Sfilmowano niesamowity start Boeinga 787-9 Dreamliner

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Sfilmowano niesamowity start Boeinga 787. Film zyskuje niesamowitą popularność w Internecie. Maszyna jest gotowa do prezentacji na Paris Air Show 2015.

 

Uwagę zwraca przyspieszenie samolotu na płycie lotniska i niemal prostopadłe wzbicie się w powietrze na znaczną wysokość w odniesieniu do pasa startowego. Niektórzy obserwatorzy uznali, że Boeing zamierza zrobić salto – pisze Reedus.


Boeing 787-9 Dreamliner to szeroki dwusilnikowy samolot odrzutowy, zdolny do przewożenia 330 pasażerów. Na powyższym filmie zachowuje się jak myśliwiec, a nie samolot pasażerski. Może po okresie licznych usterek w tych maszynach, w końcu nadchodzi czas ich niezawodnej pracy, a samoloty te wkrótce staną się standardem.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Spotter

O tym właśnie pisałem. Film

O tym właśnie pisałem. Film użyty do artykułu dodatkowo był poddany sztuczkom filmowym które zostały tak zaprezentowane aby wzbudzić sensację której nigdy nie było.
 
Ludzie którzy nie mają styczności ani wiedzy z lotnictwa zwyczajnie się są poddawani manipulacji, a jak to widać po tym artykule, dość skutecznej.

Portret użytkownika NiesamowityMiś

Niesamowity start,

Niesamowity start, niesamowity film, niesamowite teksty, niesamowite odjazdy, niesamowite banały, a wszystko opisane w niesamowity sposób..... Zbiera się na womity...

Portret użytkownika Spotter

Niezły fake! Film zrobiony

Niezły fake! Film zrobiony celowo by wywoływać sensacje a w rzeczywistości wykorzystano tylko filmowe sztuczki. W tym przypadku, przyspieszony czas podczas rozbiegu, po wzbiciu się w powietrze czas został zwolniony do normalnego a po chwili znowu czas został przyspieszony. Dodatkowo odpowiednie ustawienie kamer oraz zoom i FOV (Field of View) dał taki efekt. Dodając do tego że maszyna była zupełnie pusta i z minimalną ilością paliwa dała efekt w postaci znacznie krótszego rozbiegu. Ot cała wasza sensacja.

Cała ta prezentacja to tylko trening przed Paryskim Air Show w Le Bourget.

Poniżej jest oryginalny film bez efektów specjalnych:

https://www.youtube.com/watch?t=67&v=KYbM-3E11Qo
 
EDIT:
 
Poniżej inny filmik promujący B787-9 w akrobacyjnym wydaniu:
https://www.youtube.com/watch?v=oEpasrXuGDY

Portret użytkownika dąb

Największą głupotą jest

Największą głupotą jest kupowanie najnowszego modelu samochodu . To dotyczy też i samolotów . A polski rząd być może i z tych właśnie powodów kupił nowiutkie dreamlinery. Cóż , ktoś może dostał w łapę , nikt z Polski jako poddany sojusznik nie będzie miał pretensji do amerykanów za usterki , a dzięki temu amerykanie przetestowali w praktyce samoloty i mogli wprowadzić niezbędne poprawki do najnowszej wersji.  Teraz to można mówić , że z fabryki wychodzą dosonałe samoloty . 

Skomentuj