Incele żyją krócej - Obojętność na seks u mężczyzn wiąże się z przedwczesną śmiercią

Kategorie: 

Źródło: internet

Wiele kobiet obawia się, że ich potencjalni partnerzy będą zainteresowani wyłącznie intymnością. Ale jest jeszcze jedna skrajność, kiedy mężczyźni zupełnie nie są zainteresowani seksem. Nie tylko może to stanowić przeszkodę w szczęśliwym związku, takie zachowanie może również wskazywać na możliwe problemy zdrowotne.

 

 

Grupa naukowców z Uniwersytetu Yamagata znalazła związek między brakiem zainteresowania seksem a ryzykiem przedwczesnej śmierci u mężczyzn. Eksperci przeanalizowali dane 20 969 osób (8 558 mężczyzn i 12 411 kobiet) w wieku powyżej 40 lat. W ciągu sześciu lat ochotnicy przechodzili regularne badania lekarskie, a także oceniali poziom zainteresowania seksualnego.

 

Podczas badania zmarły 503 osoby. Naukowcy odkryli, że śmiertelność z powodu raka i innych przyczyn była wyższa u mężczyzn, którzy byli mniej zainteresowani seksem.

 

Co ważne, związek utrzymywał się nawet wtedy, gdy naukowcy kontrolowali czynniki takie jak wiek, nadciśnienie, cukrzyca, palenie tytoniu, spożywanie alkoholu, wskaźnik masy ciała, stan cywilny, wykształcenie i poziom stresu psychicznego.

„Chociaż aktywność seksualna jest uważana za korzystną dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia osób starszych, związek między zainteresowaniami seksualnymi a długowiecznością nie był wcześniej badany” – stwierdzili naukowcy.

Naukowcy zasugerowali, że brak zainteresowania seksualnego mężczyznami może wynikać z „niezdrowego stylu życia”.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Fred flinston

Niech od razu wezmą poprawkę

Niech od razu wezmą poprawkę że ci co nie kopuluja żyją krócej jeśli się nie modla do Boga.a jeśli splodza dziecko i zaczną je wychowywać organizm przyjmuje że wykonali zadanie i libido im spada.moze wzrosnąć jak szukają nowej kopulacji.jak ktoś ma psa jak endymany to przerzuca uczucia w psa i zainteresowanie kopulacja partnerki spada.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Lommo

Tanie ogrzewanie to było z

Tanie ogrzewanie to było z elektrociepłowni za komuny. Wtedy doczekanie się mieszkanka w bloku to było marzenie bo o nic nie musiałeś się martwić a wszystkie wygody były i jeszcze autobus zakładowy podjeżdżał pod blok nawet gdy 1 pracownik był z danego bloku do zabrania. W kapitalizmie za wszystko trzeba słono płacić bo raz że firma dostarczająca nie robi po kosztach a w dwa że państwo dodaje słone podatki. Teraz oczywiście państwo robi naprędce "program osłonowy " który gówno pomoże za to i tak państwo zgoli kase z obywateli na koszty tych "programów osłonowych ". Chcesz mieć tanio ogrzewanie to zamiast wydawać grubą kasę na pseudo szpanerskie bryki aby pokazać się sąsiadom to trzeba było kupić kawałek lasu , pobudować domek ( samemu - bo to jedyny sposób aby było niedrogo), i jak jeszcze pójdziesz do lasu , wytniesz, zwieziesz i potniesz oraz porąbiesz , I jeszcze sobie napalisz w piecu - to będziesz miał tanie ogrzewanie. Jak chcesz siedzieć w mieście przed skurwiałym telewizorem w wygodach to trzeba srogo bulić. Tak to działa.

Portret użytkownika oswiecony77

po to Stworca dal ludziom

po to Stworca dal ludziom przyjemnosc z kopulacji azeby korzystali z niej :)'Emocjonalny zawor bezpieczenstwa ]]] kto zyje w celibacie jest poprostu idiota [dlatego homoseksualizm i pedofilia jest zjawiskie codziennym wsrod roznych kaplanow i zwyklych w niedoli Gdy energia seksualna swobodnie płynie przez nasze ciało, głębiej kochamy, lepiej się komunikujemy, stajemy się istotami twórczymi, a na najwyższym poziomie jesteśmy w stanie doświadczać stanów prawdziwie duchowych  Energię seksualną bardzo wysoko cenią kultury Wschodu. Dla wyznawców kabały pożądanie jest najgłębszym duchowym doświadczeniem, jakiego może doznać człowiek.  czysta energia seksualna pozostaje w uśpieniu, dopóki nie zostanie przebudzona w najwyższej formie znanej jako kundalini.Wszyscy jesteśmy istotami seksualnymi. Droga transformacji energii seksualnej nie polega na negowaniu seksu i ucieczce od niego czy przezwyciężaniu pożądania, a raczej na zaakceptowaniu popędu jako części naszej natury na drodze do samospełnienia.Jeśli jest blokowana, może wywołać różne dolegliwości fizyczne albo psychiczne (takie jak tycie, rozdrażenie, frustracje). Świadomie zarządzana odwdzięczy się za to pełniejszym i piękniejszym życiem. Przyniesie lepsze relacje, obfitość doznań i po prostu szczęście.https://www.xnxx.com/video-13faa915/novinha_transando_na_rua

 

 

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika Adrian Dały

"kto zyje w celibacie jest

"kto zyje w celibacie jest poprostu idiota" każdy człowiek żyje jak chce a przynajmniej powinien o ile nie robi krzywdy innym , panie kolego pan delikatnie pisząc przybredzasz. Czy ktoś kto jest samotny ma wariować z fujarą jak jakiś byk czy buchaj. Wolność od popędów to jest coś konkretnego. Człowiek to nie zwierzę choć tak was w szkołach od dziecka uczyli.

Jak widzę tych pajacy latających za piczkami, śmiechu warte, poniżają się za kawałek zgniłego kotleta(kapsko). Też taki kiedyś byłem. Ale oni są żałośni, a kobity tylko to perfidnie wykorzystują.

Portret użytkownika Lommo

Zasadniczo  seks był po to

Zasadniczo  seks był po to żeby zrobić dzieci i wyprodukować środki produkcji starego  typu czyli ludzi. Dzisiaj wielcy naukowcy  z jednej  strony wiedzą  i piszą  że  w krajach o dużym wzroście produktywności  nastąpiło załamanie urodzeń. A przecież  jeśli nastąpił  wzrost produktywności  w wyniku technologii  to nie potrzeba ludzi.  Może takie najprostsze  przykłady wzrostu produktywności  tylko że wsi : 1 najdaremniejszy ciągnik zastępuje pracę 5 ludzi ( i  jeszcze  koni rzecz jasna), pilarka łańcuchowa  zastępuje  8 ludzi z ręcznie sprzętem,  pilarka tarczowa  zastępuje  10 ludzi.  W dawniejszych  czasach nawet u chłopów  pańszczyznianych narobienie dzieci było ulgą  od ciężkiej pracy.  Dziś  narobienie dzieci to kaplica dla robiącego bo w wieku kiedy Kiedyś dzieci  były pożytkiem to dziś robią  dopiero  koszty bo szkoły  zamiejscowe  , internaty, kasy trzeba dać, potem na studiach  koszty rosną  . A i tak dziecko nie ma żadnych perspektyw jak mu nie kupisz mieszkania w dużym  mieście.  Jeśli chodzi  o sam seks dla przyjemności  to moim zdaniem trzeba naprawdę  być pewnego typu prymitywem żeby to się szybko nie znudziło . Sam mam i  miałem bardziej  ciekawe hobby niż wtykanie ptaka w babska, nawet zwykłe gry komputerowe  są bardziej  ciekawe. Seks z babą w której  jesteś zakochany to więcej kłopotów  niż przyjemności  bo babsko uważa że ma ciebie na własność, i  jeszcze  okropnie  namolnym woła o pieniądze. W takim filmie  "Wniebowzięci" Maklakiewicz mówi " Tyle porządnych facetów  się zmarnowało przez kobiety , nic mi w życiu bardziej nie dopiekła niż te moje byłe dwie żony ". Tak że posiadanie kobiety zdaniem mężczyzn  na własność  to złudzenie bo to kobieta ma cię na własność  ( a sama się puszcza  na lewo). Bardziej  przyjny jest seks z prostytutkami , swego czasu  jeździłem do tych pań  codziennie  i nawet się pytały czy się  w nich zakochałem. I tu się właśnie  zaczynają  schody bo wiadomo następuje  miłość od pierwszego  włożenia.  A panie nawet zawodówki też jednak kombinują  aby sobie nakręcić  stałego parnetra  przynajmniej na statusie sponsora , czyli znowu wracamy do punktu wyjścia czyli namolnego wołania  o pieniądze.  A w momencie kiedy żona  czy kurwa jest zbyt skupiona na punkcie wołania o pieniądze  to się  zaczyna seksu odechciewać. Najgorzej  mają  niewolnicy  z małżeństw tyrający na 2 etaty , spłacający kredyty bo są obdzierani i przez babę a jeszcze  więcej przez banki i jeszcze  z nerwów  i zmęczenia im nie staje. Tak że w sumie w dzisiejszych czasach seks jest pułapką na facetów  a korzyści są iluzoryczne.  A jeszcze  można się czymś zarazić i to najprędzej z żoną  bo profesjonalistki są badane. Choć przez te covidy, rsv , grypy , to i z kurwami bzykania nie jest bez ryzykowe . A jeszcze  jak komuś często  pęka gumka jak mi to i można się spodziewać  spraw o ustalenie ojcostwa lub wołania o kasę na wizytę u lekarza  i tabletkę jakie są od paru ładnych lat na szybkie pozbycie się  problemu. 

Strony

Skomentuj