Czescy Żydzi protestują przeciwko wizycie Putina w Auschwitz

Kategorie: 

Społeczność żydowska Czech jest przeciwna decyzji prezydenta Milosza Zemana, który zaprosił swojego rosyjskiego odpowiednika Władimira Putina na obchody 70. rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz. Uroczystości odbędą się w styczniu 2015 – podaje Bloomberg.

 

Żydzi uważają tę wizytę za „nieodpowiednią”.

Rosja, jak napisano w oświadczeniu, „nie przestrzega traktatów międzynarodowych, zachowuje się agresywnie i wykorzystuje swoją siłę, aby zajmować terytorium sąsiedniego państwa. Tym samym, udział Putina w uroczystości nie będzie prawidłowy”.

Milosz Zeman zaprosił rosyjskiego przywódcę Władimira Putina i głowy państw z innych krajów, które walczyły z nazizmem, w tym USA, Francji i Wielkiej Brytanii. Przygotowania do obchodów prowadzą wiodące organizacje żydowskie w Pradze. Czeski prezydent był ostatnio mocno krytykowany za wspieranie Rosji. Odmówił potępienia aneksji Krymu przez ten kraj i obciążył Kijów winą za wywołanie wojny na wschodzie Ukrainy.


Obóz koncentracyjny Auschwitz (niemiecka nazwa - Auschwitz) znajdował się na terytorium Polski okupowanej przez hitlerowskie Niemcy. Obóz istniał w latach 1940 - 45. Według oficjalnych szacunków, zginęło tam około 1,4 miliona ludzi, z czego około 1,1 mln stanowili Żydzi.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Nie ubliżaj gudłaju Polakom

Nie ubliżaj gudłaju Polakom na ich własnej ziemi! Nikt nie wątpi w istnienie obozów koncentracyjnych, bo takowe istniały zawsze podczas wojen. Podważamy natomiast atmosferę roztaczaną syjonistyczną propagandą wokół tych obozów i to, że ginęli tam głównie Żydzi, jak i to, że było to zamierzone ludobójstwo.
 Celem Hitlera było przesiedlenie Zydów daleko od Niemiec i zdobycznych wschodnich terenów, aby pozbyć się tego pasożytniczego narodu. To samo miało spotkać  nacje słowiańskie.
Niewątpliwie zdawali sobie sprawę, że większość nie przeżyje, bo umrze z głodu i chorób jak w każdym obozie na wszystkich wojnach.
 To cała prawda o Holokauście. A teraz te same ścierwa obarczają Polaków podprogową manipulacją " Polskie obozy zagłady"...
Bezczelność i buta!!

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Portret użytkownika A K

Z ust mi to wyjoles ;) az

Z ust mi to wyjoles Wink az mnie sciska ze zlosci jak czytam takie wypociny pseudohisterykow z klapkami na oczach... A jak cywilizowany czlowiek chcesz wymienic zdania, poglady to cie menda zydokomusza zwymysla... I tak szacun ze tyle mu odpisujesz ^ ^
Lucis Ferre

Portret użytkownika antyupa

to nie jest wojna na

to nie jest wojna na Ukrainie, to jest pacyfikacja słowiańskich terenów!

Spójrzmy na to szerzej:
najpierw "połączono" Niemcy. Co tam było do łączenia, jeżeli tereny po Łabę to tereny odwiecznie słowiańskie??? Serbołużyczanie żyjący w NRD mieli szeroką autonomię, własne szkoły i mogli pielęgnować tradycję.
Obecnie są szykanowani, obcina im się środki na kulturę.
Po zaanektowaniu terenów NRD, czyli słowiańskich, przez RFN, przystąpiono do zajmowania terenów Polski. Zniemcza się u nas ludzi i dzieci całkiem jawnie. Widziałam, że w szkołach nie uczą już POLSKIEJ KALIGRAFII, lecz niemieckiej. Byłam zszokowana widząc, że znany mi chłopiec pisze co prawda po polsku, ale niemieckimi literami. Po zajęci Polski przez zachodnich barbarzyńców dobrali się oni do Ukrainy, by i tam podporządkować sobie Słowian.
Polacy jak widać nie chcą wiedzieć, o co chodzi lecz chcą "odzyskać majątki". Ci, którzy się na Ukrainę pchają by zajmować ziemię, to zdrajcy, to nie Polacy i nie Słowianie. To potomkowie żydów - przechrztów, którzy przyjęli polskie nazwiska, wżenili się w polską szlachtę i od środka rozwalali naszą słowiańską Ojczyznę.
Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego Polacy tak łatwo porozumiewają się nonwerbalnie z Włochami. Być może Włosi też mają niesamowicie zafałszowaną historię i odebrano im tożsamość tak samo jak i nam, Słowianom.
Z tego, co się orientuję, to Włosi są od tysiącleci pod okupacją. Czyją? A no właśnie! Jeżeli Niemcy chcą rzymskiego cesarstwa narodu niemieckiego to już wiele wyjaśnia.
Na papieskim stolcu siedział od zawsze mniej lub bardziej jawnie zdeklarowany Niemiec. Czy co tam się pod tym ukrywa. Bo być może rdzenni Germanie to też ofiara tych, co to i na stolcu i w waszyngtonie czy tel awiwie i gdzie tam jeszcze się oni zadekowali.
W każdym razie nie ma to żadnej narodowości, nie ma związku z ziemią, nie ma żadnego dorobku kulturowego ani własnego, wyrosłego od podstaw języka.
Więc z tego, co ja widzę, to dziś nie jest to wojna przeciw Rosji, lecz Słowianom. I dzieje się to tak brutalnie, ponieważ Słowianie zapomnieli o swoich korzeniach. Zapomnieli o swoim pochodzeniu, o swoich Przodkach, Wiarach i Zwyczajach.
To, co można zobaczyć czasami w internecie w formie filmików, na których dziewczyny są gołe albo wydekoltowane, to nie są Słowianie! Słowiańskie kobiety nie są ani na pokaz, ani tym bardziej na sprzedaż. Słowiańska kobieta nie będzie chciała i nie chce być obiektem czyjejś lubieżności. Ktoś się pod Słowian podpina i pokazuje takie pomylone scenki. Przy pomocy gołej dupy żaden człowiek nie nawiąże do własnej, chlubnej przeszłości własnej i własnych przodków. Tu widać najwyraźniej rękę "żydowską".
O tym, że jesteśmy bezpardonowo germanizowani świadczy choćby wczorajszy nocnik telewizyjny. Pokazywali tam Berlin i tradycyjne? jarmarki przedświąteczne. To jest zwykły blichtr, taniocha sprzedawana drożej niż w ciągu całego minionego roku i to cała tajemnica tego jarmarku.
Polskie dzieci kusi się reklamą, żeby jadły "kinder"! czyli byle jaką czekoladkę w kształcie jaja, w środku której jest byle co - brzydkie i niepotrzebne. I reklamują to jako "masz trzy rzeczy" - czekoladę, zabawkę i niespodziankę. Oszuści. Niespodzianka nie jest żadną rzeczą więc co najwyżej kupując "kinder" ma się niesmaczną i przesłodzoną czekoladę w kulce i zabawkę plastykową brzydką i badziewną.
Może Niemcy uważają, że są tacy sprytni?
Nic z tego! Berlin to miasto zbudowane na słowiańskiej osadzie, czy wręcz mieście słowiańskim.
Czyli - było słowiańskie, jest chwilowo pod okupacją niemiecką i BĘDZIE NIEDŁUGO SŁOWIAŃSKIE.
Będzie to stolica Zachodniej Dzielnicy Słowiańskiej.
Nie pomogą małpy malowane na czarno. Nie pomogą bazy "obronne" i reaktywowanie morderców spod znaku ss, tryzuba czy krzyża.
My, Słowianie, mamy teraz swój czas - czas na przebudzenie, czas na odnowę i czas na nowe życie w zgodzie, w pokoju i szczęściu.
I temu nie przeszkodzi żaden Niemiec na stolcu ani żaden ciemnoskóry również na stolcu.
Bóg jak widać zdecydował, że nas, Słowian, czas nadszedł. I dlatego bestia tak wyje i sieje tyle zniszczeń. Odbuduje się wszystko i zapomni się złe czasy. Teraz bestia zdycha. Zachowajmy spokój.

nana 22.12.2014 14:01:28

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Moja rodzina posiadała jakiś

Moja rodzina posiadała jakiś majątek na Ukrainie, jak również z nadania Piłsudskiego za wojnę w 1921 r, ale ludność ukraińska, która u dziadka pracowała była bardzo zżyta z moja rodziną i w 1943, gdy UPA szła mordować ostrzegli i pomogli.
 Po wojnie nikt z nas nie zamierzał "odzyskiwać" utracone mienie zamieszkując "odzyskane" ziemie zachodnie od Niemców.
 I ja uważam, że odzyskaliśmy swoje, rdzenne słowiańskie, zostawiając innym Słowiano co ich...
 Tedraz żyję w kraju, gdzie nie ma nic słowiańskiego, tylko żydoniemieckie.

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Portret użytkownika Xystos

Ludzie,ponoc "sapiens"

Ludzie,ponoc "sapiens" jestescie,a tak daliscie sie omotac zydowskim
spiskowcom i ich teori oglupiania goy´i

wirusa nieda sie jednak oszukac (taki maly tepy) i dlatego zydzi zadbali
o to by inplantowac inne semickie narody w europie-jako biologiczna tarcze
gdyz dobroduszny chrzescijanin nieubije rownie dobrego saracena ...

glupi pomysl gdyz saraceny za skore chrzescijanom wlezli od samego poczatku
swego pobytu w europie ..,wiec bedzie jeden "klapp" i wiele roznych "much" ubitych.

Portret użytkownika marek500

Po pierwsze to jest

Po pierwsze to jest terytorium Polski i żydzi nie będą wybierali kto może przyjechać , a kto nie. Po drugie to Rosjanie wyzwolili ten obóz. Po trzecie w Oświęcimiu byli mordowani też Polacy, Rosjanie, Cyganie i inne nacje. To że najwięcej zgładzono tam żydów, nie daje prawa żeby innym odmawiać prawa w uczczeniu pomordowanych.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem