Przypływ stulecia wpłynął na wybrzeże Francji z „prędkością galopującego konia”

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia

Na północno-zachodnim wybrzeżu Francji odnotowano wielki przypływ – przypływ wieku. Tak Francuzi nazwali bezprecedensowe w historii zalanie brzegu.

 

Aby zobaczyć powódź, w Normandii zgromadziło się dziś dziesiątki tysięcy turystów z całego kraju. Klasztor Mont Saint - Michel został całkowicie odcięty od świata zewnętrznego. Obecnie poziom wody osiąga wysokość czteropiętrowego budynku, ale to nie jest jeszcze rekord.

 

Władze informują, że wody wciąż przybywa z „prędkością galopującego konia”. Siła fali, jak wyjaśniają naukowcy, zależy od położenie słońca i księżyca i ma związek z ostatnim zaćmieniem.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Pantałyk

Oto pokłosie cywilizacji

Oto pokłosie cywilizacji medialnej i prosty dowód na to, że można manipulować masami na dowolny sposób. Wystarczy krzyknąć, coś tam pokazać i ludki biegną same do paszczy lwa.
Zobaczycie że jeszcze wykorzystane zostanie to wręcz modelowo wobec zwykłych ludzików. No bo cóż...ludziki same wręcz się proszą.

Skomentuj