WHO ostrzega kraje przed kolejną pandemią

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wzywa kraje i międzynarodowe organizacje do przygotowania na kolejne pandemie. Szef WHO, Tedros Adhanom Ghebreyesus ostrzegł, że nadciąga coś gorszego niż COVID. Dlatego WHO proponuje wprowadzenie "traktatu pandemicznego" w celu rzekomego lepszego przygotowania na przyszłe wybuchy epidemii. ​

 

Poprzednia pandemia COVID-19, zwana również pandemią koronawirusa, rozpoczęła się w 2019 roku. Wirus ten jest częścią większej rodziny wirusów zwanych koronawirusami, które mogą powodować różne choroby, od zwykłego przeziębienia po ciężkie choroby, takie jak zespół ostrej niewydolności oddechowej (SARS) i zespół oddechowy Bliskiego Wschodu (MERS). Okazało się, że COVID-19 nie jest szczególnie niebezpieczny, ponieważ przypomina grypę i jest łatwo przenoszony między ludźmi i w niektórych przypadkach może powodować ciężką chorobę, zwłaszcza u osób starszych i tych z istniejącymi schorzeniami - tak jak grypa.

 

Jednak walka z pandemią COVID-19 trwała ponad dwa lata i teraz już wiemy, że miała również poważne konsekwencje. Wiele krajów nałożyło surowe restrykcje, takie jak blokady i ograniczenia dotyczące przemieszczania się, co miało poważny wpływ na gospodarkę i życie społeczne. W niektórych przypadkach te działania mogły przynieść więcej szkody niż sam wirus, powodując wzrost ubóstwa, głodu i innych problemów społecznych. W Polsce decydenci zapisali się szczególnie niechlubnie ponieważ zamykając szpitale doprowadzili do hekatomby śmierci nadmiarowych. Zabito w ten sposób nawet 200 tysięcy Polaków i nie ma winnych i sprawcy tego nieszczęścia nadal zarządzają służbą zdrowia.

 

W międzyczasie powstał traktat pandemiczny WHO, czyli propozycja wprowadzenia międzynarodowego prawa, które pomoże koordynować globalną odpowiedź na kolejne pandemie. Wprowadzenie takiego traktatu może wiązać się z pewnymi zagrożeniami. Na przykład, może to zwiększyć upolitycznienie zdrowia publicznego i doprowadzić do konfliktów między krajami. Ponadto, istnieje ryzyko, że takie globalne podejście może zignorować specyficzne konteksty lokalne i kulturowe, które są kluczowe dla skutecznego zarządzania pandemiami.

 

Chociaż szczegóły tego traktatu nie są jeszcze jasne, zasadnicza idea polega na współpracy między krajami w celu szybkiego i skutecznego reagowania na wybuchy epidemii i to WHO ma być czymś w rodzaju nadrzędnej instytucji nakazującej okreslone zachowanie. Staie się tym samym czymś w rodzaju rządu światowego. Powoduje to, że istnieje ryzyko, że WHO znowu się "pomyli" jak z Covidem i zrobi nam koszmar z życia na lata, bo najwytraźniej im się to spodobało i chcą zapewnić sobie więcej władzy nad nami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika W.Redny

Covid skompromitował WHO i

Covid skompromitował WHO i pandemie, więc jak teraz "wybuchnie nowa epidemia" to idę o zakład że większość ludzi ją oleje traktując jako kolejną grypę I ignorując wszelkie obostrzenia. 

A co jeśli właśnie o to chodziło?

Portret użytkownika Zn...

Sataniści są żałośnie

Sataniści są żałośnie przewidywalni. Tytuł artykułu wygląda natomiast na ,,pisany  między wierszami"?. Winien brzmieć: ,,Sataniści planują wypuścić kolejnego wirusa bojowo-medialnego. Przygotowania do kolejnej plandemii trwają".

Kolejne od 2001 roku wojny, plandemie... skąd to zamieszanie?.

Podobno jakiemuś usłużnemu Gojowi udało się wychodować długo oczekiwane czerwone jałówki dla samowybranych.

https://www.tiktok.com/@droga_do_boga/video/7236971344250866971?_r=1&_t=8ce86fF9XIo <https://www.tiktok.com/@droga_do_boga/video/7236971344250866971?_r=1&_t=8ce86fF9XIo>

Jeśli to prawda a nie któryś z wielu fajków jakie zaściełają internet to plan najstarszej, biblijnej  ,,teorii spiskowej" staje się  bardzo realny.

Oczekujący ,,mesjasza" z obecnego ,,Izraela" doprowadzą własnymi rękami do swojej zagłady wypełniając wszystkie elementy satanistycznego rytuału koniecznego do postawienia  ,,świątyni" dla Antychrysta i pójdą na, od dawna, zapowiadaną jednorazową ofiarę  sześciu milionów  na jego ,,intronizację".

Ich złożeniu w ofierze demonowi posłuży zapowiadany przez jasnowidzów i charyzmatyków Kościoła konflikt na Bliskim Wschodzie który ma wybuchnąć po, lub tuż przy końcu konfliktu w Europie. 

Wtedy nowa ,,Niebiańska  Jerozolima" dla samo-wybranych ,,elit" z reszty okupowanego przez nich świata  powstanie na Krymie i w żyznej, zasobnej w kopaliny i wodę okolicy ,,oczyszczonej z nadmiaru Goim" (ludzkich ,,zwierząt" wg tez talmudycznych) ale z odpowiednią ich liczbą  do ,,służenia ..panom  do końca świata".

W tym kontekście zarówno ,,imperialne zapędy Rosji" jak i działania polskojęzycznego ,,polskiego rządu" czy USA,  państw, mniej czy bardziej jawnie, kierowanych przez przedstawicieli samo-wybranych sług szatana, stają się bardziej czytelne.

W sumie... radujmy się.   bo satanistom się plan i tak nie powiedzie a my, chrześcijanie, tylko się upewniamy że Paruzja jest coraz bliżej.

Króluj nam Panie Jezu!.

 

Portret użytkownika Endymion

"Endy- Ty szczęściarzu - masz

"Endy- Ty szczęściarzu - masz wyjaśnione meandry swojej psychiki przez "speca" - mnie się to ku..wa nie trafiło od speca ROFL"

To jest moja prywatna wróżka zębuszaka. Bądź dla Niej milszy, to Ci napisze kiedy będzie konotacja Saturna z Jowiszem i wtedy wygrasz w Lotka Lol

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Darius Widajło

Ten naukowiec ze zdjęcia

Ten naukowiec ze zdjęcia "szef" who tedros, to bardzo dobra chłopina jest, i tak ładnie się uśmiecha na tym zdjęciu. Ja w tylewizji słyszałam na naukowym kanale diskowery że pan tedros jest bohaterem gdyż walczy z zabujczym wirusem kowid.

Wy też jeszcze dziś wstrzyknijcie sobie ten cudowny preparat antidotum na kowid. Nie ma na co czekać jeśli jesteś urzędnikiem, sędzią, komornikiem, prokurwatorem, policjantem, politykiem, aktorem, piosenkarzem, sportowcem, posłem, mechanikiem samochodowym :  wtedy natychmiast sięgnij po szczepionkę a najlepiej wstrzyknij sobie kilka aby chronić swoich bliskich i cały polski naród.

Szczepmy się Smile

 

Portret użytkownika syriues

Jedynym wyjściem z tej

Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zniszczenie miast Babilonu,ktore ostatnio sie wyłoniły. Nowy jork Wuhan i coś w Ukrainie. Ja nie wiem na co ludzie czekają, ja juz noszę bombe z opóźnionym zapłonem i mam ochote ich na pale powbijać i jako przestrogę dla innych,by nie stawali miedzy Bogiem właściwym a nami jako jego istotami.jebac who,jebac billa ,jebac wszystkie rzady I organizacji jebac bogatych ,powiem krótko albo bedzie walka, albo nas wykończą. 

Portret użytkownika S

" nadciąga coś gorszego niż

" nadciąga coś gorszego niż COVID " no też mi odkrycie, Ukraina się kończy, więc trzeba baranom nowe emocje zapewnić ... Bill G. już to dawno oznajmił, a z różnych przecieków wychodzi, że tym razem "ucieknie" im z laboratorium jakaś ospa...

A dla tych co już zapomnieli jak to było, polecam mój drugi film z opisu pod komentarzem.

 

Portret użytkownika Kwazar

No i nie ma dla NAS MAS

No i nie ma dla NAS MAS SZARYCH, już żadnych pomyślnych wiadomości ani ratunku.Tylko KONIEC ŚWIATA, WOJNA i PANDEMIA. Nosz Kurwa,chwila ! Nawet na tej Ziemi, istnieje jeszcze inny świat ! Tuż obok NAS, SZARYCH MAS Świat przyszłości i rozwoju To, nie tzw.... "zachód" ...  job twoja WHO HUJA mać...no itd Lol No nic, że on "zachód" zapierdziały jest i zdychający w armageddonie ! Otóż powiadam wam ! TAM JEST ŻYCIE gdzie słońce wschodzi i radośnie świeci.  A nie tam gdzie " ZACHÓD" śmierć NAM wmawia w niebyt odchodząc i NAS za sobą ciągnąc w piekeielne odmęty się stacza !  

Strony

Skomentuj