Francuscy lekarze apelują o wstrzymanie szczepień przeciw HPV

Kategorie: 

inquisitr.com

Na początku października 2011 roku, trzech lekarzy w Paryżu, we Francji, wezwało do Zgromadzenia Narodowego o zaprzestanie szczepień na HPV (wirus brodawczaka ludzkiego) oraz do zawieszenia europejskiego zatwierdzenia czteroskładnikowej szczepionki Gardasil ®, ponieważ mieli wątpliwości, co do bezpieczeństwa i skuteczności jej stosowania.

 

Jeden z lekarzy, dr Philippe de Chazournes jest szefem stowarzyszenia MedOcean. Dwóch innych lekarzy dr Joel Pilgrim i dr Jean-Pierre Spinosa, szwajcarski lekarz położnik-ginekolog, który jest współautorem książki występujacej przeciw szczepieniu dziewcząt przeciwko rakowi szyjki macicy.

 

Wydaje się, że wnioski wynikają z badań i raportów sporządzonych przez dr Catherine Riva, dr Spinosa i anonimowego dziennikarza.

 

Dr Spinosa stwierdza, że należy stosować ​​środki ostrożności, aby zapobiegać zagrożeń stwarzanych przez adiuwant aluminium, który jest neurotoksyną. Dr Riva poddaje w wątpliwość szybką ścieżkę, jaką amerykańska agencja farmaceutyczna FDA przyjęła przy walidacji Gardasilu ®. 


Lekarze wskazują na "wyraźny wpływ”, jaki został wywarty na urzędników ze strony producenta szczepionki. Dochodzenie wykazało, że europejskie organy regulacyjne najwyraźniej wprowadziły zalecenia FDA, które są obecnie kwestionowane przez lekarzy ze względu na ich bezpieczeństwo i skuteczność.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika RobertM4

Z tego co piszą na Wiki to

Z tego co piszą na Wiki to istnieje około 100 odmian tego wirusa. Zrobili pewnie na jedną tak jak jest z tą na grypę i wciskają ludziom kit że pomoże aby im napchać kabze. Narobili tego g..a i teraz będą wypychać, najlepiej do biedniejszych krajów bo posmarują komu trzeba i zaraz będzie obowiązek szczepień. Ale ona raczej zaszkodzi, a nie pomoże .

Portret użytkownika booba

Gdybyś miała otrzymać

Gdybyś miała otrzymać szczepionkę, która, jak twierdzono, uchroni cię przed rakiem szyjki macicy, czyli jedną z najczęstszych zmian nowotoworowych u kobiet, też byś się cieszyła jak na haju.Niestety, coś za coś, nic nie jest bez skutków ubocznych.W tym przypadku porażenie układu nerwowego, jest dość wysoką ceną, chociaż to wciąż odsetek.

Każdy odpowiedzialny jest za własne słowa i treść wypowiedzi. Sposób w jaki traktuje drugiego człowieka świadczy tylko i wyłącznie o nim samym. Mój awatar jest wyrazem stałości poglądów i niezmienności przekonań, mój prywatny bunt jednostki.

Portret użytkownika magi74

  Nie dobrze mi sie robi jak

  Nie dobrze mi sie robi jak czytam i slysze o tych wszystkich szczepionkach nowoczesnego swiata!! Nie wierze w nie tak jak i te przeciwko swinskiej, ptasiej itd... Najpierw wprowadzaja, testuja je na nas jak na szczurach laboratoryjnych a pozniej kiedy wynik testu- smiertelnosc lub wieksza zachorowalnosc- okazuje sie niepowodzeniem lub wczesniej czyms zamierzonym... laskawie o tym informuja. Juz teraz nikomu nie mozna wierzyc. Dziwi mnie tylko, ze przez tyle dziesiatkow lat nie mozna znalezc szczepionki na raka a nowe szczepy grypy sa opanowywane w ciagu trzech, czterech miesiecy. Sami za siebie odpowiadacie ludzie, sami ladujecie w siebie zaraze. Jak wam powiedza, ze od nastepnego roku trzeba sobie odgryzac kciuki w zapobieganiu jakiegos nowego wirusa... zrobicie to? Mysle, ze wiekszosc tak by wlasnie poczynila. Naukowcy sa naszym guru. Alez ta ludnosc jest naiwna!!

Portret użytkownika booba

Dziwi mnie tylko, ze przez

Dziwi mnie tylko, ze przez tyle dziesiatkow lat nie mozna znalezc szczepionki na raka a nowe szczepy grypy sa opanowywane w ciagu trzech, czterech miesiecy To przestań się dziwić i naucz się jaka jest różnica między konkretnym, nazwanym, dobrze poznanym wirusem a nieokreślonym, zmiennym jak cholera patogenem, który wywołuje raka. Rak i inne nowotwory nie jest jednoznaczna chorobą. To zepsół cech i objawów. Grupa chorób, bo nie każdy nowotwór, narośl czy guz jest rakiem i na odwrót. Dla każdego rodzaju istnieje wiele niezależnych czynników etiologicznych.Jak możesz zaszczepić się na coś, co jest wywołane przykładowo przez świecące na twoją skórę słońce (czynnik UV), wpływ arsenu w środowisku, promieniowanie, używki, nawet geny ofiarowane ci przez rodziców (tzw onkogeny)?sprawdź sam: http://pl.wikipedia.org/wiki/Czynnik_rakotw%C3%B3rczy Gdyby nie bylos zczepionek, ospa wciąż zabijałaby dzieci, kaleki i upośledzeni po chorobie Heinego-Medina (Polio) spotykani byliby na kazdym kroku. Ok 15 % dzieci umierałoby w pierwszym roku życia z powodu krztuśćca, co piąta osoba z urazem tkanek skóry umierałaby w niesamowitym bólu na tężec, co drugi pacjent szpitala konałby na WZW, wśród populacji szalałaby gruźlica, płonica, cholera, borelioza, klebsielle. Nie demonizuj tak szczpeionek, bo wyeliminowały z życia codziennego masę chorób i niepotrzebnych śmierci. Doświadczenia na ludziach są prawnie zabronione, więc testy szczepionek i surowic przeprowadza się tylko na zwierzetach. Nie wszystkie objawy występujące u jakiegoś tam znikomego procenta ludzi zostały zanotowane u zwierząt, bądź co bądź, to inna fizjologia.Mimo wszystko, każdy czlowiek jest inny i inaczej reaguje na szczepionkę. Tych ze skutkami ubocznymi jest ZAWSZE jakiś procent, zwykle poniżej 5% szczepionych, bo nie istneije panaceum. Złoty lek na wszystko, bez skutków ubocznych nie ISTNIEJE. Przykro mi niszczyć twoją bajkę i wyobrażenie o idealnym świecie, ale są pewne rzeczy nie do przeskoczenia na naszym poziomie nauki. A media uwielbiają rozdmuchiwać wszystko do rangi wielkiej afery.  

Każdy odpowiedzialny jest za własne słowa i treść wypowiedzi. Sposób w jaki traktuje drugiego człowieka świadczy tylko i wyłącznie o nim samym. Mój awatar jest wyrazem stałości poglądów i niezmienności przekonań, mój prywatny bunt jednostki.

Portret użytkownika edmund

cyt, : "Doświadczenia na

cyt, : "Doświadczenia na ludziach są prawnie zabronione"
Ty sobie chyba jaja robisz - doświadczenia na ludziach przeprowadza, zgodnie z nowym prawem medycznym, kazda klinika i to bez wiedzy pacjenta. Moga Cie leczyć tez placebo bez Twojej wiedzy i zgody. Zgon zostanie ujęty w statystyce.
Istnieją też "badania terenowe" - moze się zainteresuj.
 
A może jednak zajrzysz do netu i poszukasz o procesach i ugodach koncernow szczepionkowych, które prowadzą masowe nielegalne badania na dzieciach np w Afryce.
 
Moze też poszukaj badań o tym, że za spadek ilości infekcji odpowiada infrastruktura wod-kan, a nie szczepionki.
 
A może porównaj sobie liczbę zgonów po chorobie np krztuścu w stosunku ilościowym do zgonów po szczepionce. Polska nie publikuje, ale Europa owszem.
 
A najlepsze na koniec:  cytuję
"Gdyby nie bylos zczepionek, ospa wciąż zabijałaby dzieci, kaleki i upośledzeni po chorobie Heinego-Medina (Polio) spotykani byliby na kazdym kroku. Ok 15 % dzieci umierałoby w pierwszym roku życia z powodu krztuśćca, co piąta osoba z urazem..."
odpowiedź:
w Niemcach 30% ludnosci się nie szczepiło i nie szczepi na nic (to jest ok 30 mln ludzi!!!)  bo szczepienia nie sa obowiązkowe.
Powiedz mi czemu tam nie ma masowych epidemii. Przecież muszą być wg Twojej wersji (15% powinno umrzeć w pierwszym roku zycia, czyli jakieś cztery!!! miliony dzieci rocznie).
 
Booba - Ty się ocknij. Masz duży zasób informacji; wykorzystuj ja DLA ludzi.
 
 

Portret użytkownika Onkolog

Proszę już nie kompromituj

Proszę już nie kompromituj się dalej... Nie Girasil, a Gardasil. szczepionki na boleriozę nie ma, eksperymenty na dzieciach się przeprowadza np. w Argentynie 14 zmarło, ich rodzice nawet nie wiedzieli, ze ich dzieci zostały uraczone szczepionką, a w Indiach i Afryce, to są już poligony eksperymantalne na najbiedniejszych, niepiśmiennych ludziach... Pisze o tym prasa - np. w Angorze. Ale w swoich "fachowych" pisemkach o tym nie przeczytasz...

Portret użytkownika zulka

Prosze o wiecej takich

Prosze o wiecej takich informacji, mam dwie corki  i synka, musze wiedziec jak sie bronic ;)Jakis czas temu czytalam wywiad z przedstawicielem firmy produkujacej te szczepionki i byl wyraznie zdziwiony tym ze sa one tak powszechnie stosowane, Powiedzial ze nikt nie jest w zadnym procencie zagwarantowac ze one wogole dzialaja... 

Strony

Skomentuj