Zaskakujący incydent w Niemczech! Meteoryt przebił dach domu!

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

Wtorek był wyjątkowo kosmicznym dniem dla mieszkańców Elmshorn w Szlezwiku-Holsztynie na północy Niemiec. Otóż kawałek skały wielkości piłki tenisowej wpadł prosto przez dach domu! Jedna z sąsiadek doniosła o tym agencji DPA.

 

Para, która została "odwiedzona" przez meteoryt, akurat spędzała miło czas w salonie. Niespodziewanie usłyszeli głośne uderzenie. Przestraszeni, wybiegli na zewnątrz, gdzie zauważyli mały, czarny kamień leżący przed domem.

 

Meteoryt przebił się przez dach i z impetem wylądował na podjeździe.

 

Dieter Heinlein z Niemieckiej Agencji Kosmicznej (DLR) potwierdził zdarzenie z meteorytem - jak podaje portal telewizji ZDF. Ale to nie koniec historii!

 

Naukowcy odkryli jeszcze trzy inne fragmenty meteorytu w pobliżu jednej z dzielnic mieszkalnych w Elmshorn. 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Zaskakującym incydentom w

Zaskakującym incydentom w Niemczech z udziałem meteorów  tydów i innych takich Mówimy stanowczo NIE ! No chyba, że będzie to zaskakująca asteroida. Teraz już chyba wszystko jasne  ? Jasne, że jasne ! Chyba.

Skomentuj