Król Jordanii Abdullah twierdzi, że „zaczęła się trzecia wojna światowa”

Kategorie: 

Król Jordanii Abdullah II, w poniedziałek 2 marca br. złożył oświadczenie dotyczące grupy terrorystycznej „Państwo Islamskie”. Stwierdził, że walka z tą organizacją to nic innego, jak początek trzeciej wojny światowej.

 

Odważna deklaracja jordańskiego monarchy zostałą wypowiedziana podczas rozmowy z CNN:

„To trzecia wojna światowa. Muzułmanie, chrześcijanie i wyznawcy innych religii walczą w niej ze sobą zaciekle”.

Król Abdullah był wstrząśnięty sposobem w jaki zamordowano pilota jego armii. Został on spalony żywcem w klatce. Aby go pomścić naloty na pozycje zajmowane przez terrorystó z ISIS wykonał sam król, który jest pilotem wojskowym.

 

Z punktu widzenia tego bliskowschodniego władcy III wojna światowa trwa w najlepsze, tylko nie zauważamy tego i postrzegamy wiele konfliktów odrębnie, podczas gdy są one podszyte wspólną religijną podbudową.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika lill

Rany ludzie jaka III wojna

Rany ludzie jaka III wojna światowa ?
Żeby mogła wybuchnąc III wojna światowa to musi sie najpierw zakończyć II - a ta trwa w najlepsze.
poczytajcie troszkę faktów z historri szczególnie tych z tzw końca II wojny światowej - ale same fakty bez tzw interpretacji, zastanówcie się nad nimi a napewno wyjdzie wam, że ta wojna trwa w najlepsze i po przejściowym wyciszeniu znowu nabiera rozpędu.
 
 

Portret użytkownika Kazek12

Grupa tych terrorystów jet

Grupa tych terrorystów jet finan sowana przez wywiady zachodznie  w celu wywołania chaosu na świecie i dobrze byłoby wywołac nowa wojne religijną oraz stworzyć nowa krucjate na ziemie islamskie ?

Głosuj przeciw
-39
Portret użytkownika Mojeimię44

illuminaci udowadniają swoją

illuminaci udowadniają swoją potęge eh! Jak zawsze zamiast jednoczyć dzielą! Więc nie dajcie się im podjudzić!Dokumentami ich trzeba! Nie wojskiem! Nie wojskiem! Udowadniać winy pocztą papierkową i elektroniczną nie wojną. Oni się śmieją! A bestia to rmf.fm! Zaczęło się! Państwo islamskie ma prawo bytu i tam jest potrzebna woda jedzenie picie a nie rozlew krwi ale gwiazdki musza się wyszaleć! Niech szaleją! Szaleją! jak marsa odpierdolą to gdzie uciekną?

Portret użytkownika Fred

Raczej nie chodzi o globalny

Raczej nie chodzi o globalny konflikt, to bylo by podcinanie galezi na ktorej siedza, bardziej wyglada to na starania wywolania wielu srednich i malych lokalnych konfliktow, tylko wtedy utrzymaja sile swojej waluty jako najpewniejszej, tylko wtedy beda oaza spokoju, tylko wtedy beda dyktowac warunki sami kontrolujac wszystko z za oceanu

Portret użytkownika lolo

Dąży się do globalnego

Dąży się do globalnego konfliktu tylko tym razem metodą "małych kroczków" w ramach "gotowania żaby". A któregoś dnia zobaczymy za oknem wybuchające pociski i trochę się zdziwimy. Tak jak kiedyś w pewnej jadłodajni dla ubogich i bezdomnych klient został zmierzony alkomatem - wyszło ok. 3,0 promile - i zadał pytanie: "Skąd się to wzięło?" No to dostał odpowiedź: "UFO".

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika fred

jaki problem globalny

jaki problem globalny konflikt? juz mogłby byc od dawna, tyle powodów naokoło, ale go nie ma, byc może dopiero szukają kogoś jak hitler i naród który da się podpuścić i pójdzie za nim w ogień, być może znaleźli go juź na ukrainie, ale raczej nie zalezy im na IIIws tylko na stworzeniu ogólnoświatowego zamieszania, bo tylko wtedy mogą na tym ugrac najwiecej, IIIws moze byc ew. skutkiem ubocznym, kiedy coś wymknie sie spod kontroli lub pójdzie nie tak jak planowali, lub być ostatnim stadium planów, kiedy wygrana bedzie 100% pewna

Portret użytkownika Witold37

Dlaczego powinnismy

Dlaczego powinnismy przygotować się do wielkiej wojny?
 
Podaje linka do artykułu:
https://treborok.wordpress.com/dlaczego-powinnismy-przygotowywac-sie-do-wielkiej-wojny-cz-1/
 
Warto się zapoznać, choć ja z kilkoma tezami z tego artykułu się nie zgadzam, a pewne sprawy widzę inaczej, jednak nie o to teraz juz chodzi, aby szukać różnic na siłę przy takim temacie jak III wojna światowa, tylko aby dostrzec wreszcie dokąd to wszystko zmierza!
 
Cytat z artykułu:
"...ułatwi to osiągnięcie głównego celu, redukcji populacji ... muzułmanów, przede wszystkim Arabów, mają zamiar wyniszczyć maksymalnie...
Druga grupa, która mają zamiar zniszczyć do maksimum, to Słowianie. Właśnie dlatego drugi ciężki scenariusz wprowadzany jest z Ukrainy na terytorium Rosji."
 
Dalej bujajcie w obłokach lemingi, a w pewnym momencie naprawdę - fizycznie, znajdziecie się w pośród obłoków, a dokładnie to co z Was po wyparowaniu pozostanie - gdy już, nie daj Panie Boże! - ta wojna wybuchnie.
 
Ogromnie ubolewam nad ślepotą, ignorancją, a także lenistwem ludzi, którzy otumanieni błyskotkami współczesnej cywilizacji, uśpieni przez media, zaganiani za błahostkami, zaniedbali poszukiwania PRAWDY o świecie w którym żyją (nie mylić z "prawdą" z telewizji i mass mediów), choć codziennie znajdują czas na przykładowo przeglądanie dziesiątek bzdurnych stron na fejsie czy oglądanie serial...
 
A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów...

Portret użytkownika Hathor

Dla Europy to Ukraina może

Dla Europy to Ukraina może być zarzewiem następnego globalnego konfliktu. Zresztą dla każdego kraju wojna światowa ma inną datę. Jedni twierdzą, że III WŚ trwa od zburzenia WTC i zabawy w berka z Binladenem, póżniej z Husajnem, Kadafim, Assadem, dla innych nie skończyła się II WŚ, dla króla Abdullaha zaczęła się właśnie teraz III.  Czym to jednak jest w porównaniu z piekłem, które miało miejsce w latach 1937-45.

Portret użytkownika Ślązak88

Dokładnie to samo mi do głowy

Dokładnie to samo mi do głowy przyszło. 
Plan Pike'a sprawdza się w 100%

"The First World War must be brought about in order to permit the Illuminati to overthrow the power of the Czars in Russia and of making that country a fortress of atheistic Communism. The divergences caused by the "agentur" (agents) of the Illuminati between the British and Germanic Empires will be used to foment this war. At the end of the war, Communism will be built and used in order to destroy the other governments and in order to weaken the religions."
"The Second World War must be fomented by taking advantage of the differences between the Fascists and the political Zionists. This war must be brought about so that Nazism is destroyed and that the political Zionism be strong enough to institute a sovereign state of Israel in Palestine. During the Second World War, International Communism must become strong enough in order to balance Christendom, which would be then restrained and held in check until the time when we would need it for the final social cataclysm." 
After this Second World War, Communism was made strong enough to begin taking over weaker governments. In 1945, at the Potsdam Conference between Truman, Churchill, and Stalin, a large portion of Europe was simply handed over to Russia, and on the other side of the world, the aftermath of the war with Japan helped to sweep the tide of Communism into China
"The Third World War must be fomented by taking advantage of the differences caused by the "agentur" of the "Illuminati" between the political Zionists and the leaders of Islamic World. The war must be conducted in such a way that Islam (the Moslem Arabic World) and political Zionism (the State of Israel) mutually destroy each other. Meanwhile the other nations, once more divided on this issue will be constrained to fight to the point of complete physical, moral, spiritual and economical exhaustion…We shall unleash the Nihilists and the atheists, and we shall provoke a formidable social cataclysm which in all its horror will show clearly to the nations the effect of absolute atheism, origin of savagery and of the most bloody turmoil. Then everywhere, the citizens, obliged to defend themselves against the world minority of revolutionaries, will exterminate those destroyers of civilization, and the multitude, disillusioned with Christianity, whose deistic spirits will from that moment be without compass or direction, anxious for an ideal, but without knowing where to render its adoration, will receive the true light through the universal manifestation of the pure doctrine of Lucifer, brought finally out in the public view. This manifestation will result from the general reactionary movement which will follow the destruction of Christianity and atheism, both conquered and exterminated at the same time." 

Portret użytkownika MOBIS1

"Będziecie słyszeć o wojnach

"Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać..." - biblia jest często różnie interpretowana jednak te słowa dotyczą końca: "Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać i moce niebios zostaną wstrząśnięte."

Portret użytkownika achiles

A gdzie ten KRÓL był w 2001

A gdzie ten KRÓL był w 2001 roku 09.11, kiedy tak naprawdę zaczynała się ta III WOJNA ŚWIATOWA, poprzez ZWODNICZY AKT TERRORU, który został dokonany przez najbardziej zbrodniczy układ jaki wówczas siedział w BIAŁYM DOMU? Gdzie on był kiedy potem w wyniku tego ATAKU, pod FAŁSZYWĄ FLAGĄ zaatakowano najpierw AFGANISTAN, potem IRAK, następnie LIBIĘ, by sie potem na SYRIĘ zasadzić, co na szczęście jeszcze się, nie udało. No i gdzie wówczas był ten KRÓL obecny PROROK OD SIEDMIU BOLEŚCI?!! A GDZIE TEN KRÓL BYŁ I BYWA, KIEDY WYBRANY NARÓD WYŻYNA PALESTYŃSKICH, BEZBRONNYCH CYWILI ?!!

Portret użytkownika MARGO

"..Muzułmanie, chrześcijanie

"..Muzułmanie, chrześcijanie i wyznawcy innych religii walczą .."
___________________________________________________________
Walczą..., ciekawe tylko - czy wiedzą z kim i o co walczą ?
 
„…badania genetyczne wykazały ponad wszelką wątpliwość, że ludność zamieszkała w Izraelu w blisko 80% należy do plemienia Chazarów.
Chazarzy, to plemię mongolskie, a nie semickie.
No i mamy problem.
Okazuje się, że ci najwięksi krzykacze o antysemityzmie, są Mongołami. Widać tutaj również siłę propagandy.
Tak długo wmawiano tym ludziom, że są żydami, że sami w to uwierzyli…
Jeżeli więc ludzie mieszkający w Izraelu nie są semitami, to jakim prawem mieszkają na ziemi semickiej, powołując się na korzenie ?...
Jak podaje Veterans Today, opierając się na wypowiedzi wysokiego funkcjonariusza wywiadu, że najlepsze byłoby przetransportowanie ich z powrotem na Ukrainę.
 
Jeżeli porównamy daty powstania Raportu 2009 rok, datę „wycieku” raportu 2012 rok i powstanie zamieszek, a potem przewrotu politycznego na Ukrainie, to można powiedzieć, że wszystko się zgadza.
Źródło informacyjne z kręgów wywiadowczych od razu zastrzega się, że oczywiście wszystkich ludzi od razy nie przetransportujemy na Ukrainę. Nie posiadamy ani środków, ani funduszy w takiej wysokości, ale kto chce, będzie miło wspomagany.

Na wszelki wypadek mamy cenzurę wojskową. Sam musisz się domyśleć, Wnuczku, w jakim celu.
Wszyscy „żydzi”, którzy będą chcieli wrócić, będą mile widziani. Dlatego pełniącym funkcję Prezydenta tego zabiurkowego tworu jest obywatel Izraela. Musi przecież przygotować teren. Inni publicyści już zaczynają urabiać opinię publiczną twierdzeniami: Jesteśmy dumni, że jesteśmy ludem z 4000-letnią historią i wracamy do naszych korzeni do Europy. …”
http://wolnemedia.net/author/dr-jerzy-jaskowski/

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika raqq

Poza tym to chazarskie

Poza tym to chazarskie ścierwo jest pozostałością po neandertalczykach, których resztki przetrwały w górach Kaukazu ostatnie  zlodowacenie. A dodatkowo są genetycznie bardziej obciążeni skłonnością do schizofrenii. W odróżnieniu od pozostałej części ludzi, którzy pochodzą od Homo Sapiens Sapiens. 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem