W Rosji zabroniono prowadzenia pojazdów transwestytom i sadomasochistom

Kategorie: 

Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew podpisał dekret, zgodnie z którym transseksualizm, sadomasochizm i pedofilię uznano za zaburzenia osobowości seksualnej. Postawy te wpisano na listę zaburzeń, które stanowią przeciwwskazania do prowadzenia pojazdów, podaje NewsRu.com.

 

Dokument podpisano 29 grudnia 2014, ale opublikowano w ostatnim tygodniu. Przyjęcie tej uchwały ma na celu uzupełnienie programów, służących ograniczenia liczby wypadków śmiertelnych na drogach do 10 na 100 tys. mieszkańców. Przeciwwskazania odnoszą się do „zaburzenia osobowości i zachowania w dorosłym życiu” - według Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Zdrowia (MKB-10).


Spis MKB-10 obejmuje zaburzenia zachowań seksualnych tj. transseksualizm, transwestytyzm, fetyszyzm, podglądactwo, sadomasochizm, pedofilia, ekshibicjonizm, nekrofilia i inne. Warto podkreślić, że orientacja seksualna sama w sobie nie jest uważany za zaburzenie. Rządowy dekret stwierdza, że „zaburzenia seksualne” mogą być przeszkodą do prowadzenia pojazdów „ze względu na obecność przewlekłych i długotrwałych zaburzeń psychicznych, którym towarzyszą ciężkie lub utrzymujące się zaostrzone dolegliwości bólowe."


Na listę przeciwwskazań wpisano także choroby układu nerwowego. Wśród nich są schizofrenia, zaburzenia nastroju, upośledzenie umysłowe, padaczka, alkoholizm i zaburzenia widzenia. Wymagania dotyczące badań lekarskich kierowców zostały zatwierdzone w 2013 roku, a lista przeciwwskazań dopiero w ostatnich dniach.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika konservaTor

 Kiedy widzisz kogoś w bańce

 Kiedy widzisz kogoś w bańce lewicy, jest on zniewolony przez własną empatię i powstrzymywany przez wstyd. Dlatego lewica jest tak jadowita. Nie chodzi o to, że jesteś po prostu „problematyczny”. Dla nich popełniłeś herezję, konsultując się z własnym sumieniem
W tym rozumowaniu zgoda jest ważniejsza od moralności.

Portret użytkownika radiotvtosyf

We wszystkich mediach w

We wszystkich mediach w Polsce w zarządzie co decyduje o czym mają mówić są syjonistyczne pedały, we wszystkich, oni układają scenariusze, jakie wiadomości ma powiedzieć sługus dziennikarz. Nie ma Polskich już mediów wszystkim sterują syjonistyczne-pedały, każdego mogą podsłuchiwać i mają dostęp do monitoringu jak tajne służby. Tak samo ich informatycy od sprzętu, to wszystko to syjonistyczne-pedalstwo, nie ma tam prawdziwych Polaków. Wszystkie te szumowiny są skorumpowane, anty moralne i bandyckie bez sumienia. Do własnej śmierci już się tacy świry nie zmienią,
najlepsze Polskie jednostki oddawały życie za nas kraj, a takie bydło teraz dostało się do władzy i rządów, przekupne, podżegające gorsze niż dzikie bydło.

Portret użytkownika patriota

Putin jest przykładem

Putin jest przykładem prawdziwego patrioty oraz jest bardzo dobrym politykiem.Na pewno nie dopuści do NWO.Podobnie jak my wszyscy z krajów słowiańskich.Słowianie mają swoją strodawną tradycję nie są sztucznie stworzonym państwem ze sztczną historią tak jak znane nam jedno mocarstwo gdzie prawdziwi amerykanie siedzą w rezerwatach.

Portret użytkownika Pantałyk

Jeszcze trochę i trzeba

Jeszcze trochę i trzeba będzie prosić Putina albo Łukaszenkę o azyl. W przeciwnym razie czeka nas egzystencja w śmietniku i szambie, lub zapieprzanie za ochłapy na plantacji ogórków w Hiszpanii.

Portret użytkownika 777

Homoseksualiści chcą

Homoseksualiści chcą zniszczyć wszystko co normalne ! Antypolski film Pawła Pawlikowskiego „Ida” ma szansą otrzymać nagrodę Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych (BAFTA). „Ida” – choć przedstawia nieprawdziwy i krzywdzący obraz polskiej historii – jest nagradzany nie tylko w Polsce, ale także za granicą.
 
Na tym przykładzie widać że lewackie bojówki ideologiczne chcą zniszczyć wszelką moralność oraz religię a wiadomo że Polska jest religijna i posiada potencjał moralny zagrażający lewackim zboczeńcom ! Nie wspominając o tradycji rycerstwa polskiego i narodowej wspaniałej duszy Polaków !

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Portret użytkownika Krystian

Popieram tepic Homosekzualizm

Popieram tepic Homosekzualizm pedofilie!! ta zmiana w prawie rosyjkim moze ma tez swoje wad ale jak na moje jest wiecej zalet jezeli alkoholikom narkomanom czy schizofremika nie dadza prawa jazdy to na pewno to wyjdzie na PLUS!! nie wiem czy homosekualizm ma cos wspolnego z prowadzeniem pojazu ale i tak to popieram!! bo trzeba gejow i pedofilow ograniczac na kazdyk kroku a nie jeszcze ich wspierac!!!!!!!!!

Portret użytkownika Calvo

Władimir Putin wygłosił

Władimir Putin wygłosił przemówienie o napięciach z mniejszościami w Rosji. Powiedział: „Każdy przedstawiciel mniejszości, pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli chce żyć i pracować w Rosji, powinien mówić po rosyjsku, i przestrzegać rosyjskiego prawa. Jeśli muzułmanin woli prawo szarijatu, to radzimy mu, aby przeniósł się do tych krajów, gdzie szarijat obowiązuje. Rosja nie potrzebują mniejszości muzułmańskich. To te mniejszości potrzebują Rosji aby je chroniła, ale my nie będziemy tworzyć specjalnych przywilejów,  ani zmieniać naszych praw zgodnie z ich życzeniami. Mogą  sobie krzyczeć głośno o „dyskryminacji”. Nie będziemy tolerować braku szacunku dla naszej rosyjskiej kultury. Takie samobójstwo kulturowe ma miejsce w Ameryce, Anglii, Holandii i Francji, i muzułmanie przechwycą władzę w tych krajach. Jeśli my mamy przetrwać jako naród, to Rosja nie pójdzie tą drogą. Rosyjskiego prawa i tradycji nie da się pogodzić z brakiem kultury i prymitywnymi zwyczajami szarijatu. A jeśli nasz szanowny ustawodawca (Duma) uważa, że należy stworzyć nowe prawa, musi przede wszystkim mieć na uwadze interes Rosji i pamiętać, że mniejszości muzułmańskie nie są rosyjskie.’’  Słowa prezydenta  Putina posłowie do Dumy przyjęli owacją na stojąco.
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem