Putin zdradził Carlsonowi w wywiadzie kiedy zaatakuje Polskę!

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

Wywiad Tuckera Carlsona z Władimirem Putinem stał się tematem szeroko dyskutowanym w mediach oraz przyczyną licznych kontrowersji. Putin został wprost zapytany kiedy zaatakuje Polskę, oto co odpowiedział.

 

Głównym przekazem, jaki Putin chciał dostarczyć Amerykanom, była kwestia bezsensowności dalszego wspierania Ukrainy zarówno finansowo, jak i militarnie. Putin stwierdził, że zaprzestanie dostaw broni zakończyłoby walki w ciągu kilku tygodni. Jednak jego odpowiedzi na pytania Carlsona ujawniły coś więcej niż tylko pragnienie zakończenia konfliktu. Putin przyznał, że cele wojenne Rosji nie zostały jeszcze osiągnięte, w szczególności chodziło mu o tzw. "denazyfikację" Ukrainy.

 

Putin wykorzystał wywiad również do podważenia wiary Amerykanów w demokrację, przedstawiając system polityczny USA jako nieefektywny i niesprawiedliwy. Zwrócił uwagę na swoje relacje z byłymi prezydentami USA, w tym z Donaldem Trumpem, podkreślając, że w jego ocenie amerykańska demokracja jest iluzoryczna​.

 

W wywiadzie Władimir Putin wyraźnie zaznaczył, że Rosja nie ma zamiaru atakować Polski ani Łotwy, podkreślając, że Rosja będzie walczyć za swoje interesy "do końca", ale nie interesuje jej rozszerzanie wojny na Ukrainie na inne kraje, takie jak Polska i Łotwa. Putin stwierdził, że jedynym przypadkiem, w którym mógłby sobie wyobrazić wysłanie rosyjskich wojsk do Polski, członka NATO, byłoby, gdyby Polska zaatakowała Rosję. Podkreślił, że Rosja nie ma żadnego interesu w Polsce, Łotwie ani gdziekolwiek indziej, zadając pytanie, dlaczego miałaby to robić​.

 

Ponadto, podczas wywiadu, Putin zajął się tematem Ukrainy, skupiając się na relacjach Rosji z Ukrainą, Polską i innymi krajami. Omówił nieudaną próbę porozumienia w celu zakończenia działań wojennych, która miała miejsce podczas rozmów w Stambule w kwietniu 2022 roku, twierdząc, że Ukraina wycofała się z porozumienia po wycofaniu rosyjskich wojsk z okolic Kijowa. Putin wskazał również na problemy wewnętrzne USA, sugerując, że negocjacje z Rosją i zawarcie porozumienia mogłyby być korzystniejsze dla Stanów Zjednoczonych​.

 

Putin również odniósł się do kwestii "denazyfikacji" Ukrainy, co jest przez niego postrzegane jako zakończenie gloryfikacji ruchu Bandery i Banderowców, uznawanych przez niego za nazistowskich sympatyków na Ukrainie. Jednak szczegółowe informacje na ten temat nie zostały omówione w dostępnych źródłach z wywiadu.

 

Kreml wyraźnie podkreślał, że wywiad został udzielony Carlsonowi ze względu na jego odmienne podejście do konfliktu ukraińskiego, odbiegające od "jednostronnego" raportowania wielu zachodnich mediów. Putin zwrócił się do amerykańskiej widowni, twierdząc, że jest to okazja, by Amerykanie mogli zrozumieć rosyjski punkt widzenia na wojnę​.

 

Podczas wywiadu unikano jednak drażliwych tematów, takich jak oskarżenia o zbrodnie wojenne popełnione przez Rosję czy sytuacja opozycjonisty Aleksieja Nawalnego. Zamiast tego, dyskusja skupiała się na tematach mniej kontrowersyjnych dla Kremla, co skłoniło wielu krytyków do zarzucenia wywiadu o promowanie propagandy Kremla​.

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika XD

Gadać, że polska kolaborowała

Gadać, że polska kolaborowała z hitlerem czy że polska ponosi wine ze ją zaatakowano (i to jeszcze z gęby frajera z kraju co ją zaatakował) może tylko półmozg ktorego posuwało pół podwórka. Zachód nie jest idealny ale zakłamane kurvvy z psią mordą są dużo gorsze.

Portret użytkownika syriues

Ten konflikt ,to zwykła

Ten konflikt ,to zwykła przykrywka.

Nowy porządek musi przejść przeobrażenie i by powstał musi się ten zawalić. No bo jak w nowej erze ,ktora nadchodzi(era wodnika),bedzie to religia indywidualna.zastanawia mnie to,w jaki sposób przeprowadza przewrot i morderstwo milionów aby mogli sprawnie przenieść orła Cezara faszystowskiego w inne miejsce.

Czy ktoś z was ma badanie na temat ery wodnika kiedy już nastąpi  lub czy juz nastąpiło?

Portret użytkownika MiamiVibe

Ale co era Wodnika oznacza

Ale co era Wodnika oznacza dla zwykłego człowieka ? Nie trzeba będzie chodzić już do roboty, która wykańcza psychicznie i fizycznie ? Skończy się wyzysk ekonomiczny i harówka za pieniądze, które służą tylko do przeżycia ,czyli wegetacji ? Koniec z cwaniakami i kreatorami tego krwiożerczego systemu i rzeczywistości ? No bo ja słyszę od 10 lat, że coś nadchodzi, co wywoła ,,nowy, lepszy porządek" i jakoś nie może nadejść Smile Póki co widzę, że bogaci, są coraz bogatsi, a średni i biedni, coraz biedniejsi.

Cała ta pandemia i teraz wojna są nie dlatego, że coś nowego nadchodzi i jest chaos, tylko po to, że ludziom zaczęło się zbyt dobrze żyć i trzeba ich trochę przetrzebić, zarówno z życia jak i z oszczędności. Przypuszczam, że będziemy mieli to, co elity, będą chciały aby było. Więc jeśli chcą ,,V wymiarowego Wodnika", to taki właśnie będzie dla mas ludzkich, oczywiście z korzyściami jedynie dla tych pierwszych Sad

Portret użytkownika syriues

Nastanie nowa religia.Deszcze

Nastanie nowa religia.Deszcze ,wody beda ziemie zewsząd zmywać itp.

Pytanie jest w jaki sposób tymrazem i jaka ta historie wymyślą, by nas utrzymać w niewoli.Ta ziemia noe należy do nas,zostaliśmy na niej niejako stworzeni bysmy komus służyli, czyli niewolnik.

Najbogatszym kiedys człowiekiem,byl czarny Afrykanin.Mial tylu niewolników ilu zechciał władca ameryki(rzym),sprzedal ich tysiące i stal się najbogatszym.To nie biały, ale czarny.

Trudno powiedzieć co nam ta era przyniesie.na pewno zmiany klimatyczne.Te ich gadanie o co2 to taki kolejny teatrzyk, by nas czyms zająć, bo ich plan nie jest do konca gotowy.Brakuje troche horrorów. 

Portret użytkownika axell69

Syrius , ty udzielasz się

Syrius , ty udzielasz się pod każdym artem i za każdym razem jedzie od ciebie katolem czyli człowiekiem który za żadne skarby nie potrafi pozbyć się jarzma wklepanej wiary - dzisiaj piszesz o nowej wierze i nowym Noe , o niewolnictwie napierdzielasz czarnym dosłownie jak o poranku który zawsze jest po nocy . Siejesz ale zbiorów nie będzie dlatego że jesteś durny jak fasola a miałeś być silnym jak dąb wolnym człowiekiem . Wolna wola jest tym dla ciebie czego ty nazwać nie potrafisz w swojej gufce niewolnika . Przykro mi z powodu że tacy jak ty już potrafią pisać po Polsku a myślenie jeszcze hebrajskie posiadają , myslenie które ma podtrzymać gawiedź w skorupce rozsiewając swoją głupotę wrodzoną zatruwasz innym przeżycie tego co jest normalnym przejściem swojej historii . Jesteś ze stajni woźnego żyda ulukowanego na ZnZ dlatego wybacz że poświęciłem ciebie aż tyle słów których nigdy nie zrozumiesz

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika MiamiVibe

Tak bez obrazy, ale chuja

Tak bez obrazy, ale chuja wiemy co nastanie. Cele, założenia i powiązania elit, systemu czy tam rzeczywistości oraz ich tworów w postaci technologii, religii, banków, przepływów, giełd, edukacji, handlu, podatków, walut oraz tysięcy innych czynników, przekracza rozumowanie i sposób pojmowania prostego człowieka, który jedynie co może to płynąć z nurtem systemu, lub w istocie zbuntować się, ale zyskuje wykluczenie i ostracyzm społeczny, traci systemowe ,,zabawki", a pewnym czasie popada w obłęd, przez ową rozległą mnogość czynników czy tam wyborów i ginie.

Nie sądzisz, że ta era wodnika to taka trochę bajeczka puszczona dla motłochu w obieg, aby myślał, że kiedyś tam coś się polepszy, tak jak przyjście ,,zapowiadanego" mesjasza ? Smile  

Portret użytkownika keri

MiamiVibe, jeśli ktoś uważa,

MiamiVibe, jeśli ktoś uważa, że era wodnika, to takie cuda na kiju, to może niech poczyta o wcześniejszej erze ryb, która nie wiadomo, kiedy była i kiedy się skończyła, i czy się skończyła. Biggrin

"Niekiedy podawany jest nawet XV wiek jako czas, kiedy era ryb się zakończyła. Inni astrologowie wymieniają koniec wieku XVII, połowę wieku XX lub początek wieku XXI. Popularne jest też twierdzenie, iż Era Ryby zakończyła się wraz z końcem roku 2020."

"Niektórzy twierdzą, że era wodnika już nadeszła. Inni zaś – posługujący się analizą astronomiczną – twierdzą, że to dopiero pieśń przyszłości. Coś, co zdarzy się za kilkaset lat. "

Teraz nieco o erze ryb:

" Ludzkość wkraczała w Erę Ryb, kiedy rodziło się chrześcijaństwo. Skończyło ono czasy wojownika i egoisty Barana, a przyniosło tęsknotę za pokojem, rajem, wspólnotą."

Inni uważają, że era ryb to nie era pokoju, raju i wspólnoty, tylko era "zła, cierpienia i śmierci. Z tego powodu z ekscytacją, ale i pewnym niepokojem oczekuje się jej końca. Erę Ryb zastąpi Era Wodnika, która ma przynieść ze sobą pozytywne zmiany dla ludzi."

"Ważnym przejawem zła wywołanego Erą Ryby jest postępująca degradacja środowiska i kryzys klimatyczny, do których doprowadziła działalność ludzka. "

Komuś zapaliło się czerwone światełko? Jeśli nie, to jeszcze nieco o erze wodnika:

"Środowisko zostanie uratowane, ponieważ ludzie porzucą egoizm i zaczną żyć w zgodzie z naturą, troszcząc się o jej dobro. Dynamiczny rozwój technologiczny zadziała na korzyść wszystkich, polepszając ich życie w sprawiedliwy sposób. Pycha, próżność i egoizm przestaną rządzić kulą ziemską w Erze Wodnika."

Widać już, kto naparza erę wodnika? Biggrin Na pewno nie gwiazdy. Biggrin

I coś jeszcze.

"Idea astrologicznych er związana jest z astronomicznym zjawiskiem precesji dnia równonocy. Polega ono na tym, że Ziemia w swoim ruchu wirowym zachowuje się jak puszczony w ruch bączek. Kręci się nie tylko dookoła siebie, ale jeszcze wykonuje wirowy ruch, zataczając stożek."

O, jak ktoś wierzy w latającą kulkę, to ma w pakiecie erę wodnika i inne pierdoły globalistów. Biggrin

Portret użytkownika MiamiVibe

Keri pisuję tu na tym portalu

Keri pisuję tu na tym portalu od bodajże 2015r. Były tu różnorakie artykuły: o kosmitach, atakach terrorystycznych na zachodzie, kryzysach imigracyjnych, wojnach, spekulacje nad datami (podajże m.in coś o wrześniu 2017r.) oraz masa innych i póki co widzę, że wszystko co się dzieje służy jedynie bogatym globalistom, a przez okres 10 lat nic się nie poprawiło dla prostego człowieka. Nie przybył żaden mesjasz, żadni kosmici, a system nie upadł.

Brakuje mi klimatu tego portalu z lat od 2014 do 2020. Zajebiste tu wtedy szły komentarze i dyskusje, a arty potrafiły mieć ponad 200 komentarzy Smile

Brakuje mi także niektórych użytkowników jak np. Akamai, AngelusMaximusRex, ZwariowanyWariat i wielu innych, których pozdrawiam serdecznie, jeśli to czytają. Wiesz może co u nich słychać ? Smile Dobrze, że czasem jeszcze Ty Keri coś napiszesz, czuć wtedy ten fajny klimat ,,dawnych" czasów Biggrin

Pozdrawiam Smile

Portret użytkownika Arya

Akamai

Akamai

Między wierszami wyczytałem kiedyś, że chce popełnić samobójstwo.

 AngelusMaximusRex

Z AMR prowadziłem ciekawe dysputy na tematy duchowe i filozoficzne. On miał swoje lata, nie wiadomo czy jeszcze żyje.

ZwariowanyWariat

Pamiętam tylko, że ktoś taki był.

 

 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Strony

Skomentuj