"Marsz Miliona Masek" - na całym świecie odbyły się masowe protesty

Kategorie: 

Podobnie jak w zeszłym roku, 5 listopada odbyły się masowe protesty w wielu krajach świata. Ludzie wychodzili na ulicę z charakterystycznymi maskami Guy'a Fawkersa, domagając się sprawiedliwości i wolności słowa oraz sprzeciwiając się korupcji i szpiegowaniu społeczeństw.

 

Według szacunków, protesty miały miejsce w ponad 400 miastach na całym świecie, między innymi w Wielkiej Brytanii, w Stanach Zjednoczonych, w Chinach, w Niemczech oraz we Włoszech. W wielu miejscach demonstracje miały charakter pokojowy ale przykładowo w Londynie i w Waszyngtonie doszło do starć z policją, która zatrzymała w sumie kilkanaście osób.

 

Jeden z członków ruchu Anonymous powiedział dla telewizji Russia Today, że internet daje wolność słowa oraz siłę, która pozwala obalać reżimy. Tego z kolei boją się władze, dlatego wszyscy ludzie są szpiegowani niemal na każdym kroku. Dodał również, że ruch, który nie posiada żadnych liderów ponieważ wszyscy są sobie równi, chce aby rządy zostawiły ludzi w spokoju.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zerg

Bardziej niż w Rosji nie ma

Bardziej niż w Rosji nie ma nigdzie na świecie  takiego kneblowania prawdy. Internet pod kontrolą , opozycji politycznej w zasadzie nie ma, a o niezależnych mediach lepiej nie wspominać. Wszechobecna korupcja , szpiegowanie , donosicielstwo - gdzie stoi dwóch tam przynajmniej jeden jest z KGB -  jak to mówiło się za Breżniewa. Chazarzy  opanowali najlepiej system sprawowania zamordyzmu właśnie w Rosji i doskonalą go od czasów tzw Wielkiej Rewolucji. Ich siła opiera się na głupocie ludzi, a jest wynikiem jedynej jedynie słusznej totalitarnej skanalizowanej prawdy. Mało kto zastanawia się nad tym czy to co głosi Putin jest faktycznie w realizacji bo zachłystuje się głoszonymi przez niego wzniosłymi hasłami. Siła, nawet tych na pierwszy rzut oka  nie do zrealizowania,  obietnic władców  leży po stronie głupoty rządzonych. Wystarczy choćby spojrzeć na głoszoną obronę rodziny i tradycji czy  Słowiańszczyzny. I nie ma tu żadnego ale i wykręcania się sianem bo zostaje się zwykłym oszołomem, fanatykiem jeszcze jednej opcji mającej usprawiedliwić czyjeś chore zachcianki czy zwykłe ciągoty w kierunku ludobójstwa=depopulacji. Cel wszystkich Chazarów jest jeden.

Portret użytkownika zerg

Rosją rządzą Chazarowie a nie

Rosją rządzą Chazarowie a nie Słowianie.Więc nie jest to tekst antyrosyjski i poprzez pokazanie tego jak się rzeczy w Rosji mają nie ma  mowy o skłóceniu Słowian. Rosjanie są takimi samymi ofiarami tego systemu jak i Polacy. Co do głoszonego umiłowania wszystkich Słowian to najwyraźniej  to umiłowanie dotyczy " zakochania Słowian na śmierć". Co potwierdza historia , ostatnie wydarzenia w tym wypowiedź Putina jakoby " w 1939 Polska dostała  to na co zasłużyła". Chazarsko- Imperialna Rosja , nic dodać nic ująć.

Portret użytkownika SurvivorMan

Ja przede wszystkim oddzielam

Ja przede wszystkim oddzielam Rosjan od rosyjskich polityków... Putin to nie Rosja... Tak samo jak Tusk to nie Polska... Napij się kiedyś z pierwszym lepszym napotkanym Rosjaninem, to ujrzysz człowieka o charakterze, o jakim połowa Polaków mogłaby pomarzyć... Szczerość, gościnność, brak zawiści, fałszywości i obrabiania dupy za plecami...
Oczywiście w Rosji (tak samo jak u nas w Polsce) są całe masy zindoktrynowanych przez żydomedia ludzi! Żydomedia potem wykorzystują ich, aby napuszczać jednych na drugich, zgodnie z prykazem z żydowskiej "góry"! To jest właśnie skłócanie ze sobą Słowian... A wszystko zgodnie z planem żydowskich sekciarzy sprzed 20 lat:
http://www.monitor-polski.pl/plany-i-metody-syjonizmu/

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika syzyf

 slowa klucze:

 slowa klucze: sprawiedliwosc,wolnosc,russia today,obalac rezimy,ruch bez liderow,wszyscy rowni,chce aby rzady zostawily ludzi w spokoju. ...hm... Zeby nie bylo nieporozumien!- nie mowie ze podoba mi sie kierunek w ktury jestesmy zapedzani, ale .... zyje na tym swiecie prawie 50 lat,klopotow z pamiecia dzieki Bogu nie mam!Jeden rowny,wolny,sprawiedliwy system mam za soba,w kolejnym rownym,wolnym,sprawiedliwym a na dodatek demokratycznym zyje obecnie(wlasciwie,moim skromnym zdaniem sa to etapy tego samego molocha,na tych samych krwawych fundamentach zbudowanego) i jak ktos w masce na ulicy, w przekazie z ruskiej telewizji mowi ze "walczy" o jeszcze wiecej "rownosci,wolnosci i sprawiedliwosci" pewnie i dla mnie.... czujnosc sie wzmaga! 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem