Od stycznia 2024 r. czeka nas nowy jeszcze straszniejszy „armagedon cenowy”!?

Kategorie: 

Źródło: interent

Po wyborach do sejmu w roku 2023 społeczeństwo oczekuje ulgi w ciężkich czasach biedy i nędzy czasów plan-demicznych i wojny w Ukrainie. Większa część Polaków ma dość drożyzny i strachu przed nadchodzącym upadkiem państwowości. To było główną machiną napędową ugrupowań lewicowo-platformianych, które mają w sejmie tzw. większość parlamentarną, dającą im możliwość rządzenia tym umęczonym krajem.

 

Przez ostatnie lata jako Naród mocno zbiednieliśmy pod względem finansowym, niektórzy mają problem z opłatami za prąd i jedzenie. Z tego powodu oczekują dobrych zmian w sektorze cenowym, tak by nie klepać przysłowiowej „biedy”. Niestety nie zapowiada się by rządy lewicowo-unijne, z panem Donaldem na czele, miały zamiar to zmienić. Ceny prądu w Polsce dyktują nieznane bliżej grupy globalnej władzy oraz ideologia „Zielonego Ładu”, którą wyznają politycy obejmujący w Polsce władzę, mamy się ogrzewać „wiatrakami”, jeśli oczywiście będzie wiatr.

Minister Jacek Sasin tak nakombinował z cenami prądu od 2024 r., specjalnie obniżał i tak już niskie ceny energii elektrycznej tuż przed wyborami, żeby w razie czego, nowy rząd lewicowo unijny napotkał „seryjnego elektryka”, czyli „prądowego kilera”, i się wywalił ze swoimi planami, co spowoduje zmianę społecznego nastawienia do obejmujących władzę. Efekt planowania polityczno globalnego dla polskiej biedoty jest taki, że nawet prezes Urzędu Regulacji Energetyki (URE) Rafał Gawin mówi o podwyżkach rzędu 60-70 proc. od stycznia 2024, co przełoży się na straszliwy wzrost cen towarów i usług. Firmy wliczą wszystko to w koszty i obciąż nimi nas, czyli bieda-ludzi z nad Wisły !

Do tego, od stycznia, zostanie zniesiony zerowy podatek vat na żywność co spowoduje totalny odsys siły życiowej z Polaków i totalną depresję Narodu, nie wspominając o zwiększeniu skrajnej nędzy sporego odsetka wspomnianych bieda-ludzi z nad Wisły. Sytuacja nie zapowiada się optymistycznie, zostaniemy w nią wtłoczeni przez fanatyczne grupy polityków, wyznawców ideologii „Zielonego Ładu” i oddawania suwerenności w obce ręce bliżej niesprecyzowanych grup od „ściągania emisji CO2”. Z przecieków jakie docierają do nas okazuje się, że w Polsce mamy najbardziej opodatkowaną energię elektryczną w całej Europie ! Jak wiemy, ceny uprawnień do emisji CO2 to cudowna darmowa „kopalnia złota”, dzięki której finansujemy wszelkiego rodzaju „globalnych filantropów”, i dzięki temu skończymy w roku 2024 jako bieda-ludzie znad Wisły, specjalna etniczna grupa „istot niewolniczych” pracujących na bogaczy globalnych banków od „emisji CO2”. W związku z nadchodzącą sytuacją Polaków, pozostaje nam się modlić do Chrystusa, by nas uratował od nadchodzącego armagedonu.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

noszszsz qurva"W związku z

noszszsz qurva"W związku z nadchodzącą sytuacją Polaków, pozostaje nam się modlić do Chrystusa, by nas uratował od nadchodzącego armagedonu."... trzeba było nie wybierać armagedonu na własne życzenie a nie liczyć że bozia to odkręci...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika euㅤklides

Spkojnie baran, przyłbica cię

Spkojnie baran, przyłbica cię ocali przed armagedonem. Mam nadzieję, że w okresie przeziębień zimowych ciągle w niej chodzisz, a nie jesteś "chujem" jak określałeś każdego mądrzejszego od ciebie te 2-3 lata temu.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika vissim

Bez zamrożenia cen prądu,

Bez zamrożenia cen prądu, cena brutto będzie oscylowała w przedziale 2-2.50 zł o czym zakłady energetyczne wiedzą, ale my mamy się dowiedziec w przyszłym roku dopiero. Myślicie dlaczego pompy ciepła tak teraz wciskają z rabatem 3-4 tysięcy ? Bo w przyszłym roku już NIKT ich nie kupi.

Portret użytkownika euㅤklides

Będą masowe strajki, coraz

Będą masowe strajki, coraz większe roszczenia zdemoralizowanych debili aby rząd okradł innych i dał im, a wszystko skończy się eksterminacją poliniaków. Ironią losu jest to, że lewackie aktywiszcza zostaną poddane przymusowej eutanazji jako pierwsze, bo ni chuja nie są potrzebne na tej planecie, a będą tylko tworzyć problemy jak zrozuieją o co psycho-elitkom chodzi. Ludzie pracy mogą czuć się bezpieczni, bo ktoś przecież musi zbudować  obozy utylizacyjne dla nich, jakaś żywność też jest potrzebna....

Portret użytkownika inzynier magister

ojtam ojtam, zaraz będą w TVP

ojtam ojtam, zaraz będą w TVP mówić że tuskaszenko i hołotownia to rządzą wspaniale i jest dobrobyt lepszy niż za PiSu... i tak w kółko!!!!

"Jak czytamy powyżej, Synowie Ciemności chcą poprzez zniszczenie cywilizacji doprowadzić do wszechogarniającej ciemności lucyferiańskiego transhumanizmu, będącego w gruncie rzeczy „nowoczesnym komunizmem”, gdzie jednostka ma być asymilowana do kolektywu Borg. Ma nastać ciemność, którą oni nazywają „postępem i nowoczesnością transhumanistycznej religii lucyfera ordo ab chao„. Niestety to co opisał biskup Vigano obserwujemy i w Polsce, gdzie już we wrześniu i październiku roku 2023 zamyka się piekarnie i inne małe biznesy, by za jakiś czas, jeśli dalej będziemy podążać zgodnie z dyrektywami synów ciemności, ostatni zgasił światło…"

Tylko Chrystuis Pan nas uratuje z diabelskiej loży ordo ab chao czyli globalnego zniewolenia masonerii NWO loży ufonautycznej hybryd mieszańców cyrkla i kielni albo dwóch trójkątów !!! Niech nas ochrania takze Maryja Wniebowzięta Matka Boska Królowa Polski !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika wiktor wektor

To trzeba zmienić politykę na

Podaj w końcu wzór tej modlitwy o zmiłowanie, bo jak każdy sobie będzie co innego po swojemu mamrotał to ten biedny Chrystus nic z tego nie zrozumie. A tu trzeba mówić razem wespół głosem silnym, gromkim i doniosłym ustaloną formułą. Oj magister jego mać..

Portret użytkownika syriues

Stwierdze fakt,ze Polska

Stwierdze fakt,ze Polska miała zapewne bardziej przegrać, Ukraina miała  wygrać, a Polska miała zyskac w oczach i portfelach Europy, ale dali wszyscy dupy I wszystko zdrożeje bo musza czolgi kupic itp.Cala europa drożeje. Pop....one czasy. Ale mozna dalej siedziec na dupie poki jest jeszcze na czym siedziec panowie i panie. 

Strony

Skomentuj