Eksplozja kolejnego obiektu z kosmosu, tym razem nad Tajlandią

Kategorie: 

W ciągu ostatnich 24 godzin doszło do dwóch nietypowych wydarzeń astronomicznych. Najpierw jasną kulę ognia zauważono nad Turcją o czym donosiliśmy wczoraj. Okazuje się, że to nie jedyne tego typu spektakularne zdarzenie. Do czegoś podobnego doszło też w Tajlandii.

 

Upadający obiekt widziano w poniedziałek, 7 września na niebie nad Bangkokiem. Jasna kula ognia przetoczyła się na niebie pozostawiając za sobą smugę białego dymu.

Incydent miał miejsce około 8:45 rano czasu lokalnego (04:45 UTC). Świadkami upadku meteoru było wiele osób spieszących się do pracy. Na szczęście udało się nagrać jego przelot na jednej z licznych w obecnych czasach kamer śledzących otoczenie. Według Urzędu Lotnictwa Cywilnego Tajlandii upadek obiektu nie spowodował strat. Prawdopodobnie cały meteor spłonął podczas wejścia w atmosferę jaśniejąc w ostatniej fazie lotu na chwilę przed dezintegracją.

Nagrania wykonane przez mieszkańców stolicy Tajlandii, pokazują, że ciało niebieskie przeleciało nad północną częścią miasta, pozostając w polu widzenia przez około sześć sekund. O przelocie jasnego obiektu donoszą również mieszkańcy sąsiedniej prowincji Kanchanaburi, położonej 200 km od Bangkoku. Wielu z nich twierdzi, że nie tylko zobaczyli ciało niebieskie, ale też usłyszeli donośny odgłos wybuchu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika keri

Syriues napisał: Zastanawiam

Syriues napisał:
Zastanawiam sie jedynie jak bardzo cialo mnie oklamuje
 
To bardzo dobrze, znaczy, ze zmieniasz postrzeganie. Tak się dzieje z tymi, którzy się obudzili.
Ciało, zmysły, świadomość działają na programach, które nas ograniczają. Te programy trzeba wywalić. Fałszywe programy są wgrywane nie tylko wraz z urodzeniem, lecz przez całe życie.
Całą nabytą wiedzę o świecie należy wywalić i zacząć tworzyć obraz Wszechświata od nowa. Warto. Żyje się piękniej, radośniej i bez lęków.
Świat wciskany nam przez presstytutki, polityków, sędziów niech zostanie ich światem i niech sobie w takim żyją.
 
Obecna nauka i wiedza są nastawione na fałszowanie rzeczywistości i zamykanie tematów ważnych dla ludzi. Nie znamy wielu energii, wielu materii, które są. Niepokorni fizycy dowodzą ich istnienia. Materia to nie tylko to, co da się dotknąć czy zobaczyć, są też inne materie. Podobnie jest z energiami, do których człowiek na razie w ogóle nie ma dostępu.
Powoli odzyskamy swe utracone możliwości. Proces ten już trwa.
Część człowiekokształtnych (nie kazdy człowiek jest człowiekiem) nigdy się nie obudzi, chodzi o tych, którzy służą złu.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ