Niewyjaśniona masowa śmierć fok na Alasce

Kategorie: 

źródło: alaskadispatch.com

Trwa dziwna epidemia zwierząt morskich na Alasce. Dotyczy to głównie fok ale nie tylko. Odnaleziono już 60 martwych zwierząt a 75 ciężko choruje. Wstępne testy wykazały, ze hipoteza jakoby ich stan spowodowała radiacja z uszkodzonej elektrowni jądrowej Fukushima Daiichi nie sprawdziła się.

 

Testy tkanek zwierząt wykonane przez amerykańską agencję NOAA wykazały, że poziomy promieniowania były w normie. Jak to ujęto w oświadczeniu mieściły się w "typowym dla Alaski zakresie". Nieznaną choroba dotknięte zostały również niektóre morsy.

 

Zagrożone zwierzęta miały krwawiące zmiany na swoich płetwach i innych częściach ciała. Symptomem choroby jest też utrata sierści, dyszenie i letarg. NOAA przyznaje, że od grudnia zeszłego roku zauważono problem "niecodziennej śmiertelności".

źródło: alaskadispatch.com

Przedstawiciele rządu USA podkreślili, ze konieczne są jeszcze pogłębione badania zwłaszcza w kierunku zatrucia izotopami Cezu 137 i 134. W badania zaangażowano biologów morskich z innych krajów. Oczywista konkluzja wskazuje, że coś niszczy układ odpornościowy zwierząt. W świetle obecnych danyc czynnik ten pozostaje nieznany.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Andrzej1

Jak dobrze pamiętam to na

Jak dobrze pamiętam to na początku Bóg stworzył świat potem zwierzęta a potem nas. Skoro nowa ziemia już powstała w 5D (ponoć w tamtym roku), to teraz -zgodnie z chronologią przenoszone są tam zwierzęta. Zaczęło się od delfinów i wielorybów (pierwsze były na Tiamat), ptaki, foki..., czekam które zwierzęta tam następne w kolejce.

Portret użytkownika NIKT

Tak, beda i nastepne i

Tak, beda i nastepne i nastepne, potem kolej na nas. Jest to bardzo ciekawy temat, poniewaz ludzie ( podobno ) ( niektorzy ) niekoniecznie bede musiec opuscic cialo fizyczne. Co do piatego wymiaru Andrzeju : To nie jest tak ze Ziemia w 5D juz powstala. Ona wciaz jest, tak samo jak w 1D, 2D, 3D, 4D, 5D. Sa ludzie, ktorzy w czasie snu przechodza do innych wymiarow i sa tego swiadomi. Bo wszystko istnieje wciaz i teraz ( czasu nie ma, on nie istnieje ) ( dlatego tez nie ma przeszlosci ani przyszlosci) lecz jest to znowu inny temat. Jest to dobrze opisane w ksiazkach ezoterycznych, a w szczegolnosci w ksiazkach Ute Krezschmar. Nie wiem, czy ksiazki te sa dostepne w jezyku polskim . My tylko przechodzimy,  tu lub tam i wciaz jestesmy niesmiertelni ( nasze cialo nalezy rozumiec jako pojemnik dla naszej niesmiertelnej i niezniszczalnej swiadomosci). Wracajac do ginacych delfinow, fok, ptakow, one gina, ale nie wszystkie. Suma sumarum jest to tak i tak obojetne, bo kiedys trzeba ten pojemnik opuscic, predzej czy pozniej. Zgodzilismy sie na to przed nasza inkarnacja, i bylismy tez tego swiadomi. Inaczej mowiac : ( wielu z nas tego nie rozumie ) ... byloby smutne, gdybysmy nie mogli skosztowac innego pojemnika oraz innych swiatow ( zycie wieczne byloby smutne bez zmian ).Inna sprawa jest, ( tego nasz mozg nie jest swiadom, bo jest w duzej czesci zablokowany) ze my tak i tak, zyjemy jednoczenie tam i tu. Nasza swiadomosc kreuje nasze teraz dla naszego mozgu dla naszego "pojemnika", tutaj na tejze plaszczyznie ale i na innych jednoczesnie. Dlatego, po naszej smierci fizycznej okazuje sie, ze zyjemy nadal (lecz  w innej rzeczywistosci ).

Portret użytkownika NIKT

Niech lepiej podaja dokladne

Niech lepiej podaja dokladne dane na temat Zatoki Meksykanskiej. Rezta juz bedzie wiadoma. Zreszta, ten kto wie, ten wie o co chodzi. Przeciez bylo wiadomo ze ktos na tym wszystkim ucierpi. Media o tym nie mowia, leczy MY nie jestesmy ani glusi ani slepi ! O Fukuschimie nie chce wogole wspominac.Dobijamy nasza Planete i nas samych. Najgorsze jest to, ze za nasze grzechy musza cierpiec niewinne stworzenia morskie, oraz ptactwo jak tez cala zwierzyna , flora i fauna. Natura nam tego nie wybaczy. Przyjdzie kolej na nas.

Portret użytkownika proste

Czy to czasem nie wygląda jak

Czy to czasem nie wygląda jak poparzenie kwasem?  Podwodny wulkan wyrzuca dużo oparów siarki, do tego woda i mamy kwas. Zwierzęta morskie przepływając zbyt blisko, moga ulec poparzeniu. Nie wiem czy po wypłukaniu w czystej wodzie, można stwierdzić przyczyne ran i uszkodzeń skóry? Wiem tylko, że takie rany bardzo trudno się goją

Strony

Skomentuj