Nowe informacje w sprawie tragicznej i tajemniczej śmierci człowieka, badającego ataki z 11 września

Kategorie: 

Amerykanin, badający przyczyny tragedii 11 września, został prawdopodobnie zamordowany wraz z dwójką swoich dzieci, podaje PRESSTV.

 

Philipp Marshall, były kapitan Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, autor teorii spisku dot. udziału rządu USA w atakach terrorystycznych  z 11 września, został znaleziony martwy dwa lata temu wraz ze swoją 14-letnią córką i 17-letnim synem.


Jego kolega, były pracownik bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych, który brał udział w badaniu powiedział, że istnieją dowody potwierdzające udział CIA w śmierci Marshalla. Wykluczył on jednocześnie możliwość samobójstwa. Ekspert przedstawił dowody, że morderstwo zostało popełnione przez profesjonalistów.


Sąsiedzi byłego kapitana samolotu słyszeli strzały, choć na pistolet Philip Marshalla, z którego ten rzekomo miał zabić swoje dzieci i psa, był nałożony tłumik. Ponadto, były kapitan był praworęczny, ale jego śmiertelna rana znajdowała się po lewej stronie, w obszarze płata skroniowego.

 

Dziennikarz Wayne Madsen sugeruje, że Marshall został zabity z powodu informacji, które miały pojawić się w nowej książce. Emerytowany oficer twierdził, że ataków terrorystycznych nie popełnili islamiści.

 

Ostatnio Marshall obawiał się o bezpieczeństwo swojej rodziny. Philip Marshall posiadał również rzekomo dowody, że administracja Busha spiskowała z wywiadem Arabii Saudyjskiej, gdzie wyszkolono terrorystów odpowiedzialnych za ataki z 11 września.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Zauważyliście że w Polsce

Zauważyliście że w Polsce nikt na szczytach władzy nie mówi nic o prawdzie masonerii ?! Większość polityków albo jest w masonerii albo się boii, lecz to pierwsze jest bardziej realne ! Musimy się modlić do Jezusa Chrystusa i uznać go za króla Polski wtedy może się uratujemy od tych zdrajców ! Dobrze by było się modlić też na różańcu poprzez MaryjęDziewicę do Boga !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika achiles

Nie to pierwszy CZŁOWIEK i

Nie to pierwszy CZŁOWIEK i nie ostatni, którego los taki spotyka obnażający " atuty " atuty DEMOKRACJI ZACHODU.  U nas też wielu tak se życie zakończyło zbliżając się zbyt niebezpiecznie do niegodziwości w wydaniu OBECNIE I W PRZESZŁOŚCI, NAM PANUJĄCYCH Z OBCEGO NADANIA i wielu jeszcze podobnie tak odejdzie, lecz wszystkich, nie usuną, a KROPLA WRESZCIE WYDRĄŻY SKAŁĘ i prawda kiedyś wreszcie wyjdzie, na wierzch, NAWET W MAŁYCH ROZUMKACH LEMINGÓW ZADŻUMIONYCH papką propagandową, jaką są obecnie tak mocno KARMIENI. 

Portret użytkownika nalepka

achiles Zamieszłeś szambo i

achiles
Zamieszłeś szambo i szmbo bekło Smile
Pozdrawiam I wirtualny PLUSIK dla Ciebie Smile

ps. Nie ma co z mącicielskim barachłem wchodzić w polemikę. Szkoda czasu, to raz, dwa ignorantów nie przekonasz bo są za słabi w myśleniu, trzy gówna nie tykaj gówno śmierdzi, pobrudzić się można i OFF topa zrobić. 

Portret użytkownika homik

Ja do ruskich nic nie mam

Ja do ruskich nic nie mam LUBIE ICH bo to słowianie. Słowianie to SIŁA,SZLACHETNOŚĆ której inne narody nie mają... jest jeden naród który słowiańszczyzne próbuje skundlić, domyślcie sie jaki.?

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem