Czescy Żydzi protestują przeciwko wizycie Putina w Auschwitz

Kategorie: 

Społeczność żydowska Czech jest przeciwna decyzji prezydenta Milosza Zemana, który zaprosił swojego rosyjskiego odpowiednika Władimira Putina na obchody 70. rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz. Uroczystości odbędą się w styczniu 2015 – podaje Bloomberg.

 

Żydzi uważają tę wizytę za „nieodpowiednią”.

Rosja, jak napisano w oświadczeniu, „nie przestrzega traktatów międzynarodowych, zachowuje się agresywnie i wykorzystuje swoją siłę, aby zajmować terytorium sąsiedniego państwa. Tym samym, udział Putina w uroczystości nie będzie prawidłowy”.

Milosz Zeman zaprosił rosyjskiego przywódcę Władimira Putina i głowy państw z innych krajów, które walczyły z nazizmem, w tym USA, Francji i Wielkiej Brytanii. Przygotowania do obchodów prowadzą wiodące organizacje żydowskie w Pradze. Czeski prezydent był ostatnio mocno krytykowany za wspieranie Rosji. Odmówił potępienia aneksji Krymu przez ten kraj i obciążył Kijów winą za wywołanie wojny na wschodzie Ukrainy.


Obóz koncentracyjny Auschwitz (niemiecka nazwa - Auschwitz) znajdował się na terytorium Polski okupowanej przez hitlerowskie Niemcy. Obóz istniał w latach 1940 - 45. Według oficjalnych szacunków, zginęło tam około 1,4 miliona ludzi, z czego około 1,1 mln stanowili Żydzi.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenon2

skoro Ty masz prawo

skoro Ty masz prawo protestować na forum czemu odbierasz takie samo prawo do protestu Żydom Czeskim?  Nie zapominaj kim jest Putin i jaką rolę obecnie pełni. Dobrze że protestują ! Wszyscy powinniśmy zaprotestować. NIe tylko Zydzi ! A że Polakom jest to obojętne, to już inna sprawa. Im widocznie nie jest !

Portret użytkownika Zenek :)

  "To że najwięcej zgładzono

 
"To że najwięcej zgładzono tam żydów, nie daje prawa żeby innym odmawiać prawa w uczczeniu pomordowanych."
 
- akrat to
TO NIEKONIECZNIE JEST PRAWDA ...
 
BO CI  CO DAWALI KOSZERNĄ KASĘ NA "DRANG NACH OST" I DZIŚ CZERPIĄ KASĘ Z BADAŃ (PATENTY) NA PODLUDZIACH W HITLEROWSKICH OBOZACH ZAGŁADY ...
 
BARDZO ALE TO BARDZO BOJĄ SIĘ FAKTYCZNEGO WYLICZENIA PROCENTOWEGO UDZIAŁU POSZCZEGÓLNYCH NACJI W CAŁKOWITEJ LICZBIE OFIAR. ZWŁASZCZA JEŚLI BADANIAMI OBJĄĆ OKRES OD UPUBLICZNIENIA ŻYDOWSKIEJ "FAŁSZYWKI " ZWANEJ PROTOKOŁAMI MEDRCÓW SYJONU, BO TO OD JEJ OPUBLIKOWANIA EUROPĄ POCZĘŁY WSTRZĄSAĆ SPONSOROWANE MASAKRY I WOJNY, DO OBALENIA ŻYDOWSKIEGO STALINIZMU.
 
I MOŻE TEŻ TAK BYĆ IŻ "ZYDOWSKIE OFIARY AUSZWITZ" TO TYLKO ŻYDOSZWINDEL OBLICZONY NA ZASTRASZANIE INNYCH NARODÓW BY POTULNIE SIĘ ZGADZAŁY NA ŻYDOWSKI MIĘDZYPAŃSTWOWY TERRORYZM (co jest obserwowane obecnie) "BO W AUSZWITZ ... GINĘLI ŻYDZI" MIMO IŻ NIE MA HISTORYCZNYCH DOWODÓW NA TO na zachowanych a nie poniszczonych dla fałszowania dziejów niemieckich dokumentach.
 
DOPÓKI NIE MA I NIE BĘDZIE WIARYGODNYCH BADAŃ HISTORYCZNYCH W OPARCIU O DOWODY A NIE PROPAGANDOWE FILMIKI ŻYDOWSKIE KRĘCONE PO FAKCIE TO ZAWSZE DOWOLNĄ LICZBĘ ŻYDOWSKICH OFIAR DOWOLNEGO OBOZU MOŻNA UWAŻAĆ JAKO ....ŻYDOWSKIE KŁAMSTWO (o jakim mówił i Chrystus - "kłamliwe żmijowe plemie") ... GDYŻ SAMI ŻYDZI W PRZYPADKU JEDNEGO TYLKO OBOZU ZESZLI Z DEKLAROWANYCH I WYMUSZANYCH NA WSZYSTKICH JAKO PRAWDA HISTORYCZNA 2 MILIONÓW ŻYDOWSKICH OFIAR DO KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY. A ZACHOWANE WYCINKI PRASOWE MÓWIĄ IŻ ŻYDÓW WYWIEZIONO Z TERENÓW OBJĘTYCH 2 WOJNĄ ŚWIATOWĄ (chociażby do Palestyny ich wywożono) BY SIĘ PRZECHOWALI W TRAKCIE JEJ POZA MIEJSCAMI NIA OBJĘTYMI. I TYM CO GŁOWNIE BYŁO "NISZCZONE i ZABIJANE" TO NIE "DOŚĆ ŻYDOWSKA", NIE OGARNIĘTA NIENAWIŚCIĄ DO GOJÓW, JAK "JEJ" "URELIGIJNIONA" I UPOLITYCZNIONA RESZTA, ŻYDOWSKA BIEDOTA BĘDĄCA ZADRĄ W OKU BOGATYCH ŻYDÓW I Z UWAGI NA ASYMILOWANIE SIĘ Z GOJAMI JAK I NA ŻYDOWSKIE ZWYCZAJE WYMUSZAJĄCE NA BOGATYCH ŻYDACH ICH SPONSORING (co ileś lat). 
 
 
Co do roli "obozów ZAGŁADY" jako obozów pracy w wydawanej za czasów komunizmu serii TYGRYS (o 2 wojnie światowej) były i odcinki odnoszące się i do obozów w jakich żydzi zajmowali się fałszowaniem walut zachodnich na potrzeby hitleryzmu  gdyż jak w niej podano, byli w fałszerstwach dowolnych dokumentów, niekwestionowanymi mistrzami.
 
Co widać i obecnie w "odzyskiwaniu" "żydowskiej własności" w krajach dawnych demoludów na fałszywki (fałszywe akty własności). Tu wrzaski o antysemityźmie mają podobnie jak w przypadku nachalnych promocji które "już się kończą" spowodować iż osoby podejmujące decyzję o "zwrocie majątku" nie sprawdzą dość dokładnie i sumiennie prawdziwości przedkładanych świstków.
 
I nie są tajemnicą fakty, iż za majątki zapłacone umowami miedzypaństwowymi za Gomółki i Gierka, ponownie żydzi żadają zapłaty czy ich zwrotów licząc na niepamięć czy ZASTRASZENIE wrzaskami o antysemityzm urzędników podejmujących takie decyzje by ukraść i przywłaszczać "co nie ich było".
 
 

Portret użytkownika Zenon2

Chcesz się kłocić o LICZBY?

Chcesz się kłocić o LICZBY? Skad ty się urwaleś, chłopie? Jakie to ma znaczenie? Będzie to miało dla ciebie znaczenie jeśli Putin zabije 1/3 twojej rodziny ,czy 1/4 ?
Ksiazka pt "Mędrcy Syjonu" została WYMYŚLONA! Czytałem ją , bo jako historyk, musiałem! Uwierz mi, jest tam tylko ZIARNO prawdy - rownie dobrze mozesz uwierzyc w to, co napisano w "Kodzie da Vinci"

Portret użytkownika Zenek :)

  Skoro CELOWO KŁAMIĄ w

 
Skoro CELOWO KŁAMIĄ w jednej sprawie
 
oznacza to iż TENDENCYJNIE KŁAMIĄ TAKŻE W INNYCH
 
zwłaszcza iz kłamanie przeciwko nieżydom jest uświęcone i nakazywane ich rasistowską religią.
 
Obecnie bardzo modnym rodzajem kłamstwa nazistowskiego jest UMNIEJSZANIE LICZBY POLSKICH OFIAR ZGŁADZONYCH W HITLEROWSKICH OBOZACH ZAGŁADY żyda A Hitlera (zasponsorowanych mu zresztą przez koszerny kapitał z USA).
 
Obecnie żydowscy "odkłamywacze" historii wykazują w swoich antypolskich  "propagandówkach" iż w w/w obozach GINEŁY POJEDYŃCZE SZTUKI osób Narodowości Polskiej.
 
CZYM TO NIE JEST JAK PREMEDYTACYJNYM RASISTOWSKIM ANTYPOLONIZMEM obliczonym na zrobienie z celu 2 wojny światowej (bo Polacy wedle żydowskich dyrektyw jako Naród MIELI BYĆ WYMORDOWANI W CAŁOSCI do końca lat 1950 -> pakt NKWD - Gestapo)  jej sprawców co widać chociażby w "publikacja" zachodniej żydowskiej prasy?
 
Jaki mają interes w ZAKŁAMYWANIU MARTYROLOGI NARODU POLSKIEGO?
 
CHCĄ DOKONAĆ KOLEJNEJ PRÓBY JEGO WYMAZANIA Z EGZYSTENCJI  ....
 
co właśnie jest obserwowane żądaniami nazistów żydowskiego pochodzenia z ukraińskiego rządu zgłaszającego pretensje terytorialne do Polski? My też jak Noworosjanie będziemy do WYMORDOWANIA bo rozmawiamy po POLSKU? Też będziemy PODLUDŹMI DO ODSTRZAŁU jak o Noworosjanach wypowiadali się ukraińscy żydzi?
 
Może pora wybrać czy jest się POLAKIEM czy JUDASZEM (pronazistowskim waflem) i odpowiednio do wyboru wyjechać z kraju na ukochany madagaskar do "swoich"?
 
 

Portret użytkownika Ogo Pogo

Bardzo proszę o wyjaśnienie

Bardzo proszę o wyjaśnienie jednej dość istotnej kwestii.Otóż dlaczego Prezydent czeski i Zydzi prascy oganizują i zapraszają do Polski?Czy juz jesteśmy przedmiotem polityki?Czy jako państwo aby jeszcze istniejemy?

Portret użytkownika rgb

(...)" zachowuje się

(...)" zachowuje się agresywnie i wykorzystuje swoją siłę, aby zajmować terytorium sąsiedniego państwa "(...)
Masakra w Jehida - 13.12.1947
Masakra w Kiszas - 18.12.1947
Masakra w Qazaza - 19.12.1947
Masakra w Al-Szejk - 1.01.1948
Masakra w Deir Jassin - 9-10.04.1948
Masakra w Naser Al-Din - 13-14.04.1948
Masakra w Beit Daras - 21.05.1948
Masakra w meczecie Dahmash - 11.07.1948
Masakra w Dawajme - 29.10.1948
Masakra w Falameh, 2 kwiecień, 1951
Masakra w Kibja - 14.10.1953
Masakra Kafr Qasem - 29.10.1956
Masakra w Al-Sammou - 13.11.1966
Masakra w obozach Sabra i Szatila - 15-18.09.1982
Masakra w Ojon Qara - 20.05.1990
Masakra w meczecie Al-Aqsa w Jerozolimie - 8.10.1990
Masakra w meczecie Ibrahima - 25.02.1994
Masakra w Jabalii - 28.03.1994
Masakra na punkcie kontrolnym Erec - 17.07.1994
Izrael: 68 Pogwałcone lub zignorowane rezolucje ONZ Kraje zaatakowane, z pogwałceniem ich terytoriów: Egipt, Jordania, Irak, Liban, Syria, Tunezja Kraje okupowane przez lata: Egipt, Liban, Syria Kraje obecnie okupowane: Syria Terytoria bezprawnie zaaneksowane: Wzgórza Golan , Jerozolima, terytoria palestyńskie Ofensywne wojny: 1956, 1967, 1982 Posiada bron masowego rażenia, Posiada bron nuklearna Najgorsze okrucieństwa przeciwko ludności cywilnej: 17,500 cywilów libańskich zabitych podczas inwazji Libanu w 1982.
Nie sposób zamieścić tu wszystkich zbrodni i wyjątkowego okrucieństwa narodu demonicznych potworów mordujących dzieci ze względu na objętość. Gdzie są obrońcy demokracji i pokoju? Dopóki ostatnia syjonistyczna bestia nie zdechnie (umierają ludzie)  nie będzie pokoju na Ziemi.

Portret użytkownika cannabisek119

"Gdzie są obrońcy demokracji

"Gdzie są obrońcy demokracji i pokoju?" - ...? byc moze takie osoby to teraz czytaja, ale ... tylko czytaja...?
"Dopóki ostatnia syjonistyczna bestia nie zdechnie (umierają ludzie)  nie będzie pokoju na Ziemi." - calkowitego pokoju nigdy nie bedzie tak juz jest, ale kazdy z osobna moze polepszyc warunki panujace na Ziemi..

... teraz żyję, choć żyć ciężko, to wiem że warto...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem