Mika - pierwszy humanoidalny dyrektor generalny ze sztuczną inteligencją

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W świecie korporacyjnym zaszły przełomowe zmiany, a ich symbolem stała się Mika – pierwszy humanoidalny robot z sztuczną inteligencją, który objął stanowisko dyrektora generalnego w branży rumu. Ta innowacja w zarządzaniu firmą otwiera nowe możliwości i stawia pytania o przyszłość technologii w biznesie.

 

Polska marka rumu Dictador postanowiła wyznaczyć nowe ścieżki w zarządzaniu, powierzając kluczową rolę w firmie Mice, humanoidalnemu robotowi opracowanemu przez Hanson Robotics. Mika nie jest zwykłym robotem – wyposażona w zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, zapewnia szybkie i precyzyjne zarządzanie danymi, co jest kluczowe w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu.

 

Wykorzystując potencjał sztucznej inteligencji, Mika ma nie tylko zarządzać danymi, ale również podejmować strategiczne decyzje biznesowe. Jej umiejętność szybkiego analizowania dużych ilości informacji i formułowania wniosków jest bezprecedensowa. Dodatkowo, Mika została przeszkolona, aby myśleć strategicznie i mieć otwarty umysł, co jest istotne w prowadzeniu nowoczesnego przedsiębiorstwa.

 

Mika, jako dyrektor generalny, będzie również pełnić funkcję oficjalnej twarzy Dictador, reprezentując firmę i jej wartości. To zadanie wymaga nie tylko zaawansowanej technologii, ale także umiejętności adaptacji do kultury korporacyjnej i zrozumienia specyfiki branży. Mika będzie również kierować projektem i komunikacją Dictador Arthouse Spirits DAO, co pokazuje, jak duże zaufanie firma pokłada w swoim nowym humanoidalnym dyrektorze.

 

David Hanson, dyrektor generalny Hanson Robotics, odgrywający kluczową rolę w zatrudnieniu Miki, podkreśla znaczenie humanizacji sztucznej inteligencji. W jego wizji przyszłości, roboty takie jak Mika mają być nie tylko narzędziami, ale również partnerami w biznesie, zdolnymi do interakcji i współpracy z ludźmi na różnych poziomach zarządzania.

 

Powołanie Miki na stanowisko dyrektora generalnego Dictador stanowi znaczący krok w ewolucji zarządzania w biznesie. Wykorzystanie humanoidalnych robotów w roli liderów biznesowych otwiera nowe horyzonty dla technologii sztucznej inteligencji, a jednocześnie rzuca wyzwanie tradycyjnym metodom zarządzania. Czy Mika stanie się przykładem dla innych firm i jak wpłynie na przyszłość korporacyjnych strategii, pozostaje kwestią otwartą, ale niewątpliwie fascynującą.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Endymion

Odniosłaś się do błędu

Odniosłaś się do błędu ortograficznego, który nie zmienił nic w Twoim pojmowaniu mojego przekazu. Mój przekaz był dużo większy niż błąd ortograficzny, a Ty pomimoi zrozumienia przekazu, przypierdoliłaś się, jak zwykły troll zadaniowany, którym jesteś! Spierdalaj pierogi lepić, bo na tym ponoć znasz się, a nie zabieraj głos w tematach, o których nie masz pojęcia. Sprawdziłem Cię w tym wróżbiarstwie, gówno wiesz na ten temat, ogarnęłaś kilka stronek w temacie i tylko tyle.. O objawieniach nie ma co z Tobą nawet rozmawiać..zwykła pozerka, troll, nawet tych "pysznych" pierogów nie potrafisz mi przesłąć. Dałem Ci kontakt do siebie, a Ty uciekłaś i nie podjęłaś tematu. Pewnie podałaś dalej swojemu oficerowi prowadzącemu, a ja mam wyjebane, nie boję się, a jak przyjdzie do mnie seryjny samobójca, to nie zabije mnie bez śladu. SPIEDALAJ MEDIUM LEPIĆ PIEROGI, jak ludzkość odzyska Świat, to sam po Ciebie przyjdę, abyś odpokutowała, to co tutaj robisz..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika spokoluz

Porównanie z sąsiadem jest

Porównanie z sąsiadem jest nie na miejscu ale dokładnie tak tłumaczą się klechy - takimi porównaniami.

Święta inkwizycja była na rozkaz watykanu a nie sąsiada. Na naszych terenach chyba do 17 czy 18 wieku palili na stosach jak tylko ktoś został nawet bezpodstawnie oskarżony - palenie na stosach było bardzo miłosierną formą - czyż nie ?

Miało ono na celu zastraszenie i przez to mieli władzę absolutną - bo to przecież pacynki watykanu w imię bogusia robiły palenia na stosach zatem boguś jest winny czy debilne pacynki z wypranym , zindoktrynowanym czerepem ?

Tym z fatikanium chodzi tylko o władzę i kasiorę - po trupach w imię bogusia do celu.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika keri

14 czarownic spalono w Polsce

14 czarownic spalono w Polsce w majestacie prawa w 1775r w Doruchowie, czyli w drugiej połowie 18-stego wieku!

Oskarżenie o rzucanie czarów było co prawda fałszywe, lecz cieszyło wypasionych sukienkowych, od których zależało, komu pozwolą żyć.

A teraz moje podatki idą na klechy i watykan dzięki uprzejmości aleksandra kwaśniewskiego, który podpisał konkordat oraz dzięki ciemniakom chodzącym do kościoła i robiącym frekwencję czarnosukienkowym pasożytom, dzięki czemu domagają się rozmaitych darowizn, zakupów ziemi za 1zł, pensji w szkołach itp.

Portret użytkownika ba19

 

 

Nie bierzesz jednego pod Uwagę :

Mateusza 7: 21  „Nie każdy, kto do mnie mówi: ‚Panie, Panie’, wejdzie do królestwa niebios, lecz tylko ten, kto wykonuje+ wolę mego Ojca, który jest w niebiosach.+

22  Wielu mi powie w owym dniu: ‚Panie, Panie,+ czyśmy w twoim imieniu nie prorokowali i w twoim imieniu nie wypędzali demonów, i w twoim imieniu nie dokonywali wielu potężnych dzieł?’+ 23  Ale ja wtedy im wyznam: Nigdy was nie znałem!+ Odstąpcie ode mnie, czyniciele bezprawia.+4

Oczywiście Chrystus  to nie Bóg Jehowa , którego należy czcić ,  a Syn Jehowy Boga i tylko Jemu należy się Chwała !

Powtórzonego Prawa :10: 17  Bo Jehowa, wasz Bóg, to Bóg bogów+ i Pan panów,+ Bóg wielki, potężny i wzbudzający lęk+ — który nikogo nie traktuje stronniczo+ ani nie przyjmuje łapówki,+

Izajasza 45:  Jam jest Jehowa i nie ma nikogo innego.+ Oprócz mnie nie ma Boga.+ Opaszę cię mocno, chociaż mnie nie poznałeś,  by ludzie ze wschodu słońca i z jego zachodu poznali, że oprócz mnie nie ma nikogo.+ Jam jest Jehowa i nie ma nikogo innego.+  Tworzę światło+ i stwarzam ciemność,+ zaprowadzam pokój+ i stwarzam niedolę+ — ja, Jehowa, czynię to wszystko.+

Jeremiasza 10: 10  Lecz Jehowa naprawdę jest Bogiem.+ Jest Bogiem żywym+ i Królem po czas niezmierzony.+ Z powodu jego oburzenia zakołysze się ziemia,+ a żaden z narodów nie ostoi się wobec jego potępienia.+ 11  Oto, co im powiecie: „Bogowie,+ którzy nie uczynili niebios i ziemi, znikną z ziemi+ i spod tych niebios”.

Psalm 96:   Albowiem Jehowa jest wielki+ i nader godzien wysławiania.Napawa lękiem bardziej niż wszyscy inni bogowie.+   Bo wszyscy bogowie ludów to bogowie nic niewarci;+Jehowa zaś uczynił niebiosa.+

Izajasza 2: 18  A bezwartościowi bogowie całkowicie znikną.+

Oczywiście Jezus jako syn Jehowy Boga reprezentuje Jego władzę w Niebie i na Ziemi !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika BG-OG

To teraz , taki prezes "

To teraz , taki prezes " sztuczna inteligencja", powinna skorzystać i przyswoić badania naukowców stwierdzających obecnie "że alkohol jest przyczyną raka mózgu i innych chorób", więc szkodzi ludziom . Powinna więc zaprzestać działalności firmy i ją zamknąć. Wszak AI ma służyć i chronić ludzkość. 

Czy jednak jest inaczej ????????

Jeżeli tak, to jest to potwierdzenie "skażenia AI błędem programisty", który programuje ten algorytm, tak jak mu nakazują płacący.  .

Portret użytkownika Jan Osik

Taki robot od uja prundu

Taki robot od uja prundu pożera na uczenie i potem na funkcjonowanie, to chyba nie dobre jest dla klimatu.

Ja jak bym miał armię tych robotów to zaraz w polsce był by porządeczek, szybciuteńko:

polityków do pierdla,

urzędasów do łopaty,

a celebrytów na madagaskar albo  na ksinżyc.

I tym wszystkim obmierzłym gnidom i ich dzieciom i wnukom odebrał bym całe skradzione polakom dobro, a bolka , ryżego i kaczkę, i niektórych najgorszych cfeluchów to bym puścił w gaciach do usa niech zapiernicza i wpierdol co pare minut.

Dopiero byśmy mieli w tym smutnym kraju dobrobyt.

Skończyło by się panoszenie i okradanie obywateli.

 

Strony

Skomentuj