Czescy Żydzi protestują przeciwko wizycie Putina w Auschwitz

Kategorie: 

Społeczność żydowska Czech jest przeciwna decyzji prezydenta Milosza Zemana, który zaprosił swojego rosyjskiego odpowiednika Władimira Putina na obchody 70. rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz. Uroczystości odbędą się w styczniu 2015 – podaje Bloomberg.

 

Żydzi uważają tę wizytę za „nieodpowiednią”.

Rosja, jak napisano w oświadczeniu, „nie przestrzega traktatów międzynarodowych, zachowuje się agresywnie i wykorzystuje swoją siłę, aby zajmować terytorium sąsiedniego państwa. Tym samym, udział Putina w uroczystości nie będzie prawidłowy”.

Milosz Zeman zaprosił rosyjskiego przywódcę Władimira Putina i głowy państw z innych krajów, które walczyły z nazizmem, w tym USA, Francji i Wielkiej Brytanii. Przygotowania do obchodów prowadzą wiodące organizacje żydowskie w Pradze. Czeski prezydent był ostatnio mocno krytykowany za wspieranie Rosji. Odmówił potępienia aneksji Krymu przez ten kraj i obciążył Kijów winą za wywołanie wojny na wschodzie Ukrainy.


Obóz koncentracyjny Auschwitz (niemiecka nazwa - Auschwitz) znajdował się na terytorium Polski okupowanej przez hitlerowskie Niemcy. Obóz istniał w latach 1940 - 45. Według oficjalnych szacunków, zginęło tam około 1,4 miliona ludzi, z czego około 1,1 mln stanowili Żydzi.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  " DZIŚ ROCZNICA UKRAIŃSKIEJ

 
"
DZIŚ ROCZNICA UKRAIŃSKIEJ ZBRODNI „KRWAWA WIGILIA ” SS-Kampfgruppe Jagdkommando
 
 
W trakcie trwającej dwie godziny Krwawej Wigilii zginęło w sumie 56 osób, w tym 19 dzieci i 21 kobiet. Wielu Polaków odniosło ranny, a wioska została w dużej części zniszczona. Spalono remizę i dom ludowy oraz 32 gospodarstwa.
 
Była to jedna z najkrwawszych zbrodni SS na ludności cywilnej w Małopolsce. Tymczasem, w oficjalnym raporcie na temat tragicznego wydarzenia, można było przeczytać o „potyczce ogniowej jednostki SS z silną bandą sowiecką”. „Zastrzelono około 70 bandytów” – raportowano.
"
 
Całość
https://miziaforum.wordpress.com/2014/12/23/dzis-rocznica-ukrainskiej-zbrodni-krwawa-wigilia-ss-kampfgruppe-jagdkommando/
 
Dziś "tradycje" tej jednostki przejął i kontynnuje neonazistowski  pułk Azow ....(finansowany przez żyda kołomyjskiego)...
 
bo TRADYCJA zobowiązuje do czynienia gojom holokaustów.
 

Portret użytkownika OgoPogo

Tak ponad 2000 lat temu

Tak ponad 2000 lat temu pojawił się P.Jesus pośród tej zdeprawowanej plemiennej materii.Chciał im P.Jesus pokazać ich niegodziwości,oszustwa ,kłamstwa,pychę,agresję.Niestety talmudyzm zwyciężył.Nie pomogła ofiara P.Jezusa za grzechy ziomali.Ziomali ,którzy do dzisiaj walczą z religią Jesusa,z Chrześcijaństwem,które obnaża ich, ziomali plemiennych prawdziwe oblicze.Nie przypominam sobie aby wśród nich talmudycznych spiskowców był jakiś święty,uzdrowiciel lub też inny ziomal czyniący dobro.To jest właśnie świadectwo o nich o ich prawdziwych twarzach.

Portret użytkownika OgoPogo

Zapewne wielu z Was pamięta

Zapewne wielu z Was pamięta jak przez 40 lat wodził Jahwe plemię ,które wybrał po Synaju.40 lat łazili tam i z powrotem.Jahwe szwendajac ich po pustyni chciał ich oczyścić ,uduchowić,nauczyć pokory,szacunku,pouczyć o takich wartościach jak humanitaryzm,przyjażń,wspólczucie itp.Dał Mojżeszowi Tablice z dekalogiem ,żeby wtłukł był do łbów swoim zdemoralizowanym ziomalom co jest najważniejsze na tym padole.Jednak po 40-stu latach nauki plemię okazało się odporne na dedykowaną im wiedzę.Tak przywlókł ich wszystkich Jahwe na górę z której widac było obiecaną im ziemię i rzekł do Mojżesza.Widzisz Mojżeszu twoi ziomale okazali się odporni na to co im chcę przekazać,nauczyć.Knują ,spiskują pośród swoich kapłanów przeciwko mnie i tobie Mojżeszu.Przeto powiedz tym Cymbałom ,że takiego wała dostaną ten obiecany kawałek ziemi.Za swe nieposłszeństwo wobec mnie mogą się przyjrzeć temu co stracili.Ty Mojżeszu spoczniesz tutaj jako świadectwo upadku twojego plemienia.Taka jest prawda znana wśród nas potomków hiperborejczyków.Cóż pozostało plemiennej starszyżnie? Ano opracowanie nowej wersji historii o ziemi obiecanej ,podarowanej o ich wyborze w najbardziej demokratycznych wyborach w historii na lud wybrany.O ich wyjątkowych cechach ,sprawowaniu władzy nad wszystkimi i wszystkim.Talmudyczny cielec zaczął działalność.Współczesne efekty to Frankfunter Schule,i Holokaust Gmbh.

Portret użytkownika Taki Jeden

i tu by się to nie

i tu by się to nie zgadzało,że gdy Bóg pokazał Mojrzeszowi ziemię na kturej mieli się osiedlić,to żeby to zrobić... musieli wyrżnąć mieszkających tam tubylców.Nowe niby oczyszczone pokolenie miało zaczynać od ciężkiego grzechu? Grzebali przy tych wersach pewnie ta sama kasta,która kultywuje rytualny ubój.

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Oburzenie niejakiego Zenona2

Oburzenie niejakiego Zenona2 jest wzruszające... Opowiada on, iż informacje o obozach otrzymał od osoby o wytatuowanym numerze.
Jak może być ono obiektywne?
Horror  z samego uwięzienia jest dla człowieka silnie subiektywnym, emocjonalnym przeżyciem a co dopiero tkwienie w warunkach wojennego konfliktu, gdy przegrywjący traci kontrolę nie tylko na froncie ale w całej swojej infrastrukturze.
Niewątpliwie było ludobójstwo, nie mniejsze jak na palestyńskich i innych ziemiach dokonywanych współczesnie przez Żydów.. Usra i izra -elczyków.
Nie mniejsze niż mordowanie w Afganistanie, Jugosławi, Wietnamie, Iraku i na wszystkich terenach toczonych wojen w celu wprowadzenia żydowskiej "demokracji"...

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Portret użytkownika Ogo Pogo

 P.Jesus ponad 2000 lat

 P.Jesus ponad 2000 lat wcześniej zauważył ,że jego plemię (przecież nie naród) jest zdeprawowane ,zdemoralizowane,okrutne  i bezbożne za sprawą talmudycznego złotego cielca.Plemię ,które odmawiało człowieczeństwa sąsiadom.Plemię ,które przeżarte koszernym żarłem z uboju rytalnego doznawało dewiacji ze stresu swoich koszernych ofiar.Dewiacji ,które widać do dziś :kłamstwo,manipulacja,antypolonizm w szerszej wersji antysłowianizm,podstęp i okrucieństwo.Budują swoją iluzoryczną siłę na tych dewiacjach stając się aroganccy,cyniczni.Historia już niejednokrotnie pokazywała ,że takie konstrukcje są wątłe i ich konstruktorzy kończą marnie.Wracając jeszcze na chwilę do tego plemienia.Mało ich było ,prawdopodobnie seks i prokreacja w tym dawnowskim kręgu nie bardzo wychodził w przeciwieństwie do orgii.Postanowili zwiększyć swoją siłę podłaczając podobnych charakteregologicznie chazarów.Ten parszywy konglomerat istnieje do dziś i swoją parszywością próbuje zawładnąć planetą.Elementem tego planu jest biznes historia holokaustu,produkcje Pokłosia,Idy,Grossa i inne badziewie.Niestety trafiło na nas Polaków i to jest początek końca tej barbarii.

Portret użytkownika Zenek :)

  Jeszcze jest jeden mało

 
Jeszcze jest jeden mało znany fakt o "Auszwitz".
 
W Polsce jak wiadomo hitlerowcy żydów pogromadzili w gettach i z nich przy pomocy uzbrojonej w broń palną żydowskiej ŻÓŁTEJ POLICJI (otoki)) zapędzali do wagonów by wywozić do obozów zagłady.
 
Inna sprawa ma się z żydami zachodnimi. Tam nie było gett, nie było i policji jaka by ich kolbami pedziła na zagładę. Tamci żydzi sami z radością wsiadali do pociągów bo MÓWIONO IM IŻ JADĄ OBJĄĆ MAJĄTECZEK PO ZAMORDOWANYM POLACZKU. Tak dokładnie tak, oni byli ŚWIĘCIE PRZEKONANI iż się właśnie jadą OBŁOWIĆ NA MAJĄTKU ZGŁADZONEGO PODLUDZIA. Że spotkał ich dar z niebios. Dopiero w bramie obozu się okazywało, że kolaborujący z hitlerowcami ich rabe ich wyrolował wcześniej okradając z kosztowności jakie brał "na przechowanie". I że zamiast bogactwa czeka ich bieda i zagłada.
 
Dzś  tych żydów się w iSSraelu prześladuje bo pamiętają kto im załatwiał bilet w jedną strone i mogli by się publicznie o tym wygadać obalając holoszwindel ich zachłannych i zakłamanych braci.
 
 

Portret użytkownika Zenon2

Smarkacze, tępaki, nie

Smarkacze, tępaki, nie wstydzę się użyć określenia GÓWNIARZE !
Jak śmiecie podważać istnienie obozów koncentracyjnych? Podając pod wątpliwosć wszelkie cechy tego zbrodniczego procederu dajecie tylko wyraz własnej ignorancji i temu że zamiast czytać i słuchać o tych wydarzeniach woleliście zamiast siedziec w szkole- "charatać w gałę".
Część mojej rodziny była w takich obozach, więc znam opowieści z pierwszej ,WYTATUŁOWANEJ ręki.
I WARA WAM, IDIOTOM , pozbawionym wyobraźni i szacunku, od pamięci o tych co tam zginęli.
Dyskusja o tym: dlaczego Niemcy postępowali tak a nie inaczej, "czemu ich karmili"? jest żenująca
i niegodna ŻADNEGO POLAKA ! Wstyd mi za was i za wasze dziecinne pytania. Młodość bywa głupia, to fakt
ale was należałoby odciać od neta i najpierw zmusić do odrobienia lekcji historii.
 
A teraz, do opłatka, karpika i wesołych świąt! Co nas tam jakiś Putin obchodzi, prawda?
Putin jest tak samo niebezpieczny jak Hitler w latach 30-tych. To od nas zależy czy zgodzimy się na powtórkę z hiostorii czy nie. Ale co wy mozecie o tym wiedzieć?

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Nie ubliżaj gudłaju Polakom

Nie ubliżaj gudłaju Polakom na ich własnej ziemi! Nikt nie wątpi w istnienie obozów koncentracyjnych, bo takowe istniały zawsze podczas wojen. Podważamy natomiast atmosferę roztaczaną syjonistyczną propagandą wokół tych obozów i to, że ginęli tam głównie Żydzi, jak i to, że było to zamierzone ludobójstwo.
 Celem Hitlera było przesiedlenie Zydów daleko od Niemiec i zdobycznych wschodnich terenów, aby pozbyć się tego pasożytniczego narodu. To samo miało spotkać  nacje słowiańskie.
Niewątpliwie zdawali sobie sprawę, że większość nie przeżyje, bo umrze z głodu i chorób jak w każdym obozie na wszystkich wojnach.
 To cała prawda o Holokauście. A teraz te same ścierwa obarczają Polaków podprogową manipulacją " Polskie obozy zagłady"...
Bezczelność i buta!!

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Portret użytkownika A K

Z ust mi to wyjoles ;) az

Z ust mi to wyjoles Wink az mnie sciska ze zlosci jak czytam takie wypociny pseudohisterykow z klapkami na oczach... A jak cywilizowany czlowiek chcesz wymienic zdania, poglady to cie menda zydokomusza zwymysla... I tak szacun ze tyle mu odpisujesz ^ ^
Lucis Ferre

Portret użytkownika antyupa

to nie jest wojna na

to nie jest wojna na Ukrainie, to jest pacyfikacja słowiańskich terenów!

Spójrzmy na to szerzej:
najpierw "połączono" Niemcy. Co tam było do łączenia, jeżeli tereny po Łabę to tereny odwiecznie słowiańskie??? Serbołużyczanie żyjący w NRD mieli szeroką autonomię, własne szkoły i mogli pielęgnować tradycję.
Obecnie są szykanowani, obcina im się środki na kulturę.
Po zaanektowaniu terenów NRD, czyli słowiańskich, przez RFN, przystąpiono do zajmowania terenów Polski. Zniemcza się u nas ludzi i dzieci całkiem jawnie. Widziałam, że w szkołach nie uczą już POLSKIEJ KALIGRAFII, lecz niemieckiej. Byłam zszokowana widząc, że znany mi chłopiec pisze co prawda po polsku, ale niemieckimi literami. Po zajęci Polski przez zachodnich barbarzyńców dobrali się oni do Ukrainy, by i tam podporządkować sobie Słowian.
Polacy jak widać nie chcą wiedzieć, o co chodzi lecz chcą "odzyskać majątki". Ci, którzy się na Ukrainę pchają by zajmować ziemię, to zdrajcy, to nie Polacy i nie Słowianie. To potomkowie żydów - przechrztów, którzy przyjęli polskie nazwiska, wżenili się w polską szlachtę i od środka rozwalali naszą słowiańską Ojczyznę.
Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego Polacy tak łatwo porozumiewają się nonwerbalnie z Włochami. Być może Włosi też mają niesamowicie zafałszowaną historię i odebrano im tożsamość tak samo jak i nam, Słowianom.
Z tego, co się orientuję, to Włosi są od tysiącleci pod okupacją. Czyją? A no właśnie! Jeżeli Niemcy chcą rzymskiego cesarstwa narodu niemieckiego to już wiele wyjaśnia.
Na papieskim stolcu siedział od zawsze mniej lub bardziej jawnie zdeklarowany Niemiec. Czy co tam się pod tym ukrywa. Bo być może rdzenni Germanie to też ofiara tych, co to i na stolcu i w waszyngtonie czy tel awiwie i gdzie tam jeszcze się oni zadekowali.
W każdym razie nie ma to żadnej narodowości, nie ma związku z ziemią, nie ma żadnego dorobku kulturowego ani własnego, wyrosłego od podstaw języka.
Więc z tego, co ja widzę, to dziś nie jest to wojna przeciw Rosji, lecz Słowianom. I dzieje się to tak brutalnie, ponieważ Słowianie zapomnieli o swoich korzeniach. Zapomnieli o swoim pochodzeniu, o swoich Przodkach, Wiarach i Zwyczajach.
To, co można zobaczyć czasami w internecie w formie filmików, na których dziewczyny są gołe albo wydekoltowane, to nie są Słowianie! Słowiańskie kobiety nie są ani na pokaz, ani tym bardziej na sprzedaż. Słowiańska kobieta nie będzie chciała i nie chce być obiektem czyjejś lubieżności. Ktoś się pod Słowian podpina i pokazuje takie pomylone scenki. Przy pomocy gołej dupy żaden człowiek nie nawiąże do własnej, chlubnej przeszłości własnej i własnych przodków. Tu widać najwyraźniej rękę "żydowską".
O tym, że jesteśmy bezpardonowo germanizowani świadczy choćby wczorajszy nocnik telewizyjny. Pokazywali tam Berlin i tradycyjne? jarmarki przedświąteczne. To jest zwykły blichtr, taniocha sprzedawana drożej niż w ciągu całego minionego roku i to cała tajemnica tego jarmarku.
Polskie dzieci kusi się reklamą, żeby jadły "kinder"! czyli byle jaką czekoladkę w kształcie jaja, w środku której jest byle co - brzydkie i niepotrzebne. I reklamują to jako "masz trzy rzeczy" - czekoladę, zabawkę i niespodziankę. Oszuści. Niespodzianka nie jest żadną rzeczą więc co najwyżej kupując "kinder" ma się niesmaczną i przesłodzoną czekoladę w kulce i zabawkę plastykową brzydką i badziewną.
Może Niemcy uważają, że są tacy sprytni?
Nic z tego! Berlin to miasto zbudowane na słowiańskiej osadzie, czy wręcz mieście słowiańskim.
Czyli - było słowiańskie, jest chwilowo pod okupacją niemiecką i BĘDZIE NIEDŁUGO SŁOWIAŃSKIE.
Będzie to stolica Zachodniej Dzielnicy Słowiańskiej.
Nie pomogą małpy malowane na czarno. Nie pomogą bazy "obronne" i reaktywowanie morderców spod znaku ss, tryzuba czy krzyża.
My, Słowianie, mamy teraz swój czas - czas na przebudzenie, czas na odnowę i czas na nowe życie w zgodzie, w pokoju i szczęściu.
I temu nie przeszkodzi żaden Niemiec na stolcu ani żaden ciemnoskóry również na stolcu.
Bóg jak widać zdecydował, że nas, Słowian, czas nadszedł. I dlatego bestia tak wyje i sieje tyle zniszczeń. Odbuduje się wszystko i zapomni się złe czasy. Teraz bestia zdycha. Zachowajmy spokój.

nana 22.12.2014 14:01:28

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Moja rodzina posiadała jakiś

Moja rodzina posiadała jakiś majątek na Ukrainie, jak również z nadania Piłsudskiego za wojnę w 1921 r, ale ludność ukraińska, która u dziadka pracowała była bardzo zżyta z moja rodziną i w 1943, gdy UPA szła mordować ostrzegli i pomogli.
 Po wojnie nikt z nas nie zamierzał "odzyskiwać" utracone mienie zamieszkując "odzyskane" ziemie zachodnie od Niemców.
 I ja uważam, że odzyskaliśmy swoje, rdzenne słowiańskie, zostawiając innym Słowiano co ich...
 Tedraz żyję w kraju, gdzie nie ma nic słowiańskiego, tylko żydoniemieckie.

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Portret użytkownika Xystos

Ludzie,ponoc "sapiens"

Ludzie,ponoc "sapiens" jestescie,a tak daliscie sie omotac zydowskim
spiskowcom i ich teori oglupiania goy´i

wirusa nieda sie jednak oszukac (taki maly tepy) i dlatego zydzi zadbali
o to by inplantowac inne semickie narody w europie-jako biologiczna tarcze
gdyz dobroduszny chrzescijanin nieubije rownie dobrego saracena ...

glupi pomysl gdyz saraceny za skore chrzescijanom wlezli od samego poczatku
swego pobytu w europie ..,wiec bedzie jeden "klapp" i wiele roznych "much" ubitych.

Portret użytkownika marek500

Po pierwsze to jest

Po pierwsze to jest terytorium Polski i żydzi nie będą wybierali kto może przyjechać , a kto nie. Po drugie to Rosjanie wyzwolili ten obóz. Po trzecie w Oświęcimiu byli mordowani też Polacy, Rosjanie, Cyganie i inne nacje. To że najwięcej zgładzono tam żydów, nie daje prawa żeby innym odmawiać prawa w uczczeniu pomordowanych.

Portret użytkownika Zenon2

skoro Ty masz prawo

skoro Ty masz prawo protestować na forum czemu odbierasz takie samo prawo do protestu Żydom Czeskim?  Nie zapominaj kim jest Putin i jaką rolę obecnie pełni. Dobrze że protestują ! Wszyscy powinniśmy zaprotestować. NIe tylko Zydzi ! A że Polakom jest to obojętne, to już inna sprawa. Im widocznie nie jest !

Portret użytkownika Zenek :)

  "To że najwięcej zgładzono

 
"To że najwięcej zgładzono tam żydów, nie daje prawa żeby innym odmawiać prawa w uczczeniu pomordowanych."
 
- akrat to
TO NIEKONIECZNIE JEST PRAWDA ...
 
BO CI  CO DAWALI KOSZERNĄ KASĘ NA "DRANG NACH OST" I DZIŚ CZERPIĄ KASĘ Z BADAŃ (PATENTY) NA PODLUDZIACH W HITLEROWSKICH OBOZACH ZAGŁADY ...
 
BARDZO ALE TO BARDZO BOJĄ SIĘ FAKTYCZNEGO WYLICZENIA PROCENTOWEGO UDZIAŁU POSZCZEGÓLNYCH NACJI W CAŁKOWITEJ LICZBIE OFIAR. ZWŁASZCZA JEŚLI BADANIAMI OBJĄĆ OKRES OD UPUBLICZNIENIA ŻYDOWSKIEJ "FAŁSZYWKI " ZWANEJ PROTOKOŁAMI MEDRCÓW SYJONU, BO TO OD JEJ OPUBLIKOWANIA EUROPĄ POCZĘŁY WSTRZĄSAĆ SPONSOROWANE MASAKRY I WOJNY, DO OBALENIA ŻYDOWSKIEGO STALINIZMU.
 
I MOŻE TEŻ TAK BYĆ IŻ "ZYDOWSKIE OFIARY AUSZWITZ" TO TYLKO ŻYDOSZWINDEL OBLICZONY NA ZASTRASZANIE INNYCH NARODÓW BY POTULNIE SIĘ ZGADZAŁY NA ŻYDOWSKI MIĘDZYPAŃSTWOWY TERRORYZM (co jest obserwowane obecnie) "BO W AUSZWITZ ... GINĘLI ŻYDZI" MIMO IŻ NIE MA HISTORYCZNYCH DOWODÓW NA TO na zachowanych a nie poniszczonych dla fałszowania dziejów niemieckich dokumentach.
 
DOPÓKI NIE MA I NIE BĘDZIE WIARYGODNYCH BADAŃ HISTORYCZNYCH W OPARCIU O DOWODY A NIE PROPAGANDOWE FILMIKI ŻYDOWSKIE KRĘCONE PO FAKCIE TO ZAWSZE DOWOLNĄ LICZBĘ ŻYDOWSKICH OFIAR DOWOLNEGO OBOZU MOŻNA UWAŻAĆ JAKO ....ŻYDOWSKIE KŁAMSTWO (o jakim mówił i Chrystus - "kłamliwe żmijowe plemie") ... GDYŻ SAMI ŻYDZI W PRZYPADKU JEDNEGO TYLKO OBOZU ZESZLI Z DEKLAROWANYCH I WYMUSZANYCH NA WSZYSTKICH JAKO PRAWDA HISTORYCZNA 2 MILIONÓW ŻYDOWSKICH OFIAR DO KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY. A ZACHOWANE WYCINKI PRASOWE MÓWIĄ IŻ ŻYDÓW WYWIEZIONO Z TERENÓW OBJĘTYCH 2 WOJNĄ ŚWIATOWĄ (chociażby do Palestyny ich wywożono) BY SIĘ PRZECHOWALI W TRAKCIE JEJ POZA MIEJSCAMI NIA OBJĘTYMI. I TYM CO GŁOWNIE BYŁO "NISZCZONE i ZABIJANE" TO NIE "DOŚĆ ŻYDOWSKA", NIE OGARNIĘTA NIENAWIŚCIĄ DO GOJÓW, JAK "JEJ" "URELIGIJNIONA" I UPOLITYCZNIONA RESZTA, ŻYDOWSKA BIEDOTA BĘDĄCA ZADRĄ W OKU BOGATYCH ŻYDÓW I Z UWAGI NA ASYMILOWANIE SIĘ Z GOJAMI JAK I NA ŻYDOWSKIE ZWYCZAJE WYMUSZAJĄCE NA BOGATYCH ŻYDACH ICH SPONSORING (co ileś lat). 
 
 
Co do roli "obozów ZAGŁADY" jako obozów pracy w wydawanej za czasów komunizmu serii TYGRYS (o 2 wojnie światowej) były i odcinki odnoszące się i do obozów w jakich żydzi zajmowali się fałszowaniem walut zachodnich na potrzeby hitleryzmu  gdyż jak w niej podano, byli w fałszerstwach dowolnych dokumentów, niekwestionowanymi mistrzami.
 
Co widać i obecnie w "odzyskiwaniu" "żydowskiej własności" w krajach dawnych demoludów na fałszywki (fałszywe akty własności). Tu wrzaski o antysemityźmie mają podobnie jak w przypadku nachalnych promocji które "już się kończą" spowodować iż osoby podejmujące decyzję o "zwrocie majątku" nie sprawdzą dość dokładnie i sumiennie prawdziwości przedkładanych świstków.
 
I nie są tajemnicą fakty, iż za majątki zapłacone umowami miedzypaństwowymi za Gomółki i Gierka, ponownie żydzi żadają zapłaty czy ich zwrotów licząc na niepamięć czy ZASTRASZENIE wrzaskami o antysemityzm urzędników podejmujących takie decyzje by ukraść i przywłaszczać "co nie ich było".
 
 

Portret użytkownika Zenon2

Chcesz się kłocić o LICZBY?

Chcesz się kłocić o LICZBY? Skad ty się urwaleś, chłopie? Jakie to ma znaczenie? Będzie to miało dla ciebie znaczenie jeśli Putin zabije 1/3 twojej rodziny ,czy 1/4 ?
Ksiazka pt "Mędrcy Syjonu" została WYMYŚLONA! Czytałem ją , bo jako historyk, musiałem! Uwierz mi, jest tam tylko ZIARNO prawdy - rownie dobrze mozesz uwierzyc w to, co napisano w "Kodzie da Vinci"

Portret użytkownika Zenek :)

  Skoro CELOWO KŁAMIĄ w

 
Skoro CELOWO KŁAMIĄ w jednej sprawie
 
oznacza to iż TENDENCYJNIE KŁAMIĄ TAKŻE W INNYCH
 
zwłaszcza iz kłamanie przeciwko nieżydom jest uświęcone i nakazywane ich rasistowską religią.
 
Obecnie bardzo modnym rodzajem kłamstwa nazistowskiego jest UMNIEJSZANIE LICZBY POLSKICH OFIAR ZGŁADZONYCH W HITLEROWSKICH OBOZACH ZAGŁADY żyda A Hitlera (zasponsorowanych mu zresztą przez koszerny kapitał z USA).
 
Obecnie żydowscy "odkłamywacze" historii wykazują w swoich antypolskich  "propagandówkach" iż w w/w obozach GINEŁY POJEDYŃCZE SZTUKI osób Narodowości Polskiej.
 
CZYM TO NIE JEST JAK PREMEDYTACYJNYM RASISTOWSKIM ANTYPOLONIZMEM obliczonym na zrobienie z celu 2 wojny światowej (bo Polacy wedle żydowskich dyrektyw jako Naród MIELI BYĆ WYMORDOWANI W CAŁOSCI do końca lat 1950 -> pakt NKWD - Gestapo)  jej sprawców co widać chociażby w "publikacja" zachodniej żydowskiej prasy?
 
Jaki mają interes w ZAKŁAMYWANIU MARTYROLOGI NARODU POLSKIEGO?
 
CHCĄ DOKONAĆ KOLEJNEJ PRÓBY JEGO WYMAZANIA Z EGZYSTENCJI  ....
 
co właśnie jest obserwowane żądaniami nazistów żydowskiego pochodzenia z ukraińskiego rządu zgłaszającego pretensje terytorialne do Polski? My też jak Noworosjanie będziemy do WYMORDOWANIA bo rozmawiamy po POLSKU? Też będziemy PODLUDŹMI DO ODSTRZAŁU jak o Noworosjanach wypowiadali się ukraińscy żydzi?
 
Może pora wybrać czy jest się POLAKIEM czy JUDASZEM (pronazistowskim waflem) i odpowiednio do wyboru wyjechać z kraju na ukochany madagaskar do "swoich"?
 
 

Portret użytkownika Ogo Pogo

Bardzo proszę o wyjaśnienie

Bardzo proszę o wyjaśnienie jednej dość istotnej kwestii.Otóż dlaczego Prezydent czeski i Zydzi prascy oganizują i zapraszają do Polski?Czy juz jesteśmy przedmiotem polityki?Czy jako państwo aby jeszcze istniejemy?

Portret użytkownika rgb

(...)" zachowuje się

(...)" zachowuje się agresywnie i wykorzystuje swoją siłę, aby zajmować terytorium sąsiedniego państwa "(...)
Masakra w Jehida - 13.12.1947
Masakra w Kiszas - 18.12.1947
Masakra w Qazaza - 19.12.1947
Masakra w Al-Szejk - 1.01.1948
Masakra w Deir Jassin - 9-10.04.1948
Masakra w Naser Al-Din - 13-14.04.1948
Masakra w Beit Daras - 21.05.1948
Masakra w meczecie Dahmash - 11.07.1948
Masakra w Dawajme - 29.10.1948
Masakra w Falameh, 2 kwiecień, 1951
Masakra w Kibja - 14.10.1953
Masakra Kafr Qasem - 29.10.1956
Masakra w Al-Sammou - 13.11.1966
Masakra w obozach Sabra i Szatila - 15-18.09.1982
Masakra w Ojon Qara - 20.05.1990
Masakra w meczecie Al-Aqsa w Jerozolimie - 8.10.1990
Masakra w meczecie Ibrahima - 25.02.1994
Masakra w Jabalii - 28.03.1994
Masakra na punkcie kontrolnym Erec - 17.07.1994
Izrael: 68 Pogwałcone lub zignorowane rezolucje ONZ Kraje zaatakowane, z pogwałceniem ich terytoriów: Egipt, Jordania, Irak, Liban, Syria, Tunezja Kraje okupowane przez lata: Egipt, Liban, Syria Kraje obecnie okupowane: Syria Terytoria bezprawnie zaaneksowane: Wzgórza Golan , Jerozolima, terytoria palestyńskie Ofensywne wojny: 1956, 1967, 1982 Posiada bron masowego rażenia, Posiada bron nuklearna Najgorsze okrucieństwa przeciwko ludności cywilnej: 17,500 cywilów libańskich zabitych podczas inwazji Libanu w 1982.
Nie sposób zamieścić tu wszystkich zbrodni i wyjątkowego okrucieństwa narodu demonicznych potworów mordujących dzieci ze względu na objętość. Gdzie są obrońcy demokracji i pokoju? Dopóki ostatnia syjonistyczna bestia nie zdechnie (umierają ludzie)  nie będzie pokoju na Ziemi.

Portret użytkownika cannabisek119

"Gdzie są obrońcy demokracji

"Gdzie są obrońcy demokracji i pokoju?" - ...? byc moze takie osoby to teraz czytaja, ale ... tylko czytaja...?
"Dopóki ostatnia syjonistyczna bestia nie zdechnie (umierają ludzie)  nie będzie pokoju na Ziemi." - calkowitego pokoju nigdy nie bedzie tak juz jest, ale kazdy z osobna moze polepszyc warunki panujace na Ziemi..

... teraz żyję, choć żyć ciężko, to wiem że warto...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem