Pułkownik wywiadu Piotr Wroński twierdzi, że Polska jest potajemnie wpychana w wojnę na Ukrainie!

Kategorie: 

Źródło: internet

Od jakiegoś czasu słyszymy pogłoski odnośnie „zakończenia wojny w Ukrainie”. Wszyscy czekamy z upragnieniem na koniec tego dziwnego i tajemniczego konfliktu, zwłaszcza my Polacy, żyjemy przecież tuż obok tej masakry, a jak niektórzy twierdzą: „depopulacji”. Nikt nie chce iść ginąć za obce narody, zresztą nikt nie wie dlaczego ten konflikt trwa tak długo, przecież normalne państwo już dawno by się poddało by chronić swoich obywateli przed wspomnianą depopulacją ?

 

 

Pojawiają się głosy, że ta wojna ma trwać długo, znacznie dłużej niż nas informują oficjalnie media. Ktoś ma w tym ukryty cel. Tak sugeruje pułkownik wywiadu Piotr Wroński. Dodatkowo w audycji z 8-go lipca 2024 r. słyszymy, że komuś zależy, by w tą dziwną i okrutną wojnę wciągnąć Polskę! Pojawia się retoryczne pytanie: czy Polacy chcieli by iść i ginąć za Ukraińców, albo za jakieś bliżej nieokreślone sojusze ? Dodaktkowo słychać o podpisywaniu w tym celu odpowiednich umów międzynarodowych, co sprawę mocno uwiarygadnia ! Po odpowiedzi na te pytania odsyłamy do zamieszczonych tu filmów.

Linki:

Kto wpycha Polskę do wojny? Płk wywiadu Piotr Wroński ujawnia szokującą prawdę o zagrożeniu Polski

https://www.youtube.com/watch?v=nOUaBcR3kfA

PILNE: D. Tusk podpisał GROŹNĄ Umowę z Ukrainą! TRZY NIEBEZPIECZNE ZAPISY. Polska wyśle WOJSKO!

https://www.youtube.com/watch?v=ldaNj6Xn_xU

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika axell69

By iść na wojnę   to  trzeba

By iść na wojnę   to  trzeba mieć   armię  oraz amunicję  .  Polska  posiada  silną armię  Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego  w ilości  64  duchownych  plus   kościółki obwoźne namiotowe  trzy przyczepy opłatków  gromnic    i   z  osiem przyczep z mszalnym i  no to na tyle w tej armii  dobrego .

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika Endymion

Ja jednak uważam, że napisał

Ja jednak uważam, że napisał prawdę i trzeba to popularyzować, że chcą Polskę i Polaków wciagnąć w tę wojnę.

Zauważcie, że chcą Ukrainę w NATO i EU, a jest państwo zniszczone, wyludnone, skorumpowane, ale bezrefleksyjnie chcą, a taka Gruzja podjęła aneksję do Jewrounii i słyszę tylko o problemach., bo nie lubią LGBT i nie wspierają Ukrainy. 

W doktrynie Układu Warszawskiego, jak i NATO, jest pole bitwy na terenie Polski, sojusze i czasy zmieniają się, ale przeznaczenie terytorium Polski już nie. Zauważcie rozkład interesów niemieckich, jak i baz Usraelskich w Polsce, oraz brak inwestycji w Polsce B. Polska do Wisły od zachodu jest bezpieczna. Cała Polska złoży się na obronę Warszawy, gdzie zapewne zbudują kopułę lepszą niż w Izraelu. Myślę, że na polskiej ziemi nie ujrzymy ruskich tanków, a jesdynie Iskandery niszczące lotniska umożliwiające start ukraińskim F-16.

Zauważcie, że NATO dbatuje nad pomocą militarną dla Ukrainy w perspektywie do 2030 roku, Czylioni nie chcą zakończyć tej wojny sybko i tak wkurwieni na Orbana, który chciał negocjować. Wojna to świetny biznes i musi trawć.

Nie widziałem rzadnego opracowania ekonomicznego ile by mi zostało w kieszeni miesięcznie, gdybym nie musiał dofinonsowywać złomu wojennego. Za to jest wielkie hurra, że Rumunia przkaże jeden zestaw Patriot za miliony dolarów, który wzieła i tak na kredyt, Ukrainie, a który dron za kilka tysięcy $ potrafi zniszczyć. 

ponadto ta wojna jest doskonałą przykrywką do kryzyzysu gospodaczo finansowego ekonomicznego światowego, aby ludki nie pytały dlaczego biedniają w zastraszającym tempie.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Skomentuj