Nowe badania potwierdzają, że ludzie w większości nie umierali na Covid tylko na zakażenia szpitalne wywołanie respiratorami

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Społeczność naukowa odsłoniła niepokojącą prawdę za pandemią COVID-19, która od ponad roku utrzymuje świat w stanie niepewności. Wskazuje się, że znacząca część pacjentów, którzy nie przeżyli hospitalizacji, zmarła nie z powodu bezpośredniego działania wirusa, ale z powodu wtórnej infekcji – respiratorowego zapalenia płuc (VAP).

 

VAP to bakteryjne zapalenie płuc, które rozwija się, gdy pacjent jest podłączony do respiratora. Ta sytuacja stawia pod znakiem zapytania procedury szpitalne, które polegały na szybkim podłączaniu pacjentów do respiratorów, co media często opisywały jako najskuteczniejszą metodę leczenia.

 

Badacze z Northwestern University w Illinois przeanalizowali przypadki ponad 500 pacjentów hospitalizowanych z powodu niewydolności oddechowej lub ciężkiego zapalenia płuc. Wykorzystując technologię sztucznej inteligencji, odkryli, że główną przyczyną śmierci nie była tzw. burza cytokin, związana z COVID-19, ale wtórne zapalenie płuc wywołane przez intubację.

Wywołuje to pytania o standardy opieki i procedury szpitalne. Należy zauważyć, że rurka intubacyjna może często prowadzić do szpitalnego zakażenia, co z kolei powoduje zapalenie płuc. Tymczasem lekarze po śmierci pacjentów często wpisywali jako przyczynę COVID-19, co mogło skutkować dodatkowymi środkami finansowymi od rządów, które płaciły za taką opiekę.

 

Oprócz tego odkrycia, naukowcy zwrócili również uwagę na powiązania między pandemią COVID-19, amerykańskimi agencjami wywiadowczymi a rodziną obecnego prezydenta USA. Informacje sugerują, że ​​od 2018 roku amerykańscy naukowcy prowadzili badania nad koronawirusem nietoperzy na grant amerykańskiego National Institutes of Health. Ten skandal jeszcze nie został rozliczony a głównym sprawcą może się okazać apostoł Covida w USA - Antony Fauci.

Wszystko to wskazuje, że przyczyny pandemii COVID-19 wymagają bardziej szczegółowego i przejrzystego zbadania. Te odkrycia podważają powszechne postrzeganie pandemii i wskazują na potrzebę dokładniejszego zrozumienia jej wpływu na praktyki medyczne oraz ewentualne powiązania polityczne i finansowe. Może się okazać, że lekarze celowo - DLA PIENIĘDZY - zabijali pacjentów respiratorami, wpisując w akty zgonu Covid co wiązało się dla nich z gratyfikacjami finansowymi. 

 

Jeśli ludzie mają odzyskać chociaż część zaufania do lekarzy, to ten proceder musi zostać zbadany, a winni celowego uśmiercania pacjentów DLA PIENIĘDZY, muszą zostać rozliczeni i skazani na wieloletnie więzienia. Bez tego poważanie zawodów medycznych pozostanie na dnie, jak obecnie.

Ocena: 

Średnio: 4 (14 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ​euklides

Mam silne przeczucie, że w

Mam silne przeczucie, że w jego zabójstwie uczestniczyły nie tylko władze PRL, ale i kler... Popiełuszko w sumie ciągnąl ludzi do nieposłuszeństwa wobec jakiejkolwiej chorej władzy. Skorumpowana, zepsuta pato-elita nie mogła tego znieść, bo dla niej liczy się przede wszystkim władza.

Portret użytkownika S

Takich "sensacyjnych odkryć"

Takich "sensacyjnych odkryć" o których foliarze i szury mówili od samego początku plandemii, będzie pewnie wypływać coraz więcej. Ja tam lekarzem nie jestem, ale wiem, że osoby samodzielnie oddychającej NIE podłącza się do respiratora, bo respirator to urządzenie, które "oddycha za ciebie", więc to nie ma sensu. Osobie samodzielnie oddychającej, ale płytko albo nieregularnie (jak to było u tych chorych), podaje się TLEN, żeby mimo słabego oddechu dostarczać go w odpowiedniej ilości. No ale co my foliarze wiemy, w porównaniu z ekspertami na garnuszku BigPharmy, którzy całą plandemię wrzeszczeli mantrę "podłączać, podłączać" ... Tylko teraz jakoś ogonki pochowali, a może warto by wreszcie zacząć rozliczać tych morderców?

Portret użytkownika axell69

Było o tym głośno w czasach

Było o tym głośno w czasach gdy tak się    działo , teraz mamy  "ślaczek "  i wojenkę   która temat zagłuszyła ,  ale w latach  2020 -22   sporo rodzin o tej akcji "respirator"  pisało  , to teraz skąd   u was  na ZnZ   wdarł się  tak mocno  śpóźniony  art 

Lubię  waszą  stronę  ,  i nie chcę  by padła  jak IM   , rozumiem  też to ze   Admin chce ją  reaktywować   , więc zapytam się gdzie  byłeś gdy  mendy wykończyły napierw ZnZ  następnie  wykończyły  IM   a teraz wykończają powtórnie   ZnZ  ??

Moja  prośba

- zmień   regulamin  i zabroń   dyskusji oraz  propagowania lub pisania   negatywnych  info  na temat  wszelkich religii  to powinno być  uregulowane   

- przestań   beznamiętnie   wpuszczać   arty  cioty  szydowskiego    mgr   . to może coś tu jeszcze uratujesz 

PS 

w zeszłym roku  wysałałem do  aministracji  ZnZ  tekst  z prośbą  o upublikowanie ,  nie  otrzymałem nawet wiadomości  zwrotnej 

W tym tekście   była  wspaniała analiza   wojny  trwajacej  nadal ,  bezstrona  i opisująca  wraz z ważnymi linkami  powód rozpoczęcia   tego gówna , 

WY nie  mieliscie  odwagi , odwagę miała   strona  KIP  która wyemitowało  to i jeszcze odtrzymałem  słowo "dziękujemy za dostraczenia  takiej   bezstronnnej i dokładnej  analizy"   w związku z tym jest  kolejne 

PS 2

 wolicie chłam od  Insztalatora    w którym   zawsze   jest  więcej  obrazków "świętych" niż  treści  oraz nieprawdy ??

Polska  to nie jest kraj katoli  - Polska jest nasza  

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Strony

Skomentuj