Wielki szok katolików ! Watykan będzie błogosławił „pary homoseksualne” – jest pozwolenie !

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

Jak informowaliśmy na portalu ZmianyNaZiemi papież Franciszek (zwany przez sporą grupę katolików anty-papieżem) to wielki rewolucjonista, wprowadzający dziwaczne rozporządzenia, często w sprzeczności z nauką katolicką, która do tej pory obowiązywała i była głoszona przez poprzednich papieży. Papież Franciszek  zadecydował, osoby tej samej płci mogą być błogosławione przez katolickich księży.

Stolica Apostolska zastrzega jednak, że nie ma mowy o małżeństwach, na razie, w kolejnych miesiącach i to się uda przepchnąć, jak twierdzą watykaniści.

Dykasteria Nauki Wiary opublikowała właśnie deklarację doktrynalną „Fiducia supplicans”, którą zatwierdził papież Franciszek. Została ona opublikowana w poniedziałek w oficjalnym biuletynie prasowym Stolicy Apostolskiej. Wynika z niej, że możliwe będzie błogosławienie par tworzonych przez osoby tej samej płci, „ale poza jakimkolwiek rytuałem czy imitacją małżeństwa”.

 

Dla sporej liczby katolików jest to wielki szok i niedowierzanie ! Cała grupa lewicowych działaczy pieje z zachwytu i oczekuje kolejnych kroków do pełnej „legalizacji” ich oczekiwań, co będzie wypełnieniem przepowiedni Matki Boskiej z La Salette o „siedzibie antychrysta w Rzymie”. Wkraczamy w dziwne i ciekawe czasy..., oby ludzkość przetrwała bo lewicowych pomysłów to nie koniec !

Ocena: 

Średnio: 3.9 (9 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

A mowa wasza niechaj będzie

A mowa wasza niechaj będzie tak – tak, nie – nie, tak – nie, nie – tak, tak – tak – czemu nie?, nie tak – tak nie, być może – tak, dlaczego nie verstehen? – my wszystko verstehen!
A wszystko co ponad to, to się dopisze później. No to teraz biskupy i proboszcze miłośnicy Franciszka popatrzymy jak połykacie tą żabę …. Tego już nie da się odkręcić jak kota ogonem. Sodomie i Gomorze będzie lżej w dniu Sądu, oj będzie, niż biskupowi Rzymu i jego poplecznikom. Te słowa Chrystusa nie padły ot tak sobie. Mamy do czynienia z pełzającą herezją. A polscy biskupi pewnie nadal będą siedzieć cicho jak trusie, i udawać że nikt im nie pluje w twarz tylko to deszcz pada…. Z Polski miała wyjść iskra która przygotuje świat na ostatecznie przyjście Chrystusa… Może to o taką iskrę chodzi… Może już pora… Panie Wołodyjowski, larum grają! A ty się nie zrywasz?!

Nikt nie ma prawa promować kultury i zachowań homoseksualnych albowiem czyny homoseksualne są grzechami ciężkimi, wołającymi o pomstę do Nieba. Dla ludzi oddającym się tym obrzydliwym praktykom nie ma zbawiania, tych ludzi czeka piekło. O ileż bardziej winę zaciąga papież Franciszek i jego przyboczni, gdy promują oficjalnie, publicznie tę kulturę cywilizacji śmierci, kulturę grzechu ciężkiego, śmiertelnego. To ogromna nieodpowiedzialność, ogromne zgorszenie! Błogosławienie publiczne par tej samej płci to właśnie promowanie wprost tej kultury śmierci. Tutaj nie ma przeproś, to są fakty. Owszem błogosławić można każdego ale nie konkretne pary tej samej płci, bo to jest promowanie takiego stylu życia, reklama takich postaw, a to jest złe, niemoralne, nieodpowiedzialne, grzeszne. Mamy zatem prawo i święty obowiązek wypowiedzieć tutaj papieżowi Franciszkowi i wspólnikom zła i grzesznych, gorszących zachowań, mamy obowiązek wypowiedzieć posłuszeństwo.

Braun i Lejb Fogelman. List Fogelmana z okazji Chanuki

https://www.youtube.com/watch?v=rQ2_dP7nEi0

Największa w Polsce platforma sprzedażowa usunęła kilkadziesiąt ofert artykułów z motywami odnoszącymi się do zgaszenia przez Grzegorza Brauna świec postawionych w Sejmie przy udziale kabalistycznej sekty Chabad Lubawicz.

Sprawę opisał portal dziennika „Rzeczpospolita”, określając działanie Allegro jako „sprzątanie po wyskoku Brauna”. Rp.pl podaje m.in. przykład koszulki z motywami gaśnicy i świecznika, kubka z napisem „Strażak Braun”, motywu świecznika z hasłem „Szczęść Boże, niech gaśnica dopomoże”.

Ks Natanek i rabin Szneur Zalman się zgadzają !!!- wszyscy są opętani i zmieszani z demonami !!!

https://youtu.be/5hUj-0Jdqvo?si=U-fUwAPQwVNDhBvv

Instrukcja Fogelmana dla polityków polskich

https://youtu.be/uABIQMNd_2Y?si=yFxXPPec-EHPq1oN

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dominikq

czyli dupczenie na prawo i

czyli dupczenie na prawo i lewo - jak lgbt pluis q -  nie bedzie wiecej nigdy grzechem a w kosiolach blogoslawienstwem, to chore dawac ludzia i niezabraniac nie karac stanie sie nudne straca sens zycia to jakby kazdemu dawac kasiore co miesiac bez wysilku to jak granie w gry kopmuterowe z kodami jest to oszustwo bez wysilku, kosciol bedzie sie smazyl w piekle za lizanie wiernym owieczka dupy tradycyjnie od sredniowiecza nic sie znie zmienilo,

Portret użytkownika Jolantyna

tak, tak z Polski wyjdzie

tak, tak z Polski wyjdzie iskra antychrysta ktoremu to do nog na twarz od wielu lat wierni niewolnicy padaja. teraz juz ofizjalnie pokazuje ze  sie Bozemu Prawu sprzeciwia za co przez Boga osadzony surowo bedzie.     

Portret użytkownika inzynier magister

Stanowisko Archidiecezji

Stanowisko Archidiecezji Najświętszej Maryi Panny w Astanie w sprawie deklaracji „Fiducia supplicans”
ogłoszonej 18 grudnia 2023 r. przez Dykasterię Nauki Wiary i zatwierdzonej przez papieża Franciszka

Deklarowanym celem wyżej wymienionego dokumentu Stolicy Apostolskiej jest umożliwienie „błogosławienia par w sytuacjach nieregularnych i par jednopłciowych” (wprowadzenie do dokumentu). Jednocześnie dokument zapewnia, że takie błogosławieństwa będą udzielane „bez oficjalnego zatwierdzenia ich [tj. tych par] statusu lub zmieniania w jakikolwiek sposób niezmiennego nauczania Kościoła odnośnie do małżeństwa”.

Fakt, że dokument nie zezwala na „małżeństwa” par jednopłciowych, nie powinien czynić kapłanów i wiernych ślepymi na wielkie oszustwo i zło, które kryje się w zezwoleniu na błogosławienie par w sytuacjach nieregularnych i par jednopłciowych. Takie błogosławieństwo jest w sposób bezpośredni i poważny sprzeczne z Bożym Objawieniem oraz nieprzerwanym, dwu-tysiącletnim nauczaniem i praktyką Kościoła katolickiego. Błogosławienie par w nieregularnej sytuacji i par jednopłciowych jest poważnym nadużyciem Najświętszego Imienia Bożego, ponieważ imię to jest przyzywane wobec obiektywnie grzesznego związku cudzołożnego lub aktywności homoseksualnej.

Dlatego żadne, choćby najpiękniejsze sformułowania wspomnianej deklaracji Stolicy Apostolskiej nie mogą umniejszać faktu, że tego rodzaju usankcjonowane błogosławieństwa pociągają za sobą daleko idące, zgubne konsekwencje. Dzięki takim błogosławieństwom Kościół katolicki staje się, jeśli nie w teorii, to w praktyce, propagandystą globalistycznej i bezbożnej „ideologii gender”.

Jako następcy Apostołów i wierni naszej uroczystej przysiędze złożonej podczas święceń biskupich, by „zachowywać dziedzictwo wiary w czystości i integralności, zgodnie z tradycją, która była przestrzegana zawsze i wszędzie w Kościele od czasów Apostołów”, upominamy i zabraniamy kapłanom i wiernym Archidiecezji Najświętszej Maryi Panny w Astanie przyjmowania i praktykowania jakiejkolwiek formy błogosławieństwa par znajdujących się w sytuacji nieregularnej oraz par jednopłciowych. Jest rzeczą oczywistą, że każdy szczerze skruszony grzesznik z mocnym zamiarem zaniechania grzechu i położenia kresu swojej obiektywnie grzesznej sytuacji (takiej jak wspólne życie poza kanonicznie ważnym małżeństwem lub związek partnerski osób tej samej płci) może otrzymać błogosławieństwo.

Ze szczerą braterską miłością zwracamy się z należnym szacunkiem do papieża Franciszka, który – zezwalając na błogosławienie par w sytuacji nieregularnej i par jednopłciowych – „nie postępuje słusznie, zgodnie z prawdą Ewangelii” (por. Ga 2, 14), by użyć słów, którymi Święty Paweł Apostoł publicznie upomniał w Antiochii pierwszego papieża. Dlatego w duchu biskupiej kolegialności prosimy papieża Franciszka o odwołanie upoważnienia do błogosławienia par w sytuacji nieregularnej i par jednopłciowych, tak aby Kościół katolicki mógł jednoznacznie jaśnieć jako „filar i podpora prawdy” (1 Tm 3, 15) wobec wszystkich, którzy szczerze pragną poznać wolę Bożą i – wypełniając ją – osiągnąć życie wieczne.

 

Astana, 19 grudnia 2023 r.

Instrukcja Fogelmana dla polityków polskich

https://youtu.be/uABIQMNd_2Y?si=yFxXPPec-EHPq1oN

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

Przestań pierdzielić 

Przestań pierdzielić   głupoty , skoro  zezwalają  na  śluby pedałów  znaczy że delikatnie i powoli przyznają się do tego ze sami  są /jesteście  pedałami   najgorszej maści , a już o pedofilii  nie wspomnę a ty jako  główny  znawca  praktyk  seksu fekalnego  i połykaczy gówien dobrze o tym wiesz - więc  dlaczego bajkami  zamącasz  ludziom przed świąteczny nastrój ?? Ta wiara jest już nie do uratowania  z racji  tego że  panowie koscioła  są utaplani  po pachy  w tym   gównie , jedynie ten co naprawdę  wierzy   i jest wierny  wszystkiemu co ludzkie i dobre ma szansę na zycie w spokoju  a reszta  to   banda kłamców zwłaszcza szydowski kłamców 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika jeden z wielu

Śmieję się z nawiedzonych

Śmieję się z nawiedzonych osób, piszących długie komentarze, które swoją objetością starają się stworzyć pozory żetelnej argumentacji. Moim zdaniem Braun ze swą gaśnicą spełnił bardzo pożyteczną rolę, pobudzając swoim czynem do szerokiej publicznej dyskusji, nad szerzącymi sie praktykami zawłaszczania poważnej instytucji jaką jest Sejm RP, dla reklamy swoich sekciarskich celów. Czas najwyższy aby wszelkie poczynania związane z odprawianiem czynności kultowych odprawiane były w miejscach przeznaczonych na ten cel a nie w instytucjach państwowych. 

Portret użytkownika 777

Otruli Ziobra albo dostal

Otruli Ziobra albo dostal zakrzepicy po przyjeciu dawki !

Niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Ziobry zaczęły pojawiać się po jego emocjonalnym wystąpieniu w Sejmie. Jego dalsza nieobecność w kluczowych wydarzeniach politycznych stała się przedmiotem obserwacji i komentarzy. Zbigniew Ziobro sam potwierdził, że jego zdrowie stało się przyczyną braku udziału w życiu publicznym, choć nie ujawnił szczegółów swojego stanu.

Natomiast agent "miska ryzu" oglosil ze PiS powinien isc na lewo !!!

Dekalog Antychrysta już w Sejmie ! Ekskomunika dla Dudy, Hołowni i innych

https://youtu.be/_JBkAaJfM9U?si=Oe2ISFTFJkpBJQ6t

Strony

Skomentuj