Spektakularne halo podczas zachodu Słońca

Kategorie: 

Od kilku dni na niebie można obserwować niezwykłe zjawiska optyczne. W ciągu dnia halo słoneczne, na nocnym niebie zaś halo księżycowe. Spekakularne fenomeny są wynikiem dużej ilości kryształków lodu w atmosferze i na wskutek odbitego światła na nich powstaje efekt halo.

 

Powyżej wideo time-lapse nakręcone w Rybniku w dniu 01.02.2015 a na nim wyraźne halo słoneczne podczas zachodu słońca. Istnieje też wiele doniesień o halo ksieżycowych, które również były obserwowane w niemal całej Polsce.

 

Pojawianie się takich zjawisk świadczy o predyspozycjach atmosfery, które zdradzają też, że prawdopodobnie nadciąga zmiana pogody.

 

 

 

Źródło: http://dai.ly/x2g91hq

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika bogdan4957

Myślę że system HAARP jest

Myślę że system HAARP jest ściśle powiązany z Chemtrails.Ponieważ rozpylane substancje mogą za pomocą sił elektromagnetycznych ( HAARP ) tworzyć na niebie różne obrazy i to w różnych kolorach.Kto dobrze i uważnie przegląda wiadomości w sieci zna ten temat.Na pewno  samo oglądanie tego zjawiska nic am nie daje.Trzeba znać chociaż podstawy działania takiego układu typu Chemtrails-HAARP ( drobiny metali i nie tylko + ukierunkowana fala elektromagnetyczna )

Portret użytkownika patriota

Klaus: Produkt inwitro,który

Klaus: Produkt inwitro,który jest przedmiotem badań naukowców.Niestety jest to produkt nieudany.Tworzy skrzyżowanie k***y z osłem i jest siężki do za******a i odporny na wiedzę.Został stworzony na próbę.Teraz zastanawiają się co z tym fantem zrobić?Ale jest propozycja by to hasło umieścić w podręcznikach szkolnych,ku przestrodze innym,jakim nie należy być człowiekiem.

Portret użytkownika bogdan4957

Do Klaus: Mądrość przemówiła

Do Klaus: Mądrość przemówiła ustami prostaka.A co do dowodów poszukaj ich sam w necie.Trochę odciążysz nas na forum od twoich naukowych pojęć których w ogóle nie rozumiesz.Poza tym wracaj do szkoły.chyba że przy porodzie dostałeś w łeb zamiast w dupę.Ucz się i nie siej propagandy

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ