Piorun wywołał pożar w gorzelni na Białorusi - spłonęło 110 ton spirytusu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W nocy z 20 lipca br. w miejscowości Peski (org. Пески) w obwodzie brzeskim piorun uderzył w destylarnię alkoholu, podaje białoruski dziennik CTV.BY (2:30 minuta fimu).

 

Kontrolę nad akcją gaszenia ognia przejęły służby ministerstwa spraw nadzwyczajnych. W wyniku pożaru zniszczonych zostało 110 ton alkoholu. Spłonął dach i ściany magazynu. Na szczęście nikt nie zginął i nikt nie został ranny. Na razie nie oszacowano strat powstałych na skutek zdarzenia.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika nałukowiec

Jaka szkoda, jaka szkoda...,

Jaka szkoda, jaka szkoda..., kuźnia jego, co za strata..., he, he, he, żartowałem głąby, teraz to ja codzień chodzę w białej koszuli, w garniaku i pod krawatem i teraz już nie chlam ani grama, więc mam to w doopie!
Żadne pijaki nie odziedziczą Królestwa zasrańce! Zapamiętajta se to ochlapusy, bo ino sie codzień z paciorami do radia modlita, a potem kradnieta swoje baby i dzieciokom zabawki na ankohol, co wam mózg tak lasuje i układ nerwowy paraliżuje żule, że nawet łazić już nie możeta!

Skomentuj