"Marsz Miliona Masek" - na całym świecie odbyły się masowe protesty

Kategorie: 

Podobnie jak w zeszłym roku, 5 listopada odbyły się masowe protesty w wielu krajach świata. Ludzie wychodzili na ulicę z charakterystycznymi maskami Guy'a Fawkersa, domagając się sprawiedliwości i wolności słowa oraz sprzeciwiając się korupcji i szpiegowaniu społeczeństw.

 

Według szacunków, protesty miały miejsce w ponad 400 miastach na całym świecie, między innymi w Wielkiej Brytanii, w Stanach Zjednoczonych, w Chinach, w Niemczech oraz we Włoszech. W wielu miejscach demonstracje miały charakter pokojowy ale przykładowo w Londynie i w Waszyngtonie doszło do starć z policją, która zatrzymała w sumie kilkanaście osób.

 

Jeden z członków ruchu Anonymous powiedział dla telewizji Russia Today, że internet daje wolność słowa oraz siłę, która pozwala obalać reżimy. Tego z kolei boją się władze, dlatego wszyscy ludzie są szpiegowani niemal na każdym kroku. Dodał również, że ruch, który nie posiada żadnych liderów ponieważ wszyscy są sobie równi, chce aby rządy zostawiły ludzi w spokoju.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika achiles

A u nas w KRAJU, najlepszą

A u nas w KRAJU, najlepszą odsłona obchodzenia tego społecznego sprzeciwu powinny się stać nagania z POSŁA WIPLERA pamiętnej nocy zatrzymania. Zdegenerowanie go wówczas, przez wszystkie liczące się sprzedajne MEDIA SZMATŁAWE, wydanie wyroku, bez SĄDU, ukaranie i napiętnowanie, słowem z GÓ..EM zmieszanie, nie tylko jako posła, ale jako człowieka. Człowieka, który to był po spożyciu alkoholu, co nie odbiera mu przecież człowieczeństwa, bo chyba jest to w naszym KRAJU dozwolone by spożywać sobie ten trunek. W niszczeniu go wówczas, nie brały tylko udziału ŚRODKI MASOWEGO OGŁUPIANIA, a praktycznie wszyscy polityczni szuje z różnych opcji POLITYCZNYCH wylewali na niego pomyje i z niego lżyli. I tak się dzieje ze wszystkim i wszystkimi obywatelami tego KRAJU, którzy są nie wygodni, dla obecnie panującego systemu "ZABORCZEGO". I tu należy wspomnieć okres, kiedy to się wówczas rozgrywało, a był to czas gorącego odwoływania PREZYDENT WARSZAWY, w czym ten POLITYK wówczas brał czynny udział. Swoją stroną pod kątem HISTORYCZNYM, jaki to jest chichot czasu, biorąc pod uwagę przyczyny obalania KOMUNY, ze względu na to, że " solidarnościuchy " byli lani PAŁAMI, przez ZOMO, a dziś żyjąc w niby " WOLNYM KRAJU" możemy zobaczyć na własne oczy i sporo z naszych współobywateli, to poczuć,na własnej skórze, jak leją ich współcześni " ZOMOWCY Z PREWENCJI", tylko za to, że się mieli odwagę wtrącić tam, gdzie wedle ich oceny krzywda się dzieje drugiej osobie, jak w przypadku tego POLITYKA, gdzie na DZIEŃ DOBRY, jego kolega został przez przybyły patrol potraktowany GAZEM. Przykład tego co się wówczas stało, jest tylko czubkiem GÓRY LODOWEJ i tym co się tu w niby NASZYM WOLNYM KRAJU, dzieje na co dzień, o czym zresztą dzisiaj ten polityk mówił, podczas swej konferencji prasowej. Ale i czego sami wielokrotnie jesteśmy my, lub ktoś z naszych znajomych świadkami naocznymi, chociażby jak to ma miejsce co roku podczas DNIA NIEPODLEGŁOŚCI obchodów. Reasumując, należy mocno wyartykułować i śmiało ocenić, że MOŻNA BY BYŁO SIĘ Z TEGO ŚMIAĆ, GDYBY, TO TAK SMUTNE, NIE BYŁO. A na dole dołączam filmik z tego zajścia pamiętnego, tak dla potomności i gdyby zaraz go pousuwano, co już zdają się powoli czynić ci u STERU WŁADZY:
 
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nagranie-z-pobicia-przemyslawa-wiplera/w4d3t
 
I ku ścisłości, nie jestem fanem obecnego ugrupowania politycznego, jakie obecnie reprezentuje ten POLITYK, jak i każdego innego, jakie w MOIM KRAJU dzierży stery władzy, albo do tego pretenduje, bo uważam ich wszystkich, za sprzedajne szuje, których tak naprawdę ostatnim celem jest DOBRO NASZEGO KRAJU I JEGO WSPÓŁOBYWATELI. A swoim zachowaniem i postępowaniem zdają się udowodnić, że dla nich się liczy tylko i wyłącznie sama WŁADZA, DLA WŁADZY I KASA Z TEGO PROFITU CZERPANA PAZERNYMI GARŚCIAMI. Chociaż, nie wszystkich się to tyczy, bo są tam i prawi LUDZIE, lecz jest ich tam tyle co nic, czego najlepszym przykładem jest obecny obraz naszego PARLAMENTARYZMU I WŁADZY. Ale też i instytucji powołanych do stania na straży poszanowania prawa i dbania o dobro obywatela.

Portret użytkownika MONSTER

Czy mógłbyś coś zrobić z

Czy mógłbyś coś zrobić z edycja swoich komentarzy? Zobacz jak to wygląda- ni przypiął ni przyłatał. Nie wiem czy ty to specjalnie robisz czy to jakieś techniczne sprawy. Ogólnie nie wygląda to dobrze....

Portret użytkownika achiles

Jeżeli Twoja prośba, mnie się

Jeżeli Twoja prośba, mnie się tyczy i moich komentarzy, to przyznaje, że edytuję je sam tak celowo, a czynię to z kilku powodów. Jednym z najgłówniejszym jest to, by się nikt nie podszywał tu pod moim nickiem, co już kiedyś miało miejsce wśród wielu stałych tutejszych gości, piszący swoje komentarze. Ponadto ułatwiam też zadanie dla tych którzy się nie zgadzać mają prawo z moim oglądem na poszczególne tematy tu poruszane i widząc ten sposób pisania, mogą sobie zaoszczędzić czasu, co działa też w tą drugą stronę. A co do estetyki, to pojęcie względne, dla nie których podobają się akcentowane słowa w moich wypowiedziach, a dla innych nie, ale liczy się chyba treść i rozpoznawalność, a nie to by wszystkim dogodzić w estetyce, bo to nie jest łatwe zadanie. Oczywiście przyjmuję ze spokojem Twoją uwagę, lecz bez wyraźnego nakazu od ADMINISTRATORA tej strony, nie zamierzam się do niej zastosować, chociaż postaram się mniej wyrazów, lub określeń uwypuklać w swoich wypowiedziach, na łamach tego PORTALU. Pozdrawiam i bez urazy.

Portret użytkownika tomasz26

swidomosc sie budzi za sprawa

swidomosc sie budzi za sprawa boga ludzie wolni staja sie lepszymi a ludzie zniewoleni satja sie bardziej zniewoleni swa chciwościa ,zboczeniami ,czy wiara w sztana  jest tylko kwestia czasu kiedy nastapi iskara zapalna i rozleje sie  po ludzich na calym swiecie nie zaleznie od koloru skóry switopogladu czy tzw religi

Portret użytkownika keri

Skarabeusz napisał: to

Skarabeusz wrote:

to przegapiłeś ten moment chłopcze

 
Przegapił, na dodatek wierzy, że świadomość się  budzi dzięki jakiemuś bogu.
Stwórca Wszechświata nie ma zupełnie nic wspólnego z bogiem biblijnym. Bóg biblijny niczego nie stworzył tylko zabijał, za pomocą żydów rozpętywał wojny i stale domagał się krwi. Acha, jeszcze ten bóg rozp...rzył DNA człowiekowi w edenie i wykasował mu świadomość, kim jest.
Nareszcie nasza świadomość się budzi a z nią nasza moc i możliwości, o których nam się nawet nie śniło- dotyczyć to bedzie jednak tylko ludzi czyniących dobro, gdyż źli sami się unicestwią swym złem.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem