, że mało kogo to już tam oburza. W Polsce jeszcze takie informacje szokują i ludzie którzy słyszą że Ktoś porywa własne dziecko ze szpitala zaczynam się zastanawiać o co w tym wszystkim chodzi?  Przecież podobny przypadek mieliśmy w Polsce, w Białogardzie. Tam też rodzice na skutek próby poddanie ich dziecka zabiegom medycznym bez ich zgody zostali pozbawieni praw rodzicielskich i musieli uciekać przed bezwzględnością urzędników sądów i lekarzy z tej placówki.

Nie jest wcale tak że u nas jest lepiej pod tym względem. Nasze władze po prostu się rozkręcają w tych totalitarnych zapędach. Wystarczy popatrzeć na to co w zakresie odbierania dzieci, dzieje się w Niemczech, żeby zrozumieć co nas czeka za parę lat. Tego rodzaju "postęp", prędzej czy później i tak do nas dotrze. Jest to zresztą oczywista konsekwencja założenia, że dzieci są państwowe.

 

Miejmy nadzieje, że młodej 18 letniej matce i 24 letniemu ojcu kilkudniowego noworodka z Krefeld w Nadrenii Północnej-Westfalii, udało się już dotrzeć do Polski. Wydano za nim list gończy jak za przestępcami i obecnie są ścigani, dokładnie  tak samo jak wspomniana para z Białogardu.

 

Rodzicom z Krefeld na szczęście udało się ubiec Jugendamt, ale raczej nie mają już powrotu do Niemiec, chyba, że w kajdankach. Jakie będą konsekwencje ich czynu. Teoretycznie mogą być przecież ścigani również na terenie Polski. Czy można jeszcze mówić o wolności w sytuacji, w której rodzice muszą porywać własne dziecko uciekając przed wymiarem niesprawiedliwości, wszechwładzą totalitarnego państwa "opiekuńczego" i bezwzględnością współpracujących z nimi lekarzy?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika SN69ll

Porównywanie działań obecnej

Porównywanie działań obecnej władzy do tego co dzieje się w Niemczech...to zwykłe łgarstwo...ale snucie scenariusza w którym ma się rozpędzić w jakiś działaniach zmierzających do odbierania dzieci na wzór niemiecki...biorąc pod uwagę ,że zatrzymane zostało tolerowane jeszcze niedawno odbieranie rodzicom dzieci że względu na biedę...to już jest chamstwo...i ktoś kto wysuwa takie oskarżenia jest chamem...

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Zdrowie ludzi jako biznes -

Zdrowie ludzi jako biznes - bezkompromisowa wypowiedz prof. Stanisława Wiąckowskiego
Szczepionkowy TERROR - oświadczenie rodziców z Białogardu, których poszukuje policja w Polsce
https://www.cda.pl/PRAWDA_DLA_POLAKA

(ciekawe że pomyślałem o tych dzieciach jako o 100% prawdziwych ludziach przy ktorych nikt nie grzebał by je uszkodzić/zmodyfikować a pokazał mi się w myślach obrazek z filmu matrix (Dozer i Tank 100% human bez wtyczek na głowie to w przenośni...) https://tinyurl.com/ycgeydvg
To jest już walka o własne bycie sobą i o własne zdrowie.

Portret użytkownika SN69ll

Admin...kretinios..

Admin...kretinios...totalitarne zapędy polskich władz ?...Przedstawiciele naszego rządu pomagają odzyskiwać polskie dzieci w Niemczech...Co z Ciebie za wredny typ... że co raz częściej posługujesz się kłamstwami...byle tylko oczerniać obecny rząd...9/10 że stoisz po stronie totalnej opozycji...i tylko świrujesz zatroskanego Polaka...co za pajac...Pół biedy jak podajesz fałszywe...albo niesprawdzone mało istotne wiadomości...gorzej jak siejesz gówno-prawde o ludziach którym mógłbyś tylko otwierać drzwi do samochodu...

Portret użytkownika UPAdlina

A niedawna pogoń łgarzu za

A niedawna pogoń łgarzu za rodzicami, którzy nie pozwolili zaszczepić swojego dziecka, to co to jest kretynku? Masz porąbane w łebku. Ciągle uważasz, że jak ktoś nie wspiera PISuarów to musi kochać POjebów. Ogarnij się jełopku.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Precz z komuną

Niestety, każdy ojciec

Niestety, każdy ojciec powinien chwycic za bron i ubic takiego urzednika, lekarza itp. Nie moze byc na to zgody. Mam nadzieje, ze nasz rzad sie opamieta, bo jak nie to nie wyobrazam sobie zakladac rodziny w Europie. Mimo, ze bardzo chcialbym mieszkac w Polsce, to jesli nic pod tym wzgledem sie nie zmieni i nadal bedzie dochodzilo do sytuacji, ze rodzice zabierajacy dziecko ze szpitala sa scigani, to wole spedzic reszte zycia w USA albo na Bliskim Wschodzie. Moze Kukiz'15 wreszcie cos zrobia, bo jak narazie to duzo mowia - niech im bedzie sa w mniejszosci, ale jakos nie slyszalem zeby protestowali przeciw takiemu traktowaniu rodzicow.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Nikt się tam nie opamięta -

Nikt się tam nie opamięta - trzeba ubić to kurestwo i nie cyrtolić się w żadne petycje i rozmowy. Postąpić tak jak w Indiach - zabili kilka konowałów wykonujących szczepienia i od tamtej pory mają spokój bo żaden konował nie odważy się dawać trucizny dzieciom. NIE CHCE SZCZEPIONEK BO NIE i NIKOGO TO NIE POWINNO OBCHODZIĆ ŻE TEGO NIE CHCE - A JAK OBCHODZI TO OBCYCH TZN. ŻE NIE ROBIĄ NIC DOBREGO I SPODZIEWAĆ SIĘ MOŻNA WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO. ŻEBY WAS KREW ZALAŁA WŁASNA PROSZCZEPIONKOWCY I FARMACJE KREUJĄCE SZCZEPIONKI WRAZ Z KONOWAŁAMI KTÓRZY PROMUJĄ I WYKONUJĄ SZCZEPIENIA - NIE ZAPOMNĄ WAM LUDZIE TEGO JAK SIĘ ZACZNIE WOJNA - RODZICÓW POSZKODOWANYCH NIE BRAKUJE - ONI TEGO DOPILNUJĄ ŻEBYŚCIE DOSTALI ZA SWOJE...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Lebensborn wiecznie żywy i

Lebensborn wiecznie żywy i aktywny. To co się dzieje obecnie jest jakby potwierdzeniem tezy że cała II WŚ była zupełnie sztucznie wywołanym potworkiem za-sponsorowanym przez Rotszyldów. Obecnie filantrop Soros (ten co żydkom rwał złote zęby) też sponsoruje tzw ''uchodźców.'' Przed II WŚ Hitler dostawał ''skądś'' ogromną kasę, no i dzięki tej wojnie powstało takie małe bandyckie państewko. Ciekawe co powstanie po 3 WŚ ? Oni tam już codziennie płyną, do nowego jeruzalem przypływają codziennie statki z kolonistami. Mają już nawet mosiaha nazywa się on Igor Berkut.

Portret użytkownika &

Tylu Polaków odebrali naziści

Tylu Polaków odebrali naziści i wysłali do Niemiec, kto wie, może w Niemczech żyje ówcześnie więcej Polaków niż tu?

Tutaj przecież przybyli wszyscy ci niemcy przedwojenni i osiedlali się siłowo oraz zakładali rodziny, głównie na terenach Tucholi, Bydgoszczy, zachodzie Polski.

Portret użytkownika red Jerzy

Czas najwyższy by powrócic do

Czas najwyższy by powrócic do Państwa, ale normalnego !  Nie hitlerowskiego, nie faszystowskiego, nie banderowskiego, ale NORMALNEGO ! A jakie to państwo ? Ano takie gdzie obywatel to obywatel w pełnym tego słowa znaczeniu, gdzie prawo każdego członka wspólnoty ważniejsze od  prawa przywiezionego z Niemiec, z Belgii czy z Francji....  Unia Europejska, tak, ale.... bez prawa decydowania o wolności osobistej i religijnej żadnego obywatela państw wchodzących w jej skład !  To powinny byc prawa państw a nie UE. A już szczególnie precz z wynalazkami Hitlera, faszystów, hitlerowców, nazistów, komunistów i tym podobnych sq.synów.

Jeżeli nasze rzady tego nie zrozumieja i będą wprowadzać wrogie polskim obywatelom prawa koniecznością będzie chwycenie za kosy ! W żadnym przypadku nikt i nigdy nie może nakazać nam kochać muzułmanów lub nie może narzucić nam obowiązku trucia polskich dzieci współczesnymi szczepionkami - trucizną !

Strony

Skomentuj