Czy ktoś mógł próbować zabić znanego krytyka UE, Nigela Farage'a ?

Kategorie: 

Lider brytyjskiej partii UKIP zasugerował, że w październiku ubiegłego roku ktoś próbował go zabić. Miało do tego dojść podczas drogi z Kent w Wielkiej Brytanii do Brukseli. Śruby jednego z kół jego Volvo zostało prawdopodobnie celowo poluzowane, aby polityk zabił się pędząc z dużą prędkością autostradami.

 

Nigel Farage twierdzi, że w okolicach Dunkierki cudem uniknął śmiertelnego wypadku i udało mu się opanować auto zjeżdżając na pobocze. Francuska policja stwierdziła, że ktoś celowo odkręcił śruby mocujące, ale nie wszystkie, co pozwoliło politykowi na przejechanie kilkuset kilometrów.

 

Farage twierdzi, że wcześniej wielokrotnie otrzymywał pogróżki, ale przeważnie je bagatelizował. Jednak po tym gdy francuscy policjanci, a potem mechanicy samochodowi, potwierdzili mu, że ktoś celowo poluzował śruby mocujące koło uznał, że może być rzeczywiście zagrożony. Mimo to postanowił nie podejmować żadnych działań.

 

Warto wspomnieć, że w maju 2010 roku w okolicy lotniska Hinton Airfield w Northamptonshire doszło do dziwnej katastrofy lotniczej samolotu Wilga 35A z Nigelem Farage'em na pokładzie. Informowano wtedy, że przyczyną było zaplątanie się baneru wyborczego w linki sterowania. Potem pilotowi zarzucono usiłowanie zabójstwa. Może za wcześnie, aby wiązać obie sprawy, ale w kontekście najnowszych doniesień warto to przynajmniej przypomnieć, bo taki związek może istnieć.

 

Nigel Farage znany jest z niewyparzonego języka. Jako poseł do parlamentu europejskiego często w niewybrednych słowach krytykuje unijne absurdy i nadużycia ze strony brukselskich biurokratów. Jeśli ktoś mógłby skorzystać na uciszeniu brytyjskiego polityka, to z pewnością właśnie ten unijny establishment.

 

Warto w tym kontekście przypomnieć, że inny znany krytyk UE, austriacki polityk Joerg Haider zginął właśnie w wypadku samochodowym, a na naszym podwórku śmierć w dziwnych okolicznościach dosięgła innego słynnego antyunijnego polityka, Andrzeja Leppera. Czy te sprawy można jakoś wiązać? Być może nie, ale warto się nad taką ewentualną korelacją zastanowić.

 

 

Źródła:

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/nigel-farage/12078683/Nigel-Farage-fears-he-was-v...

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/ukip/8173447/Nigel-Farage-plane-crash-pilot-charg...


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Lila

Ja bym na miejscu pana Farage

Ja bym na miejscu pana Farage bardzo uważała, bo jeśli faktycznie był to zaplanowany zamach to od teraz będzie tylko groźniej jak zbliża się referendum w sprawie wyjścia UK z unii. Wątpię, że osoby stojące za ty tworem odpuszczą sobie wyspy.

Portret użytkownika inzynier magister

Jak chodzi o miliardy euro to

Jak chodzi o miliardy euro to wiadomo że mogą się posunąć tajne elity od wieży babel do morderstwa ! Oni tam podobno w tym budynku mają wszystko zrobione tak żeby wszędzie była liczba sześć ! Trzy szóstki są ich symbolem ! Lepera też skasowali !
Stonoga skazany, tragedia smoleńska, Lepper zamordowany, odsiadka - Ator na Szybko #114
https://www.youtube.com/watch?v=_4zS1gZzCuk

Osobiście sięich boję bo oni mają czary masońskie i nie ma z nimi żadnego normalnego człowieka, jak ktoś trochę poszperał w internecie na ich temat to wie że nie można z ich organizacji wyjść żywym to znaczy nie można opuścic tajnych stowarzyszeń od tak sobie bo zazwyczaj zabijają ludzi którzy się pokapowali że służą istotom nadprzyrodzonym co to chcą ludzkość załatwić !

Nigela Farge chcieli załatwić ale w złym momencie się to koło mu odkręciło i uniknął śmierci ! Jak nie będziemy się modlić za rząd PiS-Kukiz to ich też załatwią jakimiś truciznami albo znowu jakąś bombe podłożą "jak ktoś będzie gdzieś leciał", oni są pod wpływem działania Apoljona i muszą wykonywac rozkazy jak zombie ! Zobaczcie na PO i inne partie sterowane przez te istoty że muszą gadać tak jak dostają rozkazy z unii lucyferian ! Dlatego tylko modlitwa do Jezusa Zbawiciela i do Maryi może nas uratować przed czarami !
Technologia starożytnego Babilonu ponownie - McGuire, Marzulli 
https://www.youtube.com/watch?v=pm0tAI0NSZY

Wzrost napięcia w Kijowie, szatan wyrzucony z nieba - 3 wojna światowa, illuminati, masoni, nwo
https://www.youtube.com/watch?v=6CkMHUZ9m58

Masoni strasznie boją się prawdy i wolności słowa !!! Sami zobaczcie jak bardzo ! "Platforma Obywatelska chce dogadać się z Krajowym Rejestrem Sądowym, by zablokowano wpis o wyborze nowych władz Telewizji Polskiej - dowiedziała się z nieoficjalnych źródeł niezalezna.pl.  Wpis o wyborze nowych władze TVP zostałby wstrzymany aż do decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. nowelizacji ustawy medialnej. Wprawdzie sam wpis nie uzależnia ważności wyboru, ale może być np. podstawą do odmowy przekazania siedziby, kont itd. Krajowy Rejestr Sądowy (KRS) jest rodzajem rejestru publicznego, prowadzonego przez wybrane sądy rejonowe. Zamieszcza się w nim m.in. informacje o władzach przedsiębiorstw."
http://niezalezna.pl/74572-po-zablokuje-wpis-do-krs-o-wyborze-nowych-wladz-tvp

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Wszystko się zgadza z tym co

Wszystko się zgadza z tym co piszesz, tylko kurw* nie do Jezusa, bo wszyscy którzy sie do  niego modlili zostali zamordowani, zabici i ulegli chorobie.
Bóg jest jeden i jest nim Stwórca Wszechświata. Nikt inny. I do niego się módl w skrytości swojego ducha, by nikt Twojej modlitwy nie słyszał, tylko ptaki i rośliny leśne...

Portret użytkownika And

Jak to jest, jak to możliwe,

Jak to jest, jak to możliwe, że wśród tych ludzi istnieją pozytywne wyjątki? Nigdy nie wiadomo, czy to nie jest teatr, a po wojnie czy coś ludzie ich wybiorą na rządzących a oni będą doić podobnie jak poprzedni?
Po prostu należy uważać.
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ