Ramzan Kadyrow – „sankcje Zachodu - to jest śmieszne”

Kategorie: 

Ramzan Kadyrow, szef Czeczenii, nazywa nowe sankcje Zachodu śmiesznymi, pisze Washington Post. Słowa te padły na posiedzeniu Rady Państwa w sprawie dalszego rozwoju Rosji.

 

Czeczeński watażka po prostu wyśmiał zachodnie sankcje.

„Nie boję się niczego. Sankcje zachodnie - to jest śmieszne. Oni nie mogą nam nic zrobić. Rosja to silne gospodarczo państwo. Mamy potężny potencjał militarny, a oni mają tylko śmiałość " - powiedział Kadyrow. Czeczeński przywódca dodał, że każda bezczelność ma swoje granice i dodał „my jesteśmy silniejsi”.

12 września Unia Europejska i Stany Zjednoczone nałożyła nowe sankcje przeciwko Rosji. Ograniczenia dotyczą sektora naftowego, obrony i bankowości. Odczuć je mają urzędnicy i biznesmeni. Powodem ich wprowadzenia jest m. in. aneksja Krymu i konflikt na Ukrainie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Europa upada gospodarczo tak

Europa upada gospodarczo tak jak USA a to wszystko wina banku światowego, kredytów, braku wolności gospodarczej i co najważniejsze mass mediów które są w syjonistycznych rękach. Do tego dodajmy system korporacyjno- kapitalistyczny i mamy taki burdel jak mamy. Myślimy, że oprócz naszego eurokołchozu jest tylko bieda, brud a to tylko ściema nadawana nam przez mafię która w rękach ma wszystkie dane każdego obywatela. Niestety zniewalają nas od małego i wrzucają nam wartości, które przeczą wartościom duchowym i wiary. Co dalej? zastanówmy się? Wojna? Zrywy niepodległościowe? Czy poprostu bezduszna pogoń za kapitałem i niszczenie się nawzajem dla własnych zysków?
Polska to kraj, który utrzymuje Europę z ich socjalem na czele a nie będę mówił o samym poświęceniu się Polaków dla budowy obcych państw poprzez emigrację i tanią siłę roboczą. Trzeba przyznać, że Niemcy bardzo mądrze podporządkowali nasz kraj swojej polityce.
Czas się obudzić i zbudować super mocarstwo słowiańskie i wspierać się jak bracia nawzajem. Sam tego nie zrobię ale jest nas już tysiące chcących zmian więc sam już nie jestem. Powodzenia patrioci!
 
 
https://www.facebook.com/pages/Podziemie-Polskiej-Armii/279795768841758?ref=hl

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ