Armia irańska testuje swoją obronę

Kategorie: 

images.google.com

Od piątku przez cztery dni będą trwały ćwiczenia irańskiej armii. Celem ćwiczeń jest przetestowanie obrony. Będą one miały miejsce na obszarze ponad 800.000 km. kwadratowych na wschodzie kraju. Izrael i Stany Zjednoczone nie wykluczają uderzenia na Iran, jeśli inne sposoby zatrzymania prac jądrowych zawiodą. Sekretarz obrony USA Leon Panetta ostrzega, że wojna z Iranem może zaszkodzić gospodarce światowej.

 

Od dłuższego czasu słychać o zbliżającym się konflikcie. Raport MAEA wskazuje na to, że Iran produkuje bombę atomową. Jednak Iran wciąż temu zaprzecza. Dodając do tego wszystkiego ostrzeżenia (np. Generała Makarova), skuteczny test broni hipersonicznej (USA) która będzie mogła uderzyć w dowolne miejsce na Ziemi w ciągu godziny czy test obrony armii irańskiej - można jedynie zastanawiać się kiedy dojdzie do konfliktu.

 

Źródło: http://www.jpost.com/IranianThreat/News/Article.aspx?ID=246137&R=R1

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Panie i Panowie jak na to

Panie i Panowie jak na to patrze to stwierdzam: NWO... wojna z Iranem- destabilizacja CAŁEGO bliskiego wschodu, paliwo po 20pln za litr albo i lepiej, astronomiczne ceny żywności, chaos zamieszki i idealna sytuacja do wprowadzania światowej dyktatury... Rosja i Ciny obojętnie stać raczej nie będą, i módlcie się, żeby czasami nie przyszło komuś do głowy użycie broni A, albo biologicznej, a jak sie cała impreza rozkręci to nikt się pier... za przeproszeniem nie będzie..... Tylko umarli widzieli koniec wojny....

Portret użytkownika Art

Fajnie wygląda to zdjęcie.

Fajnie wygląda to zdjęcie. Flaga z ludzi i dobrze wkomponowane czarne placki z tyłu. Chciałbym być wodzem takiego kraju:) Wszyscy robią co przywódca duchowo-polityczny każe. Kiedyś ajatollah powiedział nawet, że chyba zniesie urząd prezydenta, bo już ma go dosyć. A jak go ktoś obrazi to do paki na dłuuugie latka, a jak się wkurzy Ali to i mieczem ściąć każe tak żeby wszyscy wiedzieli i pamiętali o posłuszeństwie. A po za tym to dużo defilad robi z rakietami, aby wszystkie ludziska podziwiać mogli nowe zdobycze techniki użytecznej do Jihadu. A mnie też brakuje pochodów z lat 80-tych i defilad wojskowych.

Portret użytkownika Historyk

Konflikt ogólnoświatowy

Konflikt ogólnoświatowy rozpoczynający się na Bliskim Wschodzie to już stary pomysł z przełomu XIX i XX w. Wszystko na to wskazuje, że do wybuchu wojny może dojść - myślę, że celem jest masowa eksterminacja ludzi na całym świecie. Po ludzku ciężko zaradzić takim problemom, na pewno ludzie wierzący powinni się usilnie modlić aby przynajmniej zminimalizować skutki takiego konfliktu jeżeli nie da się jego uniknąć.Myślę, że obecna sytuacja jest podobna do tej jaka była w 1914 r. - też loklany konflkt przerodził się w wielką wojnę.

Portret użytkownika Baccalus

Momencik... Czy ja

Momencik...Czy ja przeczytałem "jeśli inne sposoby zatrzymania prac jądrowych zawiodą"??A co to? Czyżby Iran nie miał prawa do pokojowych prac jądrowych? Prac energetycznych?Czego te UeSAńce i izrealańce chcą?

Portret użytkownika Mały

Tak na marginesie to Rosja do

Tak na marginesie to Rosja do 2020 r. przeznaczy równowartość ok. 650 mld euro na modernizację swoich sił zbrojnych.  To wersja oficjalna bo myślę że wydadzą więcej i szybciej. Każdy widzi ekspansję USA na świecie.

Klikając codziennie  Pajacyka pomagasz Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. ">http://www.pajacyk.pl==self==null]

Portret użytkownika nedzarz1509

I znowu U.Sr.A ma powód żeby

I znowu U.Sr.A ma powód żeby wleźć po rope...Kiedy to sie wreszczcie  skończy?A czy Iran produkuje bombe atomową czy nie to największy terrorysta świata czyli Ameryka i tak tam wlezie.Ale ważne że skutecznie ludziom zamydlą oczy swoim słodkim pierdzeniem.Oni  są gorsi jak szarańcza!

Małe litery w moich postach,to nie błąd,tylko celowe podkreślenie braku szacunku dla skurwysynów.

Portret użytkownika Art

USA trochę obawiają się Chin,

USA trochę obawiają się Chin, bo inaczej nie wiadomo, czy już by tam nie siedzieli. Chiny zainwestowały tam trochę kasy i potajemnie wspomagają Iran w wyprodukowaniu tej bomby pewnie raczej dla kasy. Po za tym Rosjanie też wspomagają dla pieniążków Iran w energetyce jądrowej.Ciekawe co to będzie, aż zacieram łapki na dalsze wydażenia. Nic tylko internet i amerykański popcorn i patrzeć jak się leją z daleka oczywiście:)

Portret użytkownika Art

Będzie tak jak w

Będzie tak jak w przepowiedniach Michaldy - ucieknę w góry, ukradne wpierw laptopa z jakiegoś sklepu podczas rewolucji, zabiorę modem i kartę do internetu i w górach w jaskini będę siedział i dalej obserwował. Kurcze tylko żeby w górach był zasięg.... to mnie najbardziej niepokoi:)

Strony

Skomentuj