"Marsz Miliona Masek" - na całym świecie odbyły się masowe protesty

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube
Podobnie jak w zeszłym roku, 5 listopada odbyły się masowe protesty w wielu krajach świata. Ludzie wychodzili na ulicę z charakterystycznymi maskami Guy'a Fawkersa, domagając się sprawiedliwości i wolności słowa oraz sprzeciwiając się korupcji i szpiegowaniu społeczeństw.

 

Według szacunków, protesty miały miejsce w ponad 400 miastach na całym świecie, między innymi w Wielkiej Brytanii, w Stanach Zjednoczonych, w Chinach, w Niemczech oraz we Włoszech. W wielu miejscach demonstracje miały charakter pokojowy ale przykładowo w Londynie i w Waszyngtonie doszło do starć z policją, która zatrzymała w sumie kilkanaście osób.

 

Jeden z członków ruchu Anonymous powiedział dla telewizji Russia Today, że internet daje wolność słowa oraz siłę, która pozwala obalać reżimy. Tego z kolei boją się władze, dlatego wszyscy ludzie są szpiegowani niemal na każdym kroku. Dodał również, że ruch, który nie posiada żadnych liderów ponieważ wszyscy są sobie równi, chce aby rządy zostawiły ludzi w spokoju.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika zerg

Bardziej niż w Rosji nie ma

Bardziej niż w Rosji nie ma nigdzie na świecie  takiego kneblowania prawdy. Internet pod kontrolą , opozycji politycznej w zasadzie nie ma, a o niezależnych mediach lepiej nie wspominać. Wszechobecna korupcja , szpiegowanie , donosicielstwo - gdzie stoi dwóch tam przynajmniej jeden jest z KGB -  jak to mówiło się za Breżniewa. Chazarzy  opanowali najlepiej system sprawowania zamordyzmu właśnie w Rosji i doskonalą go od czasów tzw Wielkiej Rewolucji. Ich siła opiera się na głupocie ludzi, a jest wynikiem jedynej jedynie słusznej totalitarnej skanalizowanej prawdy. Mało kto zastanawia się nad tym czy to co głosi Putin jest faktycznie w realizacji bo zachłystuje się głoszonymi przez niego wzniosłymi hasłami. Siła, nawet tych na pierwszy rzut oka  nie do zrealizowania,  obietnic władców  leży po stronie głupoty rządzonych. Wystarczy choćby spojrzeć na głoszoną obronę rodziny i tradycji czy  Słowiańszczyzny. I nie ma tu żadnego ale i wykręcania się sianem bo zostaje się zwykłym oszołomem, fanatykiem jeszcze jednej opcji mającej usprawiedliwić czyjeś chore zachcianki czy zwykłe ciągoty w kierunku ludobójstwa=depopulacji. Cel wszystkich Chazarów jest jeden.

Portret użytkownika zerg

Rosją rządzą Chazarowie a nie

Rosją rządzą Chazarowie a nie Słowianie.Więc nie jest to tekst antyrosyjski i poprzez pokazanie tego jak się rzeczy w Rosji mają nie ma  mowy o skłóceniu Słowian. Rosjanie są takimi samymi ofiarami tego systemu jak i Polacy. Co do głoszonego umiłowania wszystkich Słowian to najwyraźniej  to umiłowanie dotyczy " zakochania Słowian na śmierć". Co potwierdza historia , ostatnie wydarzenia w tym wypowiedź Putina jakoby " w 1939 Polska dostała  to na co zasłużyła". Chazarsko- Imperialna Rosja , nic dodać nic ująć.

Portret użytkownika SurvivorMan

Ja przede wszystkim oddzielam

Ja przede wszystkim oddzielam Rosjan od rosyjskich polityków... Putin to nie Rosja... Tak samo jak Tusk to nie Polska... Napij się kiedyś z pierwszym lepszym napotkanym Rosjaninem, to ujrzysz człowieka o charakterze, o jakim połowa Polaków mogłaby pomarzyć... Szczerość, gościnność, brak zawiści, fałszywości i obrabiania dupy za plecami...
Oczywiście w Rosji (tak samo jak u nas w Polsce) są całe masy zindoktrynowanych przez żydomedia ludzi! Żydomedia potem wykorzystują ich, aby napuszczać jednych na drugich, zgodnie z prykazem z żydowskiej "góry"! To jest właśnie skłócanie ze sobą Słowian... A wszystko zgodnie z planem żydowskich sekciarzy sprzed 20 lat:
http://www.monitor-polski.pl/plany-i-metody-syjonizmu/

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika syzyf

 slowa klucze:

 slowa klucze: sprawiedliwosc,wolnosc,russia today,obalac rezimy,ruch bez liderow,wszyscy rowni,chce aby rzady zostawily ludzi w spokoju. ...hm... Zeby nie bylo nieporozumien!- nie mowie ze podoba mi sie kierunek w ktury jestesmy zapedzani, ale .... zyje na tym swiecie prawie 50 lat,klopotow z pamiecia dzieki Bogu nie mam!Jeden rowny,wolny,sprawiedliwy system mam za soba,w kolejnym rownym,wolnym,sprawiedliwym a na dodatek demokratycznym zyje obecnie(wlasciwie,moim skromnym zdaniem sa to etapy tego samego molocha,na tych samych krwawych fundamentach zbudowanego) i jak ktos w masce na ulicy, w przekazie z ruskiej telewizji mowi ze "walczy" o jeszcze wiecej "rownosci,wolnosci i sprawiedliwosci" pewnie i dla mnie.... czujnosc sie wzmaga! 

Portret użytkownika achiles

A u nas w KRAJU, najlepszą

A u nas w KRAJU, najlepszą odsłona obchodzenia tego społecznego sprzeciwu powinny się stać nagania z POSŁA WIPLERA pamiętnej nocy zatrzymania. Zdegenerowanie go wówczas, przez wszystkie liczące się sprzedajne MEDIA SZMATŁAWE, wydanie wyroku, bez SĄDU, ukaranie i napiętnowanie, słowem z GÓ..EM zmieszanie, nie tylko jako posła, ale jako człowieka. Człowieka, który to był po spożyciu alkoholu, co nie odbiera mu przecież człowieczeństwa, bo chyba jest to w naszym KRAJU dozwolone by spożywać sobie ten trunek. W niszczeniu go wówczas, nie brały tylko udziału ŚRODKI MASOWEGO OGŁUPIANIA, a praktycznie wszyscy polityczni szuje z różnych opcji POLITYCZNYCH wylewali na niego pomyje i z niego lżyli. I tak się dzieje ze wszystkim i wszystkimi obywatelami tego KRAJU, którzy są nie wygodni, dla obecnie panującego systemu "ZABORCZEGO". I tu należy wspomnieć okres, kiedy to się wówczas rozgrywało, a był to czas gorącego odwoływania PREZYDENT WARSZAWY, w czym ten POLITYK wówczas brał czynny udział. Swoją stroną pod kątem HISTORYCZNYM, jaki to jest chichot czasu, biorąc pod uwagę przyczyny obalania KOMUNY, ze względu na to, że " solidarnościuchy " byli lani PAŁAMI, przez ZOMO, a dziś żyjąc w niby " WOLNYM KRAJU" możemy zobaczyć na własne oczy i sporo z naszych współobywateli, to poczuć,na własnej skórze, jak leją ich współcześni " ZOMOWCY Z PREWENCJI", tylko za to, że się mieli odwagę wtrącić tam, gdzie wedle ich oceny krzywda się dzieje drugiej osobie, jak w przypadku tego POLITYKA, gdzie na DZIEŃ DOBRY, jego kolega został przez przybyły patrol potraktowany GAZEM. Przykład tego co się wówczas stało, jest tylko czubkiem GÓRY LODOWEJ i tym co się tu w niby NASZYM WOLNYM KRAJU, dzieje na co dzień, o czym zresztą dzisiaj ten polityk mówił, podczas swej konferencji prasowej. Ale i czego sami wielokrotnie jesteśmy my, lub ktoś z naszych znajomych świadkami naocznymi, chociażby jak to ma miejsce co roku podczas DNIA NIEPODLEGŁOŚCI obchodów. Reasumując, należy mocno wyartykułować i śmiało ocenić, że MOŻNA BY BYŁO SIĘ Z TEGO ŚMIAĆ, GDYBY, TO TAK SMUTNE, NIE BYŁO. A na dole dołączam filmik z tego zajścia pamiętnego, tak dla potomności i gdyby zaraz go pousuwano, co już zdają się powoli czynić ci u STERU WŁADZY:
 
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nagranie-z-pobicia-przemyslawa-wiplera/w4d3t
 
I ku ścisłości, nie jestem fanem obecnego ugrupowania politycznego, jakie obecnie reprezentuje ten POLITYK, jak i każdego innego, jakie w MOIM KRAJU dzierży stery władzy, albo do tego pretenduje, bo uważam ich wszystkich, za sprzedajne szuje, których tak naprawdę ostatnim celem jest DOBRO NASZEGO KRAJU I JEGO WSPÓŁOBYWATELI. A swoim zachowaniem i postępowaniem zdają się udowodnić, że dla nich się liczy tylko i wyłącznie sama WŁADZA, DLA WŁADZY I KASA Z TEGO PROFITU CZERPANA PAZERNYMI GARŚCIAMI. Chociaż, nie wszystkich się to tyczy, bo są tam i prawi LUDZIE, lecz jest ich tam tyle co nic, czego najlepszym przykładem jest obecny obraz naszego PARLAMENTARYZMU I WŁADZY. Ale też i instytucji powołanych do stania na straży poszanowania prawa i dbania o dobro obywatela.

Portret użytkownika MONSTER

Czy mógłbyś coś zrobić z

Czy mógłbyś coś zrobić z edycja swoich komentarzy? Zobacz jak to wygląda- ni przypiął ni przyłatał. Nie wiem czy ty to specjalnie robisz czy to jakieś techniczne sprawy. Ogólnie nie wygląda to dobrze....

Portret użytkownika achiles

Jeżeli Twoja prośba, mnie się

Jeżeli Twoja prośba, mnie się tyczy i moich komentarzy, to przyznaje, że edytuję je sam tak celowo, a czynię to z kilku powodów. Jednym z najgłówniejszym jest to, by się nikt nie podszywał tu pod moim nickiem, co już kiedyś miało miejsce wśród wielu stałych tutejszych gości, piszący swoje komentarze. Ponadto ułatwiam też zadanie dla tych którzy się nie zgadzać mają prawo z moim oglądem na poszczególne tematy tu poruszane i widząc ten sposób pisania, mogą sobie zaoszczędzić czasu, co działa też w tą drugą stronę. A co do estetyki, to pojęcie względne, dla nie których podobają się akcentowane słowa w moich wypowiedziach, a dla innych nie, ale liczy się chyba treść i rozpoznawalność, a nie to by wszystkim dogodzić w estetyce, bo to nie jest łatwe zadanie. Oczywiście przyjmuję ze spokojem Twoją uwagę, lecz bez wyraźnego nakazu od ADMINISTRATORA tej strony, nie zamierzam się do niej zastosować, chociaż postaram się mniej wyrazów, lub określeń uwypuklać w swoich wypowiedziach, na łamach tego PORTALU. Pozdrawiam i bez urazy.

Strony

Skomentuj