płaska Ziemia

Fora: 

Wiemy dobrze, że naukowcy na usługach światowych agencji i korporacji kłamią. Faktem są takie rzeczy jak pusty Księżyc i pusta Ziemia. Jednak czemu tak mało z nas zastanawia się nad chyba najwiekszym kłamstwem nauki wymierzonym przeci godności całych społeczeństw i przedewsszsytkim nas, jednostek. Otóż tym kłamstwem tak mocno już w nas zakorzenionym jest teoria, jakoby Ziemia była kulą! Takie idiotyzmy wciska się dzieciom w szkołach bo wiadomo, dzieciom łatwo namieszać w mózgach. Łatwiej nimi sterować niż w przeszłości z powodu aplikowanych szczepionek i tak zwanego fluoryzowania zembów. Faszerują nas i nasze dzieci chemią i narkotykami po których uwierzymy w każde kłamstwo jak ewolucja czy właśnie kulistość Ziemi. Zauważmy że nie znamy nikogo (słownie NIKOGO) kto by poszedł w jakimś kierunku i wrócił w to samo miejsce z drugiej strony. Gdyby kulistość Ziemi była faktem na pewno znalazł by się jakiś śmiałek który chciałby to sprawdzić. Tu jednak niespodzianla! Nikogo takiego nie ma. Tak zwane dowody to zdjęcia satelitarne jednak to oczywiście kłamstwo NASA i Rosjan którzy trzymają nas w ryzach. Nie dajmy się omamić! Czas zrzucić kajdany niewiedzy. Ziemia jest płaska! Przecież tak uważali mędrcy do czasu gdy korporacje i agencje zaczeły sobie uzurpować prawo jako jedynych dawców paradygmatów.

Co o tym sądzicie? Zbieram wszelkie informacje na ten temat. Pozdrawiam tych którzy wraz tym cudownem rokiem doznają przebudzenia.

Portret użytkownika Max

  Pełen respekt wreszcie ktoś

 
Pełen respekt wreszcie ktoś odważny obnażył jak daleko sięga manipulacja władz
nami biednymi żuczkami zdanymi na łaskę bezlitosnej propagandy.

cierń  jestem twoim Fanem Biggrin

Max na Max albo cisza

Portret użytkownika cierń

a teraz garść faktów: - gdyby

a teraz garść faktów:
- gdyby Ziemia była kulista to ludzie po przeciwnej stronei do nas chodzili by głowami do dołu a nogami do góry, co więcej, raczej odpadali by w przestrzeń. Wiemy jednak, że nie ma takich przypadków. Wszyscy pewnie stąpają po (płaskiej) powierzchni Ziemi.
- Magallan który rzekomo opłynął glob był na usługach ówczesnego największego mocarstwa - Portugalii a wiemy, że mocarstwa roszczą sobie prawa do ustalania co jest prawdą a co nie. Jak ktoś wierzy w rewelacje o Magellanie to równie dobrze powinien wierzyć w zapewnienia ówczesnego mocarstwa USA o tym , że na Księżycu nie ma obcych lub o tym, że HAARP to jedynie narzędzie badawcze jonosfery. Nonsens!
- Wielu ludzi podrużując samolotami nawet na znacznych wysokościach nie dostrzegają niczego innego niż płaskość! Rzekome odchylenia od tego , czyli relacje pilotów wojskowych(!) latających na znacznych wysokościach są oczywiście manipulacjami rządu. Zauważmy, że samoloty Concorde w których krzywiznę "planety" można było dostrzec służyły tylko rekinom finansjery. Czy jednak te rekiny są osobami godnymi zaufania? Czemu tak nagle je wycofano z rynku? Przypadek? A może obawa przed ewentualnym wtargnięciem osób z zewnątrz? Osób którym zależy na prawdzie?
 
Apeluję o rozważenie tych kilku prostych ale dosadnych faktów. Geografia kłamie!

Portret użytkownika rebet

odnośnie pierwszego argumentu

odnośnie pierwszego argumentu - istnieje coś takiego jak grawitacja
drugi argument - racja, wygrany i mocarz pisze historię, czy jednak zawsze fałszywie?
trzeci argument - nasza planeta jest DUŻA, nawet będąc na znacznej wysokości nie dostrzeżesz jej kulistości

Portret użytkownika cierń

ad 1.) grawitacja ok, dzięki

ad 1.) grawitacja ok, dzięki niej twardo stąpamy po ziemi, ale gdyby taka grawitacja z każdej strony działąła w kierunku środka globu to taki pusty Księżyc by się zapadł pod jej wpływem a wiemy przecież , że Księżyc jest w środku pusty, tak więc grawitacja nie działa tak jak nam wmawiają ( już w podstawówce)
 
ad 2.) czy zawsze ? myślę że tak! jeśli nie to moglibyśmy się zastanawiać nad HAARPem czy hemtrailami , może też nie istnieją ? przecież tak twierdzi rząd USA. A wiemy że kłamie. Każde imperium kłamie.
 
ad 3.) czy aż tak duża? nawet w naszych czasach mimo samolotów itp nikt jakoś tej krzywizny nie dostrzegł. Znasz kogoś kto okrążył tak zwaną planetę? Takich relacji nie ma a są tylko takie jak pisałem wcześniej, od wojskowych i milionerów. Przypadek?

Portret użytkownika Bigos

Pusty księżyc ?

Co Ty stray piszesz pusty księżyc
? ziemia jest kula i nic tego nie zmieni chyba że Bóg ale on widać chciał żeby byłą kula i jest ludziom się najzwyczajniej nudzi.. a Jeśli chodzi o hapia itp to jak najbardziej masz rację tylko nie walmy sciemna wszedzie gdzie się tylko da ..