Izrael chce "przestrzeni życiowej" - wyciekł tajny dokument dowodzący, że planuje się przymusowe wysiedlenie Palestyńczyków ... do Egiptu

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

Wybuchł międzynarodowy skandal gdy wyciekł dokument zakładający wyrzucenie wszystkich Palestyńczyków z Izraela. W kontekście trwającej wojny, izraelskie Ministerstwo Wywiadu zaleciło przymusowe i stałe przesiedlenie 2,2 miliona Palestyńczyków z Gazy na Półwysep Synaj w Egipcie, co wynika z oficjalnego dokumentu ujawnionego przez witrynę Local Call​​. Chociaż samo istnienie tego dokumentu nie oznacza, że izraelskie siły obronne rozważają jego zalecenia, fakt, że jedno z ministerstw izraelskich przygotowało taką propozycję, pokazuje, jak pomysł przymusowego przeniesienia ludności stał się przedmiotem oficjalnych dyskusji politycznych.

W dokumencie zaproponowano, że Izrael powinien działać w celu "ewakuacji ludności cywilnej na Synaj" podczas wojny, zakładając w późniejszym czasie utworzenie stałych osiedli, które przyjmą przesiedloną ludność​​. Istotnym celem jest stworzenie "jałowej strefy kilku kilometrów... w Egipcie" i zapobieganie powrotowi ludności do działań/mieszkań blisko granicy z Izraelem​.

 

W kontekście globalnym, dokument zaleca, aby rządy na całym świecie, pod przywództwem Stanów Zjednoczonych, zostały zmobilizowane do wdrożenia tego planu​​. Z dokumentu wynika, że przeniesienie ludności z Gazy do Synaju będzie najlepszym rozwiązaniem, a inne opcje, takie jak pozostawienie władzy w rękach Palestyńskiej Autonomii lub tworzenie lokalnej arabskiej władzy jako alternatywy dla Hamasu, są niepożądane z punktu widzenia strategicznego i bezpieczeństwa Izraela​​.

 

Jednakże, realizacja takiego planu, który w praktyce oznaczałby etniczne czyszczenie Strefy Gazy, jest mało prawdopodobna. Prezydent Egiptu, Abdel Fattah el-Sisi, wyraźnie sprzeciwił się otwarciu Przejścia Rafah w celu przyjęcia ludności palestyńskiej z Gazy​​. Ponadto, po tygodniach doniesień o tym, że Stany Zjednoczone próbowały poruszyć możliwość przeniesienia Palestyńczyków do Egiptu jako część "korytarza humanitarnego", prezydent Joe Biden wyraził, że on i el-Sisi są zobowiązani do "zapewnienia, że Palestyńczycy z Gazy nie zostaną przeniesieni do Egiptu ani żadnego innego kraju"​​.

 

Kwestia przeniesienia Palestyńczyków z Gazy do Egiptu jest kontrowersyjna i budzi wiele obaw zarówno na arenie międzynarodowej, jak i wśród samych Palestyńczyków. Pomimo że dokument został sporządzony przez izraelskie Ministerstwo Wywiadu, nie jest on wiążący i nie jest pewne, czy zostanie wprowadzony w życie​​. Jednak jego samo istnienie wskazuje na to, że przeniesienie ludności jest poważnie rozważane jako możliwe rozwiązanie w obecnej sytuacji na Bliskim Wschodzie.

Inne źródła podają, że pojawiły się również informacje o tajnych dokumentach z czasów prezydentury Hosniego Mubaraka, które ujawniają plany przesiedlenia Palestyńczyków do Egiptu​​. Ponadto, inne źródła donoszą o możliwości przeniesienia 100 000 Palestyńczyków do Egiptu w zamian za ulgi w długu USA​​ oraz o opozycji Egiptu wobec przyjęcia Palestyńczyków z Gazy​.

 

W związku z powyższym, pomysł przeniesienia Palestyńczyków z Gazy do Egiptu jest skomplikowanym i kontrowersyjnym tematem, który przywodzi skojarzenia do czasów z po lowy XX wieku gdy to Żydzi byli przesiedlani i zabijani, w celu uzyskania "przestrzeni życiowej" przez inne uzbrojone po zęby mocarstwo. teraz ofiary z tamtych lat wchodzą z łatwością w buty oprawców...

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Pierdu, pierdu.

Pierdu, pierdu.

Pobożne życzenie parcha. A Egipt tak weźmie sobie do kraju po prostu 2,2 miliona Palestyńczyków, bo takie jest życzenie ....kogo? Bezpaństwowca, którego ostatnią szansą było wymordowanie tych 2,2 milionów, żeby nie było KOMU ODDAWAĆ KRAJU, to oni sobie już tu zostaną, tak...,i dalej będą robić co chcą. A nie daj Bóg coś na nich powiedzieć, to antysemityzm !! Tak w nawiasie, to Palestyńczycy mają w swoich genach 80% genów oryginalnych Hebrajczyków, a parch...3 %, tylko. I wiadomo kto tu jest antysemitą. Jak zwykle swoje łajdactwa zwalają na innych i zamieniają wszystko miejscami.

Zresztą nie będzie wcale musiał, bo:

  • W 1871 roku chazarska mafia Rothchildów stworzyła Izrael na mocy ustawy o spółkach z 1871 roku. Ta dzierżawa Israel Inc. zakończyła się we wtorek . 31 października i państwa Izrael już nie ma – co oznacza, że ​​nie będą już dłużej finansowane przez Kabałę.
  • Imperium Chazarskiej Mafii Rothschildów było właścicielem nie tylko Izraela, ale także Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych, IRS (który finansował ONZ), wszystkich banków centralnych na całym świecie i 90% międzynarodowych korporacji, takich jak Światowa Organizacja Zdrowia, Blackrock, Vanguard, State Street i Światowe Forum Ekonomiczne.                                                                                                                                     

 Jak widać parch z chytrości sam się ugotował, bo te 90% międzynarodowych Korporacji było zarejestrowane w Izraelu, a skoro go już prawnie nie ma, to 90% Korpo nie może dalej prowadzić działalności, bo są zdelegalizowane brakiem miejsca rejestracji.

Zatem nie zmieniły się reguły gry, ale cała gra się skończyła na wszystkich poziomach. Bitcoin stał się nielegalny, jak jego firma-matka. Łoto się rozchodzi.

  • Zbliżająca się katastrofa w postaci upadku bezużytecznego fiducjarnego dolara amerykańskiego z pewnością wkrótce doprowadzi do ogromnego krachu na giełdzie, przez co wielu nie będzie świadomych jego potencjalnej skali.
  • Kiedy nastąpi korekta na giełdzie, metale szlachetne, nad którymi Rothschildowie tak ciężko pracowali, będą rosły nieprzerwanie, otwierając drzwi do nowego globalnego resetu waluty opartego na złocie/aktywach.

https://operationdisclosureofficial.com/2023/11/02/restored-republic-via-a-gcr-as-of-november-2-2023/

Za pierwszego Bitcoina można było kupić hamburgera, a teraz jakieś horendalne sumy wychodzą. Oczywiście wartośc to ma, jak powietrze z dupy parcha. Po to zostały  wymyślone  pieniądze (przynajmniej w wersji dla goya), żeby ułatwić wymianę handlową: kura za worek ziemniaków np., Koń za muła, itd... Wszystko miało przeliczalną wartość na złoto, srebro itd. A nie qrwa na powietrze, albo jakieś zjebane "kopanie". Ludzie....!

Poza tym Benio Fulford wyraźnie powiedział, że możesz włożyć swoje pieniądze w Bicoina, ale ich już nie wyjmiesz. Zwłaszcza po bankructwie Ameryki.

A że się dzieje, to nawet nasze szmatławce już popierdują ze zdziwieniem:

https://geekweek.interia.pl/lifestyle/news-izrael-znika-z-mapy-swiata-pekin-sie-tlumaczy,nId,7124581

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-dni-premiera-izraela-sa-policzone-biden-mial-wyslac-ostrzeze,nId,7124787

Poniekąd dlatego, że Wielka Hameryka jest bankrutem:

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=231679

https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/OE027515

https://amg-news.com/the-worlds-strongest-armies-including-the-us-uk-china-and-russia-are-building-up-their-military-power-in-the-middle-east/

Dementor Bidet ogłosił wprawdzie III WojnęŚwiatową, ale tak notorycznie bredzi, że nikt go nie słucha już nawet.

Powrotu ROZUMU życzę, bo na całą resztę jak widać jest już za późno.....*biggrin*

"O ileż łatwiej jest odrzucić rzeczywistość, niż wyzbyć się marzeń".

Portret użytkownika inzynier magister

szatański islam nie ma nic do

szatański islam nie ma nic do gadania, Izrael musi ich wypędzić i zacząć budowę III Świątyni ! a nie że jakieś islamy będą im coś tu nakazywać ! My krzyżowcy od rycerzy Chrystusa Króla musimy wspierać Izrael w walce narodowo wyzwoleńczej od ismalu diabła ! by się Izraelici uwolnili od islamitów ! Świat też musi się uwolnić od szatańskiego islamu !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

Mowę  nienawiści  stosujesz

Mowę  nienawiści  stosujesz oraz podżeganie  do  czynów  zbrodniczych  wobec innych wyznań  , ale to u was Icku  normalne  , juz przywykliśmy  do obŻYDliwych kłamstw  i paranoi waszych ,  a gdybyś nie wiedział  to tych  terrorystycznych Islamistów  do tej pory opłacał szkolił i zbroił  Israel  wraz z stanami zjebanej  afroameryki .  Jednak   coś poszło nie tak   i   prawda  wychodzi na światło  dzienne . Wielki plan  żydowski wali się   - co  jest dobrą  wiadomoscią  dla nas  . Cokolwiek napiszesz  jeszcze   tu na ZnZ  będzie kłastwem ,  zresztą zawsze  kłamiesz   co udowodniłem ciebie  Moshe  wielokrotnie   i wielokrotnie  tez pisałem bys pakował  madżur  i wyp****ał   w podskokach  do Ziemi Egipskiej -domu  niewoli  wasze   zydokatolickiej .

JEDYNYM sposobem na pokonanie ich jest powrót do egzekwowania prawa naturalnego; Znieść CAŁE ich ustawodawstwo, które wzmacnia i wzbogaca ich, zubażając i zniewalając nas 

Portret użytkownika Ola Majlisz

Świat musi "uwolnili" od

Świat musi "uwolnili" od islamistów i katolików rzymskich aby przyjąć nową doktrynę lucyferiańską, dziękujemy inrzynierku fartuszkowy. Bóg ci wynagrodzi, i ty pił będziesz okrutny kielich jego gniewu.

Portret użytkownika spokoluz

Wy Krzyżacy od tego krula -

Wy Krzyżacy od tego krula co go żydzi na krzyżu zabili - pod Grunwaldem już  wam pokazaliśmy gdzie w te pędy zadki zabierać.

Jak trzeba będzie to i drugi raz się odbędzie ale teraz skuteczniejszy - do ostatniego krzyżaka co by nigdy geny okupanta nie odrodziły się.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika ba19

To ze tacy jak inzynier

To ze tacy jak inzynier magister  piszą takie rzeczy nie oznacza ze to twój idol  i ta zasada tyczy się Chrystusa do np. takich jak inzynier magister! po prostu nie wiesz kim jest Chrystus i jakie ma zasady !

Mateusza 7; 21  „Nie każdy, kto do mnie mówi: ‚Panie, Panie’, wejdzie do królestwa niebios, lecz tylko ten, kto wykonuje+ wolę mego Ojca, który jest w niebiosach.+ 22  Wielu mi powie w owym dniu: ‚Panie, Panie,+ czyśmy w twoim imieniu nie prorokowali i w twoim imieniu nie wypędzali demonów, i w twoim imieniu nie dokonywali wielu potężnych dzieł?’+ 23  Ale ja wtedy im wyznam: Nigdy was nie znałem!+ Odstąpcie ode mnie, czyniciele bezprawia.+

 

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Prezydent Egiptu, Abdel

Prezydent Egiptu, Abdel Fattah el-Sisi, wyraźnie sprzeciwił się otwarciu Przejścia Rafah w celu przyjęcia ludności palestyńskiej z Gazy​​. 

Wystarczy, że jankes zagrozi zakręceniem kurka z pieniędzmi dla wojska i bezpieki i od razu Egipcjanie zmienią zdanie.

 

Portret użytkownika Endymion

USa, Chiny, Rosja bardzo

USa, Chiny, Rosja bardzo dziwnie zachowują się w tym konflikcie, na moje wygląda to na to, że chcą Iran w to zaangażować. Sam MOSSAD zachował się tak, jakby chciał tego konfliktu. 2/3 żydów ma wyginąć, Świątynia Salomona powstać na gruzach meczetu Al Aksa. Depopulcja Ukrainy pod Niebiańską Jerozolimę. Kazachtan ze stolicą a aStanie i świątynią multikulti religijnej, papież Farnciszek.. wszystko zazębia się jako plan do doprowadzenia Anendy2030.Widać, że są zdeterminowani, IIIWŚ Alberta Pika realizuje sie na naszych oczach. Obawiam się, że Tusk przyjmie relokacyjny kontyngenr Arabów i wtedy nieistniejący problem w Polsce powstanie jak we Francji i Niemczech. Polska niby zbyt biedny kraj, islamiści zza płotu na granicy z Białorusią krzyczą, że oni chcą do Niemiec, a nie do Polski. Już PiS pokazał nam, że potrafi dbać lepiej o Ukraińców, niż Polaków w Polsce. Uszczelnili granicę z Białorusią, a z Ukrainy jadą całe ciężarówki niekontrolowanego towaru. Teraz niby na granicy ze Słowacją, robią akcje kontrolne, ponieważ Niemcy są zalewani nielegalnymi emigrantami. Niemcy zostawią sobie tych co potrafia pisać i czytać oraz obsługiwać łopatę, a Tusk przyjmie tych, co potrafią obsługiwać nóż, kałacha oraz pas shahida.  

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika ​euklides

Państwa to najbardziej

Państwa to najbardziej zbrodnicze instytucje na ziemi. Pomimo, że państwa wciąż zuchwale niszczą i mordują to ludzie pod wpływem głębokiej indoktrynacji nie potępiają tych przeklętych instytucji. Każdy polityk to co najmniej złodziej, a najczęściej to bandyta. A każdy ma przecież moralne prawo pojmać złodzieja i odebrać mu to co ukradł, a także zabić mordercę w samoobronie...

Strony

Skomentuj