Rzeka w Rosji przybrała krwisto czerwony kolor

Kategorie: 

Strumień Muriński zmienił kolor na krwisto czerwony. Być może dostały się do niego zanieczyszczenia z kanalizacji, albo ktoś celowo wlał do wody niezidentyfikowaną substancję chemiczną.

 

Miejscowi obserwowali ten ciek wodny od kilku dni. Ich zdaniem rzeka każdego dnia zmieniała swój kolor. Ich zdaniem woda stała się najpierw żółta, a potem zrobiłą się krwisto czerwona.


Mieszkańcy Kalinina twierdzą, że już nie pierwszy raz obserwują zmianę koloru rzeki, płynącej pomiędzy Grażdańską i Swetlanowską aleją. Czytelnicy portalu Fontanka piszą, że uwagę przyciąga nie tylko kolor, ale także nieprzyjemny zapach, pochodzący z wody.

 

Większość tego typu przypadków z czasem zyskuje wyjaśnienie i przeważnie okazuje się, że niezwykły kolor wody jest wynikiem jakiegoś zanieczyszczenia środowiska. W Rosji przemysł nie musi przestrzegać tak rygorystycznych przepisów jak te obowiązujące w Unii Europejskiej.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Beno

Proroctwa zapisane w znakach

Proroctwa zapisane w znakach na niebie 
https://www.youtube.com/watch?v=aJkF17O3NdA
Oczywiście nie brakuje szleńców którzy wlewają barwniki,niemniej jednak zmiany które się dokonują,mają na celu aby Ludzie mogli się nawrócić do Boga,ci co teraz drwią to tylko dlatego,bo żyją w dobrobycie i rozpuście, wizje piekła czyśćca Siosty Fałstyny,czy Glori Polo,i wielu świętych jest po to by Ludzie mogli się nawrucić,po drugiej stronie nie można już decydować.Oglondajcie o Ludziadziach których dotknął Bóg niewytłumaczalne uzdrowienia zniewoleia Ludzi przez złego Ducha.To ma nas umocnić i zbliżyc do Boda,jescze pare lat spowrotem były 2 Kanały teraz Ludzie komunikuja się z całym światem, Ewangelia będzie głoszona po całym świecie to się dzieje teraz.  
zobaczcie ten Film atak Demona na julię Kim
  https://www.youtube.com/watch?v=A2-gO7xLyTo

Portret użytkownika nowoczesny

Człowieku przestań gadać

Człowieku przestań gadać głupoty i straszyc ludzi, to ze woda zmieniła kolor to nei jest żaden znak od Boga!!!! Rzeczywistym znakiem od Boga będize tylko jeden to będize przyjście Chrystusa, ale mocno świetlistego Chrystusa z ciałem i duchem a nie takeigo że chmury sie ułożą a ludzie będą to traktować jako znak od Boga.  Najgorsze ejst to w tym wszystkim ze wszystkie znaki przypadkowe porównywane są do Boga. Bóg nie ma nic wspólnego z wodą, Bog nei ma nic wspólnego z gwiazdami, Bóg nei ma nic wspólnego z pogodą. Najlepiej by było jakby ludzie odeszli od tego Boga na zawsze aby byli szczęśliwi, np: widziałem planety bez gwiazdy, albo zbudować ogromne statkie kosmiczne oswietlone sztucznym oswietleniem tak aby całkowicie uniezależnic sie od Boga. Moim największym mazeniem jest to aby ludzie na zawsze zostali oddzieleni od Boga. http://kopalniawiedzy.pl/PSO-318-5-22-planeta-samotna-planeta,19005 Czemu tylko Bóg? Fajnie by było oddzielić sie od Boga. Smile Moim największym marzeniem jest odejscie od Boga i uniezależnienie sie od jego dzieł np tworzenei własnych gwiazd, lub sztucznego osietlenia na innych planetach aby nie korzystać ze siatła które stworzył sam Bóg tak jak na ziemi. Człwoiek potrzebuje rozrywki, zabawy radosci - człwoiek potrzebuje odejscia od Boga!!!!! 

Portret użytkownika achiles

Ile to już tych krwistych

Ile to już tych krwistych rzek było, nawet tutaj w ciągu ostatniego roku jakieś trzy artykuły to pokazywały i opisane było. No i co coś się stało, z tego tytułu ? Nie nic się nie stało wielkiego, ani w Chinach, gdzie to było, ani we Włoszech, ani wszędzie indzie, gdzie to występowało. Po prostu to jest coś, co nie stanowi jakiegoś fenomenu, bardziej dziwne i niewytłumaczalne były odgłosy płynące z głębi ziemi, były przez rok słyszalne w wielu rejonach świata i nagle ustały i jest o tym cisza, to powinno niepokoić, a nie coś, co cyklicznie się pojawia w różnych częściach świata. 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem